Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Rover: 25 - opinie kierowców

87 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:06

Super autko,zwinne,małe (bardzo fajne dla kobiety) ,o pięknym wyglądzie,dynamiczny silnik a przy tym pewnie sie prowadzi..polecam :)

#22 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 06 marzec 2008 - 10:14

jakie tam są rolki?? smonapinające czy zwykłe??

#23 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2008 - 22:11

Dopiero kupilem za 2600zl i jak pojezdze to sie odezwie rok 96

#24 Guest_Brat Kubicy

Guest_Brat Kubicy
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2008 - 02:39

Fajne autko jak za 8000. Mam fajną wersję 5d z klimą. Na razie nie mam powodów do narzekań, mało kto umie mnie wyprzedzić ;) Spalanie przy generalnie ostrej jeździe ok 8l, przy spokojnej schodzę nawet do 6,5l. Takie autko az chce sie szanowac i o nie dbac! Polecam! Najbardziej zauważalnym minusem jest trochę głośny silnik przy prędkości powyżej 120km/h. Uważajcie przy zakupie na te auta! Spawdzcie przede wszystkim olej, zbiornik wyrownawczy, tym silnikom lubi strzelac uszczelka pod glowica! Zasada jest prosta - kupujac 10-letnie auto musisz wszystko dokladnie sprawdzic, okaz musi byc zadbany, inaczej nie warto sie babrac jakiekolwiek by to cacko nie bylo!

#25 Guest_Sułtan

Guest_Sułtan
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 13:53

kupilem wczoraj i narazie jestem pozytywnie zaskoczony wnetrzem (no moze polka jest troche niedopracowana) silnik rewelacja, ile spala to narazie nie wiem ale wydaje mi sie ze 7 to lekka reka. troche spory juz przebieg bo ponad 150tys. ale wymienie sobie rozrzad, troche jeszce doloze i mysle ze pojezdze troche. aha w srodku niepotrzebnie zamontowana imitacja drewna. auto ma ponoc 70% ocynku wiec ok.

#26 Guest_desperado67

Guest_desperado67
  • Goście

Napisano 01 październik 2008 - 17:26

najlepszy model rowera 216,a to za zasługą silnika HONDA z pełnym wtryskiem,spala ok.7 litrów w trasie,przy pojemności 1.6l o i niezła adrenalina

#27 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 październik 2008 - 17:35

Ello czy może mi ktoś powiedzieć kto produkuje silnik do ROVER 25 1.4 Benzyna czekam na szybką odp..

#28 Guest_Mandziel

Guest_Mandziel
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 09:31

Kupiłem niedawno - wymieniłem pasek rozrządu, pompe wody, rolke klimy, rolke wspomagania, klocki, szczęki, świece, płyny i filtry. Auto dobrze wposażone skóra, klima elekrtyka - silnik ciągnie od niskich obrotów jak oszalały - w mieście jak go pogonie to maks. 9l - jestem baerdzo zadowolony pomimo faktu iż przed zakupem wogole nie brałem pod uwagę tej marki. Polecam bo warto - w moim przypadku był to egzemplarz po którym widać było, że zaniedbano serwisowanie i bierzącą naprawe usterek - teraz jest idealny i dopieszczony przeze mnie i sprwuje się bez zarzutu. Dletego jeśli dbasz to bedziesz z niego zadowolony, zresztą nie rozumiem ludzi którzy nic przy aucie nie zrobią tylko wsadzą cztery litery i oczekują, że auto nigdy ich nie zawiedzie. Dlatego czytając niektóre opinie dziwie sie krytyce w nich wyrażonej. Rover to dobra marka choć już niestety nieistniejąca. Pozdrawiam wszystkich właścicieli roverów serii 200 i tych pozostałych również :)

#29 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 10:46

mam go od pol roku!!calkiem przyjemne autko poza jego spalaniem !przy lekkiej nodze 10 litrow! i niekiedy mocno szarpie dlaczego???

#30 Guest_bartosz

Guest_bartosz
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 03:49

Jestem mega zadowolony. Przy mojej szybkiej jeździe (120-160 na trasie, dużo po mieście) pali 8, ale do 6,5 (80-90km/h) tez schodziłem, tylko szkoda z tego ZADZIORRRA robić taczkę ;) Nie piję, nie palę, więc mogę te kilka złotych wydać więcej na 100km. Nawet żonę nauczyłem wyprzedzać. Szukam kolejnego, niepozornego (żaden agro-tuning, ewentualnie alu+ciemne szybki) oczywiście 5d, klima, no i fioletowy... (ach te baby...) może nawet 25/ZR i obowiązkowo z mocniejszym silnikiem!

#31 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2009 - 23:55

czasami przerywa silnik dusi sie i dławi dopiero jak mu sie przygazuje przestaje.\Co to może być\?? proszę o pomoc

#32 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 00:43

Świetny wybór w swojej cenie, silnik bardzo dynamiczny, spalanie w trasie w okolicach 6 litrów. Trzeba bardzo uwazac i poprawnie eksploatowac silnik. Wtedy Roverek bedzie wlasciwie niezawodny.

#33 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 28 marzec 2009 - 00:34

Nie chce zapalić, tak jakby ne było prądu, po chwili zapalił.Tak się stał 3 razy w ciągu jednego dnia.Co to jest ?może ktoś wie.Kasia

#34 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 17:56

Do KasiSprawdź Przewód na rozruszniku - czasem jest zbyt lekko osadzony i nie ma styku.Czy słychać było silnik krokowowy/paliły się kontrolki po przekręceniu kluczyka? Może po prostu masz obwód elektryczny gdzieś niestabilny...

#35 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2009 - 20:39

Kupilem właśnie takie autko...bardzo dynamiczne jak na tak mały silniczek...

#36 Guest_kjk

Guest_kjk
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2009 - 19:18

Szrot, psuje się cały czas, mimo, że kupiony tydzień temu odradzam

#37 Guest_beata

Guest_beata
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 00:21

Jestem zadowolona tylko mam problem nie moge go wyczuc ile pali na setke pomozcie

#38 Guest_Jackowski

Guest_Jackowski
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2009 - 16:10

super bryka bardzo dobrze wyposazona malo sie psuje prawie wcale tanie czesci szybko jezdzi nie brakuje dynamiki 199tkm warto kupic!!!

#39 Guest_BB

Guest_BB
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2009 - 14:01

Bardzo fajny samochodzik użytkuje go już 2 rok i nigdy mnie nie zawiódł.Co do duszenia się bądź szarpania - może masz gdzieś jakieś przebicie i nie pracuje silnik na wszystkich cylindrach np. zaatakowana rdzą cewka, albo wymień przewody.

#40 Guest_szlam

Guest_szlam
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2009 - 14:16

samochodzik ok w gazie palił mi 10,8-11,8 przy katach nie spalił mi wiecej jak 12,8 gazu o spalaniu benzyny nie pisze bo praktycznie nie jeździlem ale troszke lubił wypić ... co do awaryjności uszczelka mankament maiłem wymieniać ale nie doczekał sie Roverek i zakończył żywot nie z mojej winy. szeroka opona niski sportowy zawiech trzyma sie pewnie drogi i można sie szarpać z samochodami do 2 l poj. :D co jak co trzeba dbać o samochodzik i uważać by nie przegrzać z tego co mi wiadomo 160-180kkm w tym zakrecie czesto wydmue

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy