Skocz do zawartości

Saab: 9-3 - opinie kierowców

322 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_MIRON

Guest_MIRON
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 20:59

REWELACJA CHODZI JAK NA SILNIK 1.8 BARDZO LADNIE PLYNNIE I SILNIK DYNAMICZNY .SPALANKO PIERWSZA KLASA NIECALE 7L NA 100KM .POLECAM.

#22 Guest_lolo

Guest_lolo
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 21:30

Mam pytanie dotyczace tego modelu.Pojechałem na myjnie zeby umyc auto ,gdy wsiadłem ponownie do samochodu zapaliła mi sie kontrolka z silnikiem.Zero kopa!!!na jedynce maluch by mnie wyprzedził na dalszych biegach juz jest lepiej..?! chyba turbina?nie jestem mechanikiem wiec proszę o poradę kogoś kto na tym sie zna. Z góry dziękuję i pozdrawiam

#23 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2008 - 02:01

Trzymajcie się z dala od tego auta

#24 Guest_nomad

Guest_nomad
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2008 - 10:58

lolo, włączył się tryb serwisowy, trzeba podjechać i sprawdzić, miałem taką sytuacje z recylkulatorem spalin. mam ARC"a 1.9 SPF z 2004, jeżdzi super, a na 6 biegu pójdzie i 220 km/h. moment obr. jest taki że niewiele aut da radę. bardzo oryginalny wygląd, topowy "kokpit". polecam

#25 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2008 - 23:21

koszty utrzymania tego autka sa w miare mozliwe??

#26 Guest_edyta

Guest_edyta
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2008 - 18:52

polecam

#27 Guest_AB

Guest_AB
  • Goście

Napisano 09 październik 2008 - 21:57

Wzorzec ergonomii, funkcjonalne nadwozie, wygodne resorowanie, precyzyjne prowadzenie, trwały silnik - psuje się co najwyżej niemiecko-tajwański osprzęt. Nie chcesz mieć kłopotów z 2,2TID? Kup auto do 2000r. To jedyne auto, jak się rozsypie - to kupię następne takie same.

#28 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 14:40

rewelacyjne auto rocznik 2000 kupilem go przy przebiegu 225000 teraz ma 280000 zero usterek teraz przesiadam sie na saaba 9-3 z 2002 w dieslu z silnikiem 2.2 mam nadzieje ze moja opinia sie potwierdzi

#29 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 18 październik 2008 - 14:06

mam problem z moim samochodem nie dziala mi nawiew powietrza kabiny.czy ktos mial juz ten problem????

#30 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 30 listopad 2008 - 21:07

mam saaba z 2003 model 2004 . chcialbym sie dowiedziec czy ma rozrzad na lancuchu .. dzieki za info

#31 Guest_WALDEK

Guest_WALDEK
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 15:48

Mam duze doswiadczenie ,w swoim zyciu mialem kilkadziesiat roznych aut.obecnie jestem szczwesliwym wlascicielem 9-3 aero rok 2003.GENIALNY I NIETUZINKOWY SAMOCHOD.TWARDY JAK DESKA NIE DAJE WYPROWADZIC SIE Z ROWNOWAGI.TROCHE ZA MIEKKIE WSPOMAGANIE,ALE RESZTA REKOMPENSUJE TA DROBNA NIEDOGODNOSC. KAPITALNA ERGONOMIA.PISZA ZE DROGI SERWIS.OK!ZA ORYGINALNOSC SIE PLACI,DECYDUJAC SIE NA ZAKUP TEGO AUTA TRZEBA SIE LICZYC Z KOSZTAMI(TYPOWE CZESCI EKSPLOATACYJNE SA NA PODOBNYM POZIOMIE CENOWYM JAK U INNYCH MAREK).GORACO POLECAM TEN SAMOCHOD OSOBOM CENIACYM ORYGINALNOSC I KLASE.

#32 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 14:18

koszmar,auto na gwarancji z serwisu nie wyjezdza,wymieniany kluczyk,ktory drudi raz niedziala,popsute spryskiwacze,wymieniany alternator,alumulator,obsluga serwisowa na poziomie targowiska(autopol serwis).wzywaja mnie za auto naprawione,ze alternator wymieniony,ja przyjezdam po auto 300 km.a auto jest niesprawne...okazalo sie ze panowie nie sparawdzili akumulatora,4 godziny spedzilam w tym serwisie ...i autem swoim nie wyjechalam,bo najpierw chcieli mi wcisnac akumulator od opla....powiedzieli ze asuje..po godzinie okazalo sie ze jednak nie pasuje...Rozum mi odjelo kupujac to auto.zawsze kupowalam toyoty.aktualnie moj saab jest w serwisie,a ja jezdze moja kochana niezawodna avensis:).marka saab zostala zniszczona przez GM.to poprostu opel...

#33 Guest_WALDEK

Guest_WALDEK
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2009 - 14:21

PANI MARTO !PROSZE ZOSTAC PRZY AVENSISIE!MA PANI CALKOWITA RACJE .SAAB TO SAMOCHOD KOMPLETNY.DLA KONESEROW.

#34 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 16:55

jak sie włacza dewasto

#35 Guest_ola,

Guest_ola,
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 00:04

Panie Waldemarze szczególnie sobie cenie oryginalosc, klase i niezawodnosc !ale nie tylko jesli chodzi o marki samochodów ale o poziom obsługi serwisowej.ale sie kompletnie rozczarowalam!nie zdawalam sobie sprawy ze moge miec doczynienia z takim serwisem!mam porownanie z salonem toyoty ,tam nigdy nie byłam bez auta zastepczego....na caly czas naprawy,a tu po 4 dniach auto zastępcze zabrane,samochód mój nie naprawiony.ja przejechałam sluzbowo bardzo duzo,jezdzialm i vw,nissanem,toyotami(które sa niezawodne),a ten saab to kompletna porazka.wybrałam to auto bo uwazalam ze ma klase...ale oprócz klasy musi jeszcze jezdzic bo po to sie kupuje samochody:):)ja sie wstydze przyznac ze mam saaba..jak mam doswiadczenie z ta marką z serwisem:)główny serwis w warszawie z tymi chevroletami na czele....kompromitacjia....swoja droga rozumiem co Pan miał na mysli pisząc auto dla koneserow i z klasa...ja tez tak kiedys uwazałam.ale nie stety rozczarowanie totalne....teraz kupie tylko lexusa,pozdrawiam Pana i zycze zadowolenia z jazdy SAABEM.:)PS.Tak na marginesie ,po pierwszym przeglądzie w serwisie panowie mi na bialą tapicerke olej czy smar wylali...pozostawiając w aucie szczotke tos próbowal to czyscic ...to jest klasa obsługi saaba..:)

#36 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 00:27

Panie Waldemarze zapomnialam dodac,ze Toyota byla naprawiana w blacharni,poniewaz inny kierowca na mnie wjechał:)mam na mysli auto zastepcze.Teraz jak widze innych kierowcow w saabach to im wspólczuje silnik taki czy taki...ze musza odwiedzac takie stacjie serwisowe ten chevrolet ,opel mnie razi...a przedewszystkim klasa obslugi,sami serwisanci przyznaja ze te saaby obecne to juz nie te które były kiedyś rzeczywiscie dla koneserów...,a na moje pytanie w serwisie ,przeciez saab pisze w ksiazce ze klient nigdy nie pozostanie bez auta zastępczego itd...pan mi odpowiada ze to sa bajki niech pani tego nie czyta...nie wim gdzie Pan serwisuje swojego kochanego saaba aero?kupujac to auto chcialm miec auto z klasa nie rzucajace sie w oczy,do jazdy czysto prywatnej...ale sie nie dalo niestey:)pozdrawiam Pana ,;)

#37 Guest_killer

Guest_killer
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2009 - 23:11

bardzo fajne autko .Polecam

#38 Guest_Wójpa

Guest_Wójpa
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 11:31

witam. mam problem z komputerem ponieważ momentami waruje wszystko. wycieraczki albo nie dzialaja,albo dzialaja ze zmienna predkoscia. na wyswetlaczu komputera pojawiaja sierozneinfo ktore wogole sa nie zgodne z tym co siedzieje, wylaczaja sie zegary, kliatyzacji nie dasie przestawic. czy ktos miałpodobny problem?? prosze o napisanie odp na forum lub na maila lzmolc@wp.pl albo mirkadnm2008@wp.pl z gory dziekuje

#39 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 14:39

Od grudnia jestem wlaścicielką mojego auta ;)Jestem z niego bardzo zadowolona. Fakt - aby znaleźć nie które części jak np. osłonę dolną pod silnik - trzeba się sporo natrudzić - nigdzie nie mają, albo się dowiedzą - ale istnieje taka możliwość. Droższe części dot. eksploatacji - ale porównywalne jak do BMW z 2002r. również 150 KM.Przyjemność z jady super. Polecam ;)

#40 Guest_mietek

Guest_mietek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 00:54

Jestem gorąco zainteresowany zakupem Saaba 93. Ze względu że już od dawna jestem na niego napalony jak koza na obierki chciałbym zapytać użytkowników o kilka rzeczy. Jak się spisuje automat z rocznika 99-2000? Jak jeżdża motorki bez turbiny na gazie ? Bo do tych z turbiną to raczej nie powinno się montować instalacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych