Skocz do zawartości

Seat: Alhambra - opinie kierowców

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2002 - 09:33

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Seata Alhambra.

#2 Guest_Kamil i Maja :)

Guest_Kamil i Maja :)
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2002 - 00:10

Nie chcę nikogo obrazić ale van to powinien mieć silnik a nie takie chuchro! Przecież nawet Nyska to coś wyprzedza, poza naprawdę świetnym dizajnem samochód(?) do bani.

#3 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 15:08

Samochód mam od 2 lat, kupiłem z przebiegiem ok 140tys, teraz mam 170tys. W tym czasie wymieniłem tarcze przód i klocki, w tym roku zrobiłem zawieszenie tj. końcówki drążków, tuleje na wahaczach, łączniki stabilizatorów - polskie drogi. Autko oceniam jako bardzo dobre, wcześniej jeździłem galaxym też był ok lecz silnik 90KM to za mało na taką budę. Spalanie 5-8l (trasa-miasto). Auto przestronne, bardzo wygodne i pojemne. Wielorakiego użytku. Na długie trasy, wycieczki poza miasto, ryby, nurkowanie, z dzieckiem na rower, do sklepu po tv 42 cali, wszystko wsadzisz i spokojnie przewieziesz

#4 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 07 marzec 2009 - 14:46

Na autostradzie pomykam na 6 biegu przy 2500 obr\min, 160k\h,spalanie przy tej prędkości 7l,miasto podobne spalanie ok 7 l,w zimę po mieście do 9 l ale wtedy odpala webasto co dogrzewa silnik .Auto zrywne szybkie wygodne ,duże w środku przy ustawieniu 6 foteli bardzo wygodne,a i przy 7 jest ok.

#5 Guest_JAN

Guest_JAN
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2009 - 22:25

Mam go od roku jest wszystko ok szukam instrukcj po polsku

#6 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 09:26

Co ile wymieniacie rozrząd ?

#7 Guest_Aga i Rob

Guest_Aga i Rob
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 20:27

Auto mamy od półtora roku i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Wyposażenie nie budzi naszych zastrzeżeń, wszystko zdaje się być na swoim miejscu i mimo dość sporej eksploatacji- 40.000 km od sierpnia 2008 siedzi twardo na miejscu. Siedzenia dobrze wyprofilowane, pokusilibyśmy się o porównanie do Galaxy, ale była by to obraza dla naszego "autobusu";). Układ kierowniczy nie budzi zastrzeżeń.Na trasie przy rozsądnej jeździe zdarzyło nam się że ma odcinku Katowice-Wawa-Katowice spalił 6,8/100 km. Dobre auto na "4" z dużym plusem dla lubiących podróżowanie.

#8 Guest_ANDREW

Guest_ANDREW
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 10:26

Fajne autko van za cene osobówki ! Jedynym mańkamentem plastiki ! Instalacja lpg jak juz to tylko brc polecam !

#9 Guest_AREK

Guest_AREK
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 11:05

SAMOCHÓD ŚWIETNY, NAPĘD NA 4 KOŁA SPRAWIA ŻE BRAK JEST PROBLEMÓW ZIMĄ NAWET JAK DROGI NIE ODSNIEŻONE

#10 Guest_heniek

Guest_heniek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:06

mam problem z sprzeglem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych