Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Rover: 75 - opinie kierowców

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 23:11

posiadam to auto trzy lata i naprawde polecam bardzo oszczedny silnik i dynamiczny.No i komfort jazdy

#22 Guest_Luki

Guest_Luki
  • Goście

Napisano 10 maj 2011 - 14:08

Pan Mariusz widać troche prosty człwiek.samochód jest w stylu retro -coś fantastycznego(jeśli ktoś lubi). Jeden lubi BMW, drugi Renault, mogę powiedzieć ,że Renault jest do d..y bo miałem Scenica i mi sie rozsypał po miesiącu. Tak ,że nie kierujmy się własnymi auto wpadkami. Warto doradzac znając markę a nie jeden egzemplarz.

#23 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 23:20

Witam chce kupic sobie rovera 75 2.0 cdt 131k. ale mam pytanko do posiadaczy Rovera. jakie wadyposiada co sie psuje najczesciej. no i co sprawdzac przy zakupie auta by nie trafic na felr! prosze o porady. pozdrawiam

#24 Guest_Tvn Turbo-Paweł

Guest_Tvn Turbo-Paweł
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 12:11

Kolego Mariuszu! Nie masz pojęcia o motoryzacji! zgodzę się że jest nie praktyczne , ale to jet limuzyna, ona nie ma być praktyczna, wersja wyposażenia za te pieniądze w innych markach jest nie możliwa, styl retro wyróżnia go z asortymentu dostępnego na rynku. Silnik nie ma być dynamiczny, bo to nie jest Pagani Zonda czy bugatti veyron, tym autem jeżdzi się spokojnie. w 100% polecam silniki cdti, jak na masę auta silnik daje sobie radę, jeżeli kogoś nie stać na jaguara, Rover 75 jest idealną alternatywą. Ps.: porównanie silnika z clio nie jest na miejscu , równie dobrze można porównywać Land Rover 4x4 z ładą niva 4x4, jest to bez sensu, pozdrawiam !

#25 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 16:57

Moim zdaniem za dużo jest na ulicach Passatów, Audi czy np Mercedesów.. Roverek to świetna alternatywa za dobrą kasę, wyróżnia się w "tłumie". a co do przyspieszenia to jeśli ktoś chce poszaleć to niech kupi sobie sztywne sportowe auto a nie angielską limuzynę. Moim kolejnym autem będzie 75 i nic innego1!!

#26 Guest_arkadio

Guest_arkadio
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 00:18

opinia na moim modelu...czesci nie sa tanie ale jest ich dużo...zawsze można wybrac cos tzw w "miare" ja bralem zawsze orginaly...moc podniosl poprzedni wlasciciel zmieniajac program komputera...nie jest jakos wyzylowany silnik; do setki mam 11,5s wiec spoko(wykres z hamowni)...Problemy: uklad chlodzenia czujki i inne duperele;wysprzeglik;ogolnie to zawieszenie troche nie udane...zawsze cos! Ale o autko trzeba dbac to bedzie jezdzic jesli wszystko jest robione na czas to bez problemu...a jesli sie jezdzi i mowi "dobra jeszcze jedzie to kiedys sie zrobi" to sory bardzo:-D spalanie mieszane pokazuje mi 7.2 l w trasie troche powyzej 5.0 l...za 100zl r0bie 350km...lux!!! jazda to czysta przyjemnosc sie plynie nie jedzie...nie zmienie narazie! nie zgodze sie ze jest to samochod dla emerytow poprostu koledze sie trafil jakis bubel klepany przez turkow w niemczech:-DDD przod auta mam od nowego MG (zderzak + lampy xenon)miod dla oka! nie ma d*py na miescie co sie nie obejrzy:-D i panowie patrza z zazdroscia jak jego panna oglada sie za 22 latkiem w takiej furze...Opinia koncowa: auto dla ludzi z klasa! Chcesz miec moc w aucie kup Subaru STI:-DDD koniec!!!

#27 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 15:48

mam pytanie czym sie rozni mg zt od mg zt-t

#28 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 20:04

Koledzy! Jak sprawuje się skrzynia automat w tym modelu?

#29 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 13:30

Jeśli dobrze trafisz przy kupnie tego auta to skrzynia jest rewelacyjna, nie czuć szarpania w zmianie biegów, bardzo płynna jazda. Wiem, bo sam jeşdşę takim od ponad roku. Pozdrawiam Paweł.

#30 Guest_tomo

Guest_tomo
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:04

chce kupic 75 w dislu w ful wersji i moje pytanie wyglada tak jak sprawy sie maja pod wzgledem elektryki bo wszystko o sinikach zawieszeniu itp jest pisane a o elektryce nie moge nic znalez. pozdrawiam

#31 Guest_steve

Guest_steve
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 00:21

Mam ten samochod od trzech lat, przejechalem juz 40 tys kilometrow i poza awaria sprzegla nic sie nie popsulo, a kupilem egzemplarz od idioty co nawet auta umyc nie potrafil. powiem wprost- to auto dla ludzi co maja jaja!! a jak ktos chce niech jezdzi clio. Polska to wolny kraj!! pozdrawiam

#32 Guest_wieslaw

Guest_wieslaw
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:19

mam ten samochod od 2001 roku i co niektorzy nie maja zielonego pojecia o tym sam. Te opinie wyrazaja osoby ktore nie znaja sie na motoryzacji im w glowie jest tylko moc i predkosc nie sa w stanie docenic wartosci tego modelu

#33 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 00:15

Jak jest z głośnościa silnika w czasie jazy? Czy cicho pracuje?

#34 Guest_tadek

Guest_tadek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 11:38

chcę kupić to auto i wasze wypowiedzi dużo mi w tym pomagają gdyż wszyscy odradzają kupno tego auta a widać że jest warte uznania aby je mieć .Tylko jaki wybrać silnik?

#35 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 21:53

koledzy powiedzcie jaki motor jest lepszy cdt czy tdti i jaki jest koszt zwiększenia mocy

#36 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2011 - 13:42

http://otomoto.pl/ro...-C21960970.html co myslicie o tym?? przebieg nie za duzy jak i cena??

#37 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:09

moi koledzy polecam bardzo mg zt dizel malo pali jest dynamiczny wygodny ten sa styl co rover 75 tylko ze wygodniejsze fotele no i ladniejsza maske.malem rovera 75 disla kombi z najwiekszyn=m wyposarzeniem in goraco polecam i mg i rovera najlepsze auta za male pieniądze.

#38 Guest_tomasz

Guest_tomasz
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 14:42

witam.Mam mieszane uczucia jezeli chodzi o to auto. Jestem wlascicielem auta od 8 m-cy i powiem szczerze ze sie rozczarowalem.FAKT: Ladne auto,z zewnatrz,bardzo ladne wewnatrz.ALE TO JUZ KONIEC WYCHWALANIA. Na poczatku jak kupilem to po tygodniu spalil mi sie sterownik swiatel(to cud ze auto nie splonelo)a to wszystko przez ulewe ktora zalala elektronike. powod nieszczelne zapinki na podszybiu szyby.(zalalem uszczelniaczem dekarskim)Idac dalej w tandetnosc tego auta moge wymienic jeszcze komputer i filtr kabinowy ktory znajduje sie w grodzi miedzy silnikiem a kabina. Nieczyszczac na czas grodzi z igliwia,lisci,lub innych zanieczyszczen ktore zatrzymuja odplywy wody mozna narazic sie na spalenie komputera ktory potrafi plywac w wodzie. Wymiana żarowek przod niby prosta czynnosc ale bez instrukcji nie ma szans.(kto by wpadl na pomysl ze trzeba na maxa skrecic kalami aby sie dostac do żarowek).wymiana lacznika stabilizatora dwie srubki niby nic ale dojscie do nich i wymiana to 1 godzina stracona na strone.(bez katowki nie podchodz).mozna wymienic wiele nidociagnic tego modelu. jest to moj 3 rover zaczynalem od malej 200 pozniej 620 si i teraz 75 to powiem ze co model wyżej to jest gorzej.najlpiej wspominal bede 620si z silnikiem HONDY naprawde solidne auto nie robione auto na pokaz. Podsumowujac: fajne auto,malo pali (choc przy predkosci 200km/h spalil mi 17l gazu)miasto 10 / 11 l slicznie wyglada,tanie czesci,(chodz wahacz to koszt 350zl) to drugi raz bym go nie kupil. a co kupilbym za takie pieniadze i zeby tak wygladalo. (nie ma takiego auta)no chyba ze JAGUAR X-TYPE ale spalanie duzo wieksze i czesci duzo drozsze.

#39 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2011 - 00:05

Autko super a co do wypowiedzi Mariusza to sie nie zgodze. Czemu taka firma jak Renault spada na wartosci szybcjej niz Rover np: RENAULT LAGUNA diesel-ludzie najpierw sie zastanówcie potem piszcie

#40 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2011 - 00:21

A co do Tomasza opisu to mial pecha ze trafil na auto po wypadku i pewnie zamiast blachy sama szpachla. I wymiana zarówki to jest rewelacja w niektórych autach zeby wymienic zarówke trzeba jechac do serwisu.Trzeba miec troche w glowie rozumu:-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych