Skocz do zawartości

Porsche: Boxster - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 09:50

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Porsche Boxster.

#2 Guest_tedziki

Guest_tedziki
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 09:51

Ogólnie to najtańsze porsche, bardzo źle oceniane. Bez problemów sprawdza się jako auto codzienne ale zdecydowanie w sezonie letnim i przy suchej nawierzchni. Na mokrej nawierzchni i w koleinach staje się narowiste. Wbrew pozorom sporo miejsca na bagaż co pozwala na większe wyjazdy wakacyjne.
Jednak należy przygotować się na wydatki, jeśli chodzi o spalanie, czy koszty napraw. Po polskich drogach siadać może zawieszenie, jednak jest ono nadzwyczaj trwałe jak na tani supersamochód.

#3 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 15:46

Bieda zajrzała mi w oczy i daltego je kupiłem:P jak na auto dla nieudaczników jest całkiem żwawe i dobrze wyposażone. 260KM daje rade. Fajne jest wnętrze, mimo że to budżetowy samochód jset już nawigacja, dwulorowa deska rozdzielcza, sportowa kierownica, klimatyzacja automatyczna, wspomaganie kierownicy…jak dla kogoś kto nie miał kasy na prawdziwe Porsche, to przyznam ze jestem zadowolony;) w zakrętach to auto nie ma sobie równych, bo jedzie w nich tak precyzyjnie jak ostrze laserowe po metalu. Polecam to auto.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2378 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 15:48

Kolego... koszty cię zjedzą, poważnie.

Jeśli Porsche, to raczej wyłącznie nowe, z salonu, zobacz - http://www.niezalezn...che.vcentrum.pl

Pewnie, że mowa o bardzo dużej kasie, ale moim zdaniem zdecydowanie warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych