Skocz do zawartości

Renault: Twingo - opinie kierowców

99 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2001 - 09:21

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Renaulta Twingo.

#2 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2001 - 13:03

Ma niezły zryw. Zwrotny, mały, wszędzie się wciśnie. Mało pali. Z brakow przeszkadza mi brak otwierania bagażnika ze środka auta, trzeba wyłączać silnik albo.. nosic drugi komplet kluczy.

#3 Guest_adi

Guest_adi
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2001 - 22:12

Czy jest ktoś kto przekona mnie do kupna Twingusia.Nie mogę się zdecydować czy Twingo, czy Clio.

#4 Guest_konrad

Guest_konrad
  • Goście

Napisano 23 marzec 2002 - 23:32

od paru lat jestem SZCZESLIWYM posiadaczem tej gablotki i choc ma pewne male wadki to nie zamienie jej na inna.

#5 Guest_czmiel

Guest_czmiel
  • Goście

Napisano 27 marzec 2002 - 14:04

Wytrzymałe zawieszenie. Jadąc w góry przeskoczyłem przy 70-80 km/h po dwóch krawężnikach z pełnym obciążeniem i pojechałem dalej:) W serwisie powiedzieli,że nic się nie stało...

#6 Guest_kondi

Guest_kondi
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:29

ciut glosny to fakt, ale to jednak samochod najlepszy, moj ma 216 tys i nastepny tez bedzie twingo

#7 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:30

Już prawie 8 lat i 106 tys. przebiegu - doskonałe auto! Na wakacjach także wygodny domek dla 2 osób. Moje następne auto, z całą pewnością, będzie tylko nowszym modelem...

#8 Guest_Dorcia - Szczecin

Guest_Dorcia - Szczecin
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:31

Właśnie wczoraj tj. 14.03.2002 kupiłam twingusia. Jest koloru zielony metalik,ma elektryczne szyby i jest taki słodziutki w środku.Typowe auto dla nowoczesnej kobiety. Lekko się prowadzi, mało pali....po prostu super.Na początku chciałam z otwieranym dachem, ale bardzo łatwo taki dach przeciąć nożem....

#9 Guest_Jarecki

Guest_Jarecki
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:32

Malutkie autko o dużuch możliwościach. Aranżacja wnętrza to pole popisu dla wyobraźni. Żwawy silnik i komfort. Poza tym ślicznie mi się przygląda.

#10 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:33

Lubię zmieniać samochody i miałem ich kilkanaście. Jednak dopiero niedawno zrealizowałem moje marzenia o kupnie twingo. Po prostu kupiłem go dla żony. Elektryka i otwierany na całą długość auta dach - ekstra. Nie mogę doczekać się lata...Mam tylko jedno pytanie do użytkowników twinga ; gdy odpalę silnik to do momentu pełnego zagrzania słychać lekki odgłos charakterystyczny dla turbodiesla. Auto ma przejechane niecałe 60 tys. km i może ktoś spotkał się z podobnym problemem?Pozdrawiam wszystkich.

#11 Guest_Julek

Guest_Julek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2002 - 15:17

TRZEBA ODNOWIĆ

#12 Guest_alek

Guest_alek
  • Goście

Napisano 02 maj 2003 - 13:16

Samochodzik jest całkiem fajny, gorzej jednak jak przybędzie mu lat i zaczyna sie sypać. Ostatnio twingus mi mocno hałasuje. Zmieniłem łożysko, które zdawało się być przyczyną i nic. Mechanik coś ściemnia, a kasa płynie, bo części nie są najtańsze :(

#13 Guest_KK

Guest_KK
  • Goście

Napisano 05 maj 2003 - 14:10

Mam takie autko, niestety na sprzedaż, ponieważ rodzinka zamierza mi się powiększyć :) a twingo to za mało. Moja cena ok. 14000 zł. POZNAŃ 0692 902 577

#14 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2003 - 16:20

mam go dopiero tydzień a już jestem zafascynowany nie może ocenić walorów ten kto nie był w środku

#15 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2003 - 12:30

do bani !!!!!

#16 Guest_sebol

Guest_sebol
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2004 - 02:09

rewelka. ma 4 poduchy, 1.2 silnik, pełna elektryka, odsuwany daszek, abs, wspomaganie w środku naprawdę duży sądzę że większy od clio które miałem. Polecam wszystkim.

#17 Guest_Dariusz (ProXa

Guest_Dariusz (ProXa
  • Goście

Napisano 09 październik 2004 - 14:35

jelsi ktos chce cos wiedziec o twingo zapraszam na www.twingo.pl albo forum.twingo.pl tam wszystkiego mozna sie zapytac i dowiedziec ;) pozdrawiam ::)

#18 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 12 listopad 2005 - 21:04

wszystkich posiadaczy prosze o kontakt chce wiedziec o jego wadach i zaletach a zwłaszcza opinii o skórzanym dachu:) /katowice moje GG 611 43 94

#19 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2006 - 18:49

Czy ktoś wie gdzie mogę dostac przełącznik do szyb do starego Twingo 1994r prosze o kontakt

#20 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2006 - 22:57

Z całym szacunkiem ukłony dla najmniejszego francuzika. Mam go 2 tygodnie i jestem z niego strasznie zadowolony. Dla dwóch młodych osób nic więcej nie trzeba, i te tylnie rozkładane siedzenia, wprost cuda można tam wyprawiać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych