Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Seat: Arosa - opinie kierowców

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 luty 2009 - 09:31

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Seata Arosy.

#2 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 17:07

Samochód kupiliśmy z myślą o żonie jednak ze względu na jego poręczność chętnie nim jeżdzę do pracy i po mieście. Można go zaparkować wszędzie :) Jestem zaskoczony przestronnością wnętrza, bagażnik mały ale na podręczne rzeczy i zakupy wystarczy. Samochód jest dobrze wykonany - wyprodukowany został w niemieckiej fabryce VW. Dobre wyposążenie, włącznie z ABS i klimatyzacją znacznie poprawia komfort użtkowania. Arosa miło mnie zaskoczła w trasie, nie męczy nawet przy jeżdzie z prędkością 120 km/h. Wada to pojawiający się czasami efekt "galopowania" na polskich nierównościach ale samochód w prowadzeniu wydaje się przyklejony do drogi. Mógłoby palić mniej przy silniku 1.0 w miescie to 7,5l. Polecam dla mieszczucha lub jako 2 pojazd w rodzinie. Samochód ma swój styl i może konkurować z nowymi konstrukcjami w segmencie A.

#3 Guest_ROBERT

Guest_ROBERT
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2009 - 08:57

WITAM SPRZEDAM AROSE GAZ SEKWANCYJNY CO SPRAWIA ZE TO AUTO UZYTKUJE SIE JAK ZA DARMO GAZ JEST 8 MIESIECZNY DATA PIERWSZEJ REJ.12.1998 CENA 6,600

#4 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 10:54

Witam.Poszukuję klamki wewnętrznej w kolorze szarym do Seata Arosa 1999 rocznik, 1.0Jaka cena z wysyłką?Pozdrawiamkoloseus

#5 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 22:40

Przejechałem Holandię i Niemcy wzdłóż i wszerz bez zmęczenia , sama przyjemność w prowadzenju . Bardzo szybkie auto jak na tak mały silnik . Na przykład na niemieckiej autobanie i paliwie rekord 179 km/h w Polsce 167 km/h .Hamulce bardzo dobre . Kolega po przejechaniu się wsiadł do swojego Golfa III i stwierdził , że chyba wysiadły mu hamulce . Na łukach i zakrętach idzie jak po szynach . Niby małe ale jednak . Szerokie i bardzo dużo mjejsca z przodu , wystarczająco z tyłu . Nigdy mnie niezawiodło i dlatego nigdy go nie sprzedam . Będzie albo dla mojej kochanej żony lub córeczek . Polecam . Grzegorz

#6 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 09:21

Autko do miasta jest wspaniale. Bardzo przyjemnie się prowadzi, zwrotne, wszędzie się łatwo zmieści i zaparkuje. Pakowne - nie ma problemu z miejscem na cotygodniowe zakupy a przede wszystkim oszczędne - za sprawa instalacji gazowej:) pomimo malej pojemności zdecydowała się na montaż gdyż ceny paliw znacznie podskoczyły w ostatnich latach i teraz nie żałuje swojej decyzji, po 1.5 roku koszt instalacji się zwrócił a z samym gazem nie mam żadnych problemów. Jedynie od czasu do czasu jeżdżę na serwis do EGP w Warszawie gdzie zajmują się i moim autkiem jak i instalacja gazowa. Pozdrawiam wszystkich fanów tego autka:)

#7 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 10:33

Seacik sprawował się bardzo dobrze, wystarczające auto na codzień,po prostu mieszczuch :). Jednak decyzja padła na gaz, sytuacja finansowa i namowy znajomych przekonały mnie na gazowanie. Jako, że jestem z Warszawy, warszatów jest mnóstwo, jednak każdy cieszy się inną opinią, mój znajomy polecił mi Energy Gaz POlska mieszczący się na ulicy Ostrobramskiej. Czekałam 1 dzień i wieczorem do odbioru auto. Miło zaskoczona :). A o resztę pytań typu ceny itp. Odsyłam na stronę www.egp.pl

#8 Guest_tarzanerak

Guest_tarzanerak
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 16:50

mam arose 1.4 tyl ze w gazie. autko szybkie zwinne na gazie nie zmaula. mam instalacje brc. dzieki temu stalo sie to dodatkowo bardzo oszczedne auto juz sie nie marwie ze musze wydac majatek na benzynke. zakladalem w egp w Warszawie. super serwis i fachowa obsluga. na 2 dzien gotowa furka. jest super polecam!

#9 Guest_Tomi

Guest_Tomi
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 18:27

Mały, tani i swietnie nadający się do jazdy w ciasnych uliczkach. Użytkuje go głównie w Rzymie i tam to auto pasuje genialnie. Silnik jest zrywny i nie brakuje mu krzepy. Czytałem przed zakupem, że rdzewieje ale we Włoszeh ten problem mnie nie dotyczy. Klimatyzacja jest niezbędna w tym aucie, a poza tym jest w jego wyposażeniu wiele gadżetów. Idealny do gorących i zakorkowanych miast.

#10 Guest_mikilodz33

Guest_mikilodz33
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 21:56

potrzebuję opis bezpieczników pod kierownicą,pozdrawiam

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 14:48

Baaardzo polecam samochodzik. Jeżdzimy nim i do pracy i nad morze z rodziną. Wcale nie jest tak mały ajk się wydaje. Po prostu jego wielkość racjonalizuje załadunek (zawsze można bagażnik na dach dać). Mało pali (ok 6 l/100), bardzo żadko się psuje (mój rocznik 99 na 4 lata jakie go mam zepsuł się 3 razy (łączna suma eksplatacji i napraw na 4 lata ok. 1500 zł. Gabaryty pozwalają łatwo parkować :) tanie zamienienniki i rozmiar opon (13") w rozsądnych cenach.

Jak będzie nas 4 pewno będzie trzeba zamienić na większy (serce mi chyba pęknie)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych