Skocz do zawartości

Seat: Leon - opinie kierowców

80 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2001 - 09:33

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Seata Leona.

#2 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2001 - 20:08

Niedawno wyszedl model 1.9 TDI Sport. 230km/h!!! 8,9 do setki, a przy tym spalanie jak na diesla przystalo! 6 litrów srednio na setke i to na dotatek ropy!!! 150KM!!! podobine jak jego brat z koncernu VW GOLF IV 1.9 TDI Sport równiez 150 KM!!! Istna rewelacja

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2002 - 00:16

Jak na diesla świetne przyspieszenie.

#4 Guest_Irek

Guest_Irek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2002 - 00:16

świetne auto, po delikatnych przeróbkach sprawia większą frajdę niż model w stanie pierwotnym. chyba ważne szczególnie dla młodych kierowców, że dziewczyny się chętnie oglądają

#5 Guest_Fan Leona

Guest_Fan Leona
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2002 - 20:50

Mam SEATA LEONA 1,6 SIGNO z Climatronikiem i szyberdachem - rewelacja. Samochód extra trzyma się drogi, skrzynia biegów elastyczna a silnik pracuje cicho i dynamicznie nic tylko polcecić. Jaśli chcecie kupić dobry samochód za przystępną kasę to tylko LEONA!!!MoodStock ty chyba jesteś ślepy i nienormalny - albo kupiłeś od kogoś za koszmarne pieniądze wersję podstawową w stanie makabrycznym!!!

#6 Guest_d

Guest_d
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2002 - 21:09

To cudowne autoko godne polecenia. mam je od momentu ukazania się na polskim rynku - do tej pory bezawaryjne

#7 Guest_Yawel

Guest_Yawel
  • Goście

Napisano 25 listopad 2002 - 21:31

Sztywny, rewelacyjnie trzyma się drogi, fajne wnętrze nadające mu klimat sportowy, dynamiczna sylwetka, poprostu "za***isty"

#8 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2003 - 00:02

witam zgadzam sie z Wami ze auto jest super ale ja właśnie poszukuje Leona z homologacja pozdrawiam

#9 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2003 - 16:56

potwierdzam - rewelacja

#10 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 30 maj 2004 - 17:12

kosztuje potwornie dużo ale wcale nie jest lepszy od ibizy z tym samym silnikiem.

#11 Guest_Barty

Guest_Barty
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2004 - 11:47

MOdel niesamowity, przyspieszenie zadowoli chyba każdego. Tylko spalanie nie do końca odpowiada deklaracjom producenta. Na trasie przy ok 160 km/h i w miarę agresywnej jeździe to trzeba te 10l/100 przyjąć. Ne to żebym narzekał na mojego zółtka ;) Wolniej można jeździć ale po co wtedy Leon Top Sport :)

#12 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2006 - 02:55

swietne auto, poki co bezawaryjne(3letnie), pewne choc troche twarde prowadzenie,swietnie trzyma sie drogi,polecam wszystkim mlodym lubiacym nutke sportowej sylwetki.

#13 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 26 luty 2006 - 12:26

Polecam te auto każdem ko lubi szybka i dynamiczna jazde.Poprostu odlot

#14 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2007 - 14:08

pszyspieszenie rewelacja ,a hamulce sa tak czułe że staje w miejscu polecam

#15 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2007 - 22:16

Samochodzik spisuje sie swietnie, nie mam na co narzekac. Moc 150KM naprawde wystarcza i mozna poszalec. Autko super. Polecam.

#16 Guest_bodek23

Guest_bodek23
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2007 - 17:12

mam kilka miesiecy to autko,nie powiem rewelacja przyspieszenie i cala reszta,drazniaca turbo-dziura i albo mam pech albo nie wiem ale mialem kilka powaznych awarii :( ogolnie swietny samochodzik :)

#17 Guest_buba

Guest_buba
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 20:35

Groch z kapust w blogu. Jedni o nowym Leonie inni o starym.Starego nie znam a Nowy Leon jest swietny. Jesli kto woli Ibize tzn ze patrzy tylko na silnik a zapomina i takich rzeczach jak dodatki, chcoby takie jak zawieszenie samochodu.

#18 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2007 - 20:52

150 km w dieslu tdi to naprawde rakieta. Szkoda tylko ze biegi trzeba zmieniac czesciej niz w benzynie. ale przyspieszenie wciska w fotel. Polecam!!!!

#19 Guest_codee

Guest_codee
  • Goście

Napisano 18 październik 2007 - 15:10

Super autko! Elastyczne, dymaniczne i oszczedne! do setki rozpedza sie w stoperowe 8s. a na autostradzie zamyka licznik - 240km/h

#20 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2007 - 14:33

świetnie sie prowadzi,pali też nie dużo, więc nie jest chyba zły. dodam że miejsca w środku jest nawet bardzo dużo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych