Skocz do zawartości

Seat: Toledo - opinie kierowców

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 18:12

Kupiłem w Belgii 160000 km. Cudeńko w porównaniu do autek nabytych w Polsce. Ostatnio odcina kopa po 150 ,jakiś chytry na paliwko. Zaiwania prawie 1000km na baku. Urwałem obie przednie klamki wewnętrzne w ciągu miesiaca ,straszne platikowe badziewie. Ogólnie bardzo polubiłem zielonego "Józusia". Pozdrawiam.

#22 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2008 - 10:40

autko mam od tygodnia jak narazie super aczkolwiek mam pytanko czy też macie problemy z haczącymi biegam?podczas zmiany biegów często się zdarza że niechcą dobrze wejść i zahaczają a do tego jakby ciężko chodzą, a drugie pytanko to takie czy wam też po przekręceniu zapłonu wraz z innymi kontrolkami gaśnie też kontrolka od ciśnienia oleju, bo to chyba trochę dziwne że gaśnie zanim uruchomi się silnik,a trzecia sprawa to taka że przednia maska od spodu ulega korozji. Bardzo prosze o wasze rady i opinie co do tych wymienionych rzeczy

#23 Guest_koala

Guest_koala
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2008 - 21:28

furka lux tylko jak go kupilem nie mial mocy padla przeplywka kupilem nowa,a teraz jak bylo cieplo i go scigalem jak przekraczalem120 to tak jak by padlo turbo nie ma mocy,gasze go w czsie jazdy i zapalam to idzie jak strzala,jak go powoli podciagam to jest ok,a teraz jak sa zimna to sie nic mu prawie niedzieje ,a wczesniej czesciej prosze o pomoc

#24 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 14 listopad 2008 - 19:30

Super autko i tyle golfy niech sie chowaja. pozdrawiam

#25 Guest_ciniu21

Guest_ciniu21
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2008 - 20:49

Bardzo porządne autko 115kM wir w baku ale naprawde jest tego wart

#26 Guest_struna

Guest_struna
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 23:18

jest super nie mam żadnych problemów polecam

#27 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 13:13

Autko rewelacyjne.Ten smochód naprawdepotrafi zaskakiwać. Mimo wyglądu autka seryjnego jest naprawde BARDZO SZYKI i EKONOMICZNY.V max grubo ponad 220km/h Srednia w mieście przy spokojnej jezdzie ponizej 7,0 w trasie nawet do 2 litrów mniej w zależnosci od stylu jazdy. Mam pojazd od roku i nie miał jakichkolwiek awari z wyjatkem wymiany jednego plastiku przy podnoszeniu szyby.MImoo że miałem juz kilka samochodów ten Bardzo polecam.

#28 Guest_rafal24

Guest_rafal24
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 11:44

hej jechalem ostattnio do niemie i go troche przegonilem 190 200 a autobanie i wyrzucilo mo olej ze skrzyni na sorzeglo dalem do mechanika byl simering jadac spowrotem to samo tylko tym razem sprzeglo okej dlaczego wyrzuca mi olej a jak jade 140 150 wszystko okej ogolnie autko super tylko ten olej pomozcie!

#29 Guest_Edward

Guest_Edward
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 12:48

Autko jest ok, ale ostatnio mam problem ze sprzęgłem pedał wciśnięty do podłogi a seat sam zaczyna jechać i nie odbija tylko zostaje w podłodze. Co to może być wymieniłem już siłownik ale nic nie pomogło-co to może być ?

#30 Guest_Georg

Guest_Georg
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 12:13

Autko ogólnie SUPER. Borykam sie jednak z małym problemem w silniku a dokładnie z napinaczem paska alternatora. Wymieniłem ostatnio sprzęgło alternatora bo dwa razy urwało mi amortyzator stabilizujący. W tej chwili niby jest OK ale nasłuę czy nie ma wibracji. Mam jednak dziwny objaw - czasami przy wdepnięciu gazu silnik przerywa (jakby brakowało mu paliwa) Nie wiem skąd się to bierze. Proszę o sugestie

#31 Guest_jegorcik

Guest_jegorcik
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 22:20

Witam! Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Seata Toledo 01r i mam do was pytanie - jaki olej najlepiej uzywac do silnikow diesla? prosze o rade! Z gory dzieki!

#32 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 13:42

z tego co wyczytałem na różnych forach internetowych to jeżeli silnik nie bierze oleju i nie ma wycieków to najlepiej syntetyk, marka do wyboru, a polecają głownie motul i valvoline, jeśli silnik nie jest już w idealnym stanie to półsyntetyk, marka równiez do wyboru, w każdym badź razie nigdy minerała!!!

#33 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 19:40

autko sprawuje sie dobrze. ma w miare dobrego kopa jak na 110km. mam go dwa lata a wymienilem przeplywke. dobrze sie w nim uprawia seks. na prawde polecam ten samochod:-)

#34 Guest_luki

Guest_luki
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2009 - 19:38

Bardzo dobry i tani w eksploatacji samochodzik. Male spalanie,duzy bagaznik, troche kiepska blacha ale wsumie ma juz 15 lat i 290tys przejechane.Nastepne moje autko to bedzie tez seat.

#35 Guest_raf

Guest_raf
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2009 - 23:01

Bardzo dobry ekonomiczny samochód.Zawieszenie miekkie ale wygodne.Bardzo dobre silniki i układ kierowniczy. Co prawda samochód ma 11 lat i 200 tys km ale chodzi jak zegareczek szwajcarski. spalanie w granicach 4,3-5,6 l ON .Samochód godny polecenia;)

#36 Guest_młody

Guest_młody
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2009 - 22:30

witam chodzi dobrze pali tak 5,5 jazda mieszana trochę mi ściąga na prawo i te uszczelki świszczące tak ok.

#37 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:41

to jest kupa złomu

#38 Guest_koles11111111

Guest_koles11111111
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 23:44

golf 1.8gt 135km nie daje rady spoko autko i wygodne

#39 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 12:00

No cóż już niedługo trzeba będzie się z nim rozstać(Jedna jedyna wada tego autka to karoseria (fakt-nie garażowany)W której ze wszystkich stron wychodzi rdza (Co do reszty nigdy nie było najmniejszych problemów ma teraz przejechane 306000kmco do osiągów już nie jeden się zdziwił licznik zamyka (teraz się boję ))Polecam każdemu !!!!!!pozdrawiamJeśli ktoś posiada nadwozie z jakiegoś anglika moę sprzedać mojego Tolusia ))

#40 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 30 maj 2010 - 19:05

witam mam problem z tarczami chamulcowymi po założeniu nowych przejeżdżam około 3 tyś i się krzywią wymieniłem już 4 komplet z najwyższej pułki i cały czas to samo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych