Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Seat: Toledo - opinie kierowców

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_olidaniel1982@interia.pl

Guest_olidaniel1982@interia.pl
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 13:19

samochod ok i polesam

#42 Guest_eryk

Guest_eryk
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 18:23

masakra

#43 Guest_slavo

Guest_slavo
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 17:37

jest ok 4.7 on na 100km trasa dobry na kryzysowe czasy

#44 Guest_pi

Guest_pi
  • Goście

Napisano 13 marzec 2011 - 00:28

pierwsze słyszę żeby ktoś dobierał oliwę do silnika po ewentualnych wyciekach.... jak się nie wie jaki olej jest zalany to trzeba określić rok auta i przejechane kilometry... to po pierwsze nie należy do auta z przebiegiem 200000 zalewać syntetyk bo to głupota.... jak ktoś chce przepłukać silnik i zobaczyć owe wycieki to polecam

#45 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 21:22

Super auto

#46 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 21:50

mam go od trzech lat zrobiłem nim prawie 130tyś. silnik pracuje cały czas dobrze przy przebiegu 310tyś wymieniłem komplet tylnego zawieszenia jakieś 10tyś wcześniej zmuszony byłem wymienić kompletny układ wydechowy. jedyne do czego mam zastrzeżenia w tm aucie to układ wspomagania w którym już wymieniałem paro krotnie listwy i maglownice z przewodami i cały czas gubi mi płyn. co do spalania przy mojej jeździe auto spala ok 5,7-6,5l na 100km czyli jest stosunkowo oszczędne. co do Silnika brakuje mu trochę osiągów ale jako wół roboczy do ciągnięcia przyczep czy lawet sprawdza się idealnie. auto mogę polecić każdemu.

#47 Guest_xiltharr

Guest_xiltharr
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 13:19

Toledo z silnikiem 1,8 20V jest świetne w prowadzeniu i ma dobre osiągi, oczywiście swoje spalić musi ale przy dynamicznej jeździe 12 litrów to wcale nie tak dużo (osiągi i spalanie porównywalne z jednostkami 2.0). Ogromny bagażnik i dobre wyposażenie za przyzwoite pieniądze.

#48 Guest_rufusek

Guest_rufusek
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 18:55

To właściwie VW ze wszystkimi wadami VW. Silnik jest awaryjny, tzy razy był w naprawie, wnętrze szybko się ściera(szczególnie przyciski od szyb) a zawieszenie lubi wypaczyc geometrie. Dziwne. Ale plusy tez SA-duże auto, bardzo pojemny bagażnik(500l) dobre osiągi, zawieszenie mogłoby być troszkę bardziej miękkie ale ma sztywnośc jego tez ma plusy. Polecam to auto dla rodziny ale z inny, silnikiem.

#49 Guest_kk

Guest_kk
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 22:54

tak maja

#50 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 09:27

Niestety moje kochane śliczna autko spala powyzek 6litrów a jezdze na dłuzsze trasy wiec niewiem czy jest taki ekonomiczny...
Niewiem czy to wina paliwa predkosci czy moich złych obliczeń
:(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych