Skocz do zawartości

Seat: Toledo - opinie kierowców

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2001 - 09:34

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Seata Toledo.

#2 Guest_wania

Guest_wania
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2001 - 11:49

Elastyczny silinik o małej mocy lecz dzięki temu dużej trwałości. Pomimo zawansowanego wieku 9-lat brak skrzypień we wnętrzu, wszystko dobrze spasowane. Awaryjność niska a części tanie - wymienne z VW - a wygląd sympatyczny. Bagażnik b. duży. Spokojnie starcza na największe zakupy czy nawet dalekie wyprawy dla całej rodziny.

#3 Guest_Maro

Guest_Maro
  • Goście

Napisano 31 marzec 2002 - 00:18

rewelacylnie oszczędny,poniżej 5l ON/100km ,praktycznie bezawaryjny (180 tys. km ),b. duży bagażnik,trochę za głośna praca (jak wszystkie TDI VW )

#4 Guest_janko

Guest_janko
  • Goście

Napisano 29 październik 2003 - 09:54

Samochód zapyla jak mało który:)))) no i to pełne wyposażenie

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2003 - 19:43

super wyposażenie trochę kiepskie w wykonaniu ale ilość pozwala to zapomnieć.Mała masa auta i 90KM pozwalają osiągnąć porządne rezultaty.No i to spalanie jest możliwość zejścia ze spalaniem poniżej 4 litrów(trasa oczywiście).Kiepskie zabezpieczenie nadwozia przed korozją i zbyt miękkie zawieszenie.Ogólnie super ale dopiero wersje po odmłodzeniu sylwetki tzn po 95.

#6 Guest_Smolis

Guest_Smolis
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2004 - 11:36

super bryka jezeli chodzi o silnik 110 km seryjnie po zmienieniu chip'a i filtrow uzyskalem moc 170KM w TDi moment obrotowy 430Nm co czyni z niego istno rakiete. Lekki tuning zewnetrzny i w polsce nie znajdziecie 2-giego takiego jak moj :), ogolnie dobry samochodzik.

#7 Guest_karwafak

Guest_karwafak
  • Goście

Napisano 03 luty 2006 - 18:34

co tu dużo mówić, autko spala średnio między 5,2-5,6 l/100 km tak więc jest super. naprawde trzeba by sie postarać zeby spaliło 6. komforcik zadowalający jak na rodziinne autko, bagażnik mieścii parę walizeczek. mam to autko już 2 lataka od 2003 i poza filtrami, olejami nic do niego nie dikładałem. teraz coś zaczyna mi stukać w zawieszeniu ale napewno nic poważnego, zwyczajny element eksploatacyjny, a ma już przejechane 120 tyś.nie wiem tylko czemu ale niektórzy myśla że okatwia z tym samym silnikiem jest lepsza (mówimy tu o 110 KM)? mogę z czystym sumieniem powiedzieć że autko udalo sie.

#8 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 01 marzec 2006 - 18:00

samochód niesamowicie ekonomiczny! palił w trasie ok 6 litrów na 100km a to za sprawą tego że poniżej 120km/h to wiało nudą w tym samochodze, prędkość 150km/h to tak akurat. Wersja SPORT jest super ma obniżone 1.5cm zawieszanie fabrycznie, fotele kubełkowe i stoi na 16cal alu. felgach, co przekłada sie na frajde w zakrętach a nie przekłada sie na strate komfortu . wnetrze troszke ciasne dla pasażerów na tylnych siedzeniach, bagażnik wieellkiii .., na drzwiach troche tandetne plastik i przy dłuższych trasach meczy deska podświetlana na czerwony kolor . kUPIŁEM GO JAK MIAŁ 18TYŚ KM A SPRZEDAŁEM JAK MIAŁ 120TYŚ .Miałem kłopot z turbiną coś tam sie zepsuło przy 90tyś i od tamtej pory troszke przymuliło go . ALE generalinie ten samochód pozostawił bardzo pozytywne wrażenia . NAPRAWDE POLECAM

#9 Guest_marro

Guest_marro
  • Goście

Napisano 15 maj 2006 - 15:01

Mam takiego Seata , kupiłem go w niemczecz , gdy samochud był oddawany do salonu wcześniejszy właściciel rozbroił seryjny imobilaizer i orginalny alarm , wie ktoś jak sie go uzbraja?

#10 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2006 - 18:23

za***isty samochód

#11 Guest_MONIKA

Guest_MONIKA
  • Goście

Napisano 31 marzec 2007 - 21:31

AUTKO CAŁKIEM CAŁKIEM FAJNE SIĘ PROWADZI PRZYZWOITE PRZYŚPIESZENIE OGÓLNIE OK TYLKO JEST JEDEN MANKAMENT PADŁA MI POMPA WTRYSKOWA PRZY PRZEBIEGU 220TYŚ KM I MAM PROBLEM BO NIE UMIE ZNALEŻĆ KOMPETENTNEGO MECHANIKA JAKIEŚ POMYSŁY ?

#12 Guest_artek

Guest_artek
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2007 - 22:17

autko super rewelacyjne spalanie (do 5,5l ON/100km duzy bagaznik i bogate wyposarzenie

#13 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 23:46

Autko super!!!W mojej rodzinie od 10 lat(sprowadzone w 1998r.z 60tyśkm).Ja jeżdżę już 4 lata,przebieg 242tyś.km...fakt blacha do kitu :)Ale reszta OK!!!W sumie tylko wymiana płynów,lać ropę i heja!Spalanie w trasie 4,2-4,8L...miasto 5,0-6,0L.Zawieszenie niezłe,końcówki i sworznie wymieniłem dopiero przy 210tyś.km!Szok,że w Polsce tyle wytrzymały :)Amorki mam jeszcze oryginalne z przodu...Fakt że autko dużo jeździło w trasie,ale większość po Polsce.W silniku wymieniłem tylko uszczelniacze i przy okazji popychacze przy 220tyś...no i wyczyściłem rozrusznik bo chrząkał...a i jeszcze sprzęgło też przy 220tyś.ale jeszcze by pojeździł :) Nie chcę słodzić ,ale to naprawdę dobre auto...w sumie to VW...Mam zamiar niedługo zamienić go na Focusa ale trochę się boję,bo opinie różne.Pozdrawiam

#14 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 12 luty 2008 - 22:38

super pali do 6 l i niezle wymiata troche za sztywne zawieszenie ale za to spoko ie prowadzi kufer kosmos tesciowa sie miesci :)

#15 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 16 luty 2008 - 18:35

Polecam każdemu ten samochód mam go od nowości od 1999roku i mało co gaśnie:)ma już 360 000tyś i tyle co olej i filtry.Zegareczek:)

#16 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 09:29

Witam, Chciałbym kupic Seat Toledo 1.9 TDI 2002-2003 rok. Na co zwrócić uwage przy kupnie tego samochodu ? Podpowie ktoś ?

#17 Guest_andzrzej

Guest_andzrzej
  • Goście

Napisano 17 marzec 2008 - 21:33

czy ktos wie ile kosztuje pompa wtryskowa do 19 tdi

#18 Guest_DANIEL

Guest_DANIEL
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2008 - 18:08

POSIADAM GO OD ROKU I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY,BARDZO DOBRE WYPOSAŻENIE,A SPALANIE NO CÓŻ Z MOJĄ NOGĄ ZSZEDŁEM DO 6.5L,ŻONIE UDAŁO SIĘ ZEJŚĆ DO 5.6L WYSTARCZY DBAĆ POLECAM

#19 Guest_Rafalus

Guest_Rafalus
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2008 - 00:10

kupiłem go tydzień temu i jest o niebo lepszy od wersji sprzed liftingu którą posiadam od trzech lat. Zauwarzyłem ze spala w trasie mniej niż 4.5 litra a nie jestem spokojnym kierowcą. Auto ma 280000 przebiegu ale stan wskazuje,że pojeżdzi drugie tyle

#20 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2008 - 21:18

Kupiłem auto za całe 800 funtów w świetnym stanie 60 tyś mil (ok. 100 tyś. km) Przy obecnym kursie funta to około 3200 pln. Autko w świetnym stanie serwisowane, mnóstwo nowych części, nowe oponki, alumki, pełna opcja i wszystko sprawne. Książka serwisowa regularnie podbijana a wszystkie usterki usuwane na bieżąco. Teraz widzę różnicę jak wygląda autko kupione na zachodzie z pełną historią serwisową w odróżnieniu od wynalazków poruszających się po kraju reperowanych u wujka "Mariana" w garażu przy pomocy młotka i kowadła. Autko 11 letnie w środku czyściutkie, na drodze zachowuje się jak nowe, żadnych stuków ani puków. Zakupiłem je tylko dladego że robię autem duże trasy prawie codziennie i potrzebowałem taniego ropniaka, ale ten zakup mnie w pełni zaskoczył

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych