Skocz do zawartości

Pontiac: Firebird - opinie kierowców

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2002 - 09:19

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Pontiaca Firebird.

#2 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:22

Poezja i bezpieczeństwo czynne. Tak, tak, każdy wie jak wygląda wyprzedzanie V8 :-) Jedyny samochód na którego bym zamienił swojego TA to ...też TA tyle że 2gen 6.6 :-D

#3 Guest_lukas -lublin

Guest_lukas -lublin
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:24

mam wuzek z śilnikiem 2.8 nie jest to rakieta ale jazda tym samochodem to i tak poezja

#4 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:25

Ta pedzaca strzala jest dla prawdziwych gangsterow.Zadne brykadlo mu nie dorownuje.To ma swoja klase i za***iscie wielka amerykanska bude.Szatan ukryty pod maską aż straszy swoim rykiem.

#5 Guest_PRZEMEK

Guest_PRZEMEK
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:26

SUPER AUTO

#6 Guest_Goku

Guest_Goku
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 23:26

Super auto.SE to limitowana wersja 330km/h

#7 Guest_Kolega

Guest_Kolega
  • Goście

Napisano 13 październik 2002 - 08:17

kolega mial takiego najbardziej rozmieszala mnie "przegazowka" na postoju bujalo jak na kajaku a zawieszenie na zakretach chyba wzieli z duzego Fiata

#8 Guest_Dino

Guest_Dino
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2003 - 22:20

Ta to fajne autko ale nie mówcie ze lepszych brak A i wyposa?enie takie sobie nie mówi?c o wykonaniu (fajansiarskie)

#9 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2003 - 21:18

Fajne opinie. "Dino" zobacz sobie np. 3000GT czy 300ZX z tego samego roku i wtedy pogadaj o wykonaniu i awaryjności! Jak na auto z 300KM to dobra cena. Mało awaryjne, niskie ceny elementów eksploatacyjnych i ich dostępność na rynu. Pali tyle ile chcesz od 13 do 30L i nie jest to szczególnie paliwożerne auto i tylko noga zwykle wędruje głęboko w podłogę. 5,5 sec do paczki - polecam, niezła zabawa.

#10 Guest_Vini

Guest_Vini
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2003 - 22:20

ten silnik 6.0 to melodia dla mych uszu. w Niemczech na auto stradzie prekroczyłem nim 300-km/h (zdjęty ogranicznik)

#11 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2003 - 20:24

super samochód

#12 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 08 listopad 2003 - 19:02

...jeszcze Go nie mam ale juz niedługo, co sadzicie o tej furze..(żona mnie zabije jak Go przyprowadze do domu- ale ja kocham ten wóz)baby tego nie czuja.

#13 Guest_JayK, Lublin

Guest_JayK, Lublin
  • Goście

Napisano 26 marzec 2004 - 20:57

V8 rzadzi. Firebird 3rd gen rzadzi. F-Body Klub Polska rzadziiiiiii!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tyle w temacie ;)

#14 Guest_wujek waldek

Guest_wujek waldek
  • Goście

Napisano 29 marzec 2004 - 10:33

firechicken sux! camaro 4 life

#15 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2004 - 19:24

uważam że to najpiękniejsze auto na świecie. Heh, ferrari postawione obok wygląda jak zabaweczka z tektury, bo sam widziałem, nie wspomnę o 4-tej gen. bo to już miazga, kosmos!!!! Zgadzam się z wszystkimi kolegami którzy myslą podobnie. te auta drapieżnością i stylem biją wszystko co porusza się na jakichkolwiek kołach. Niemieckie, japońskie i inne wynalazki. Jak ktoś twierdzi inaczej to nie wie co mówi. A tuning?? Ile japońce wycisną ze swoich silników?? Bo z 5,7 na metanolu i innych bajerach słyszałem że można wydusić 5000 KM. Ha, a wNiemczech jeździ 5.7 na dwóch turbinach 1300 KM 1600 Nm. I co wy na to???????????????

#16 Guest_rafal

Guest_rafal
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2004 - 17:55

pragne go miec ale boje sie czesci zamienne.

#17 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2004 - 23:28

od jakiegos czasu zainteresował mnie model pontiac firebird formula v8, chodzi mi o roczniki od 2000 wzwyz gdzie mozna kupic takie auto?, z góry dzięjuję za pomoc.

#18 Guest_Rysio

Guest_Rysio
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2004 - 15:21

Chciąłbym kupić ten samochód (czarny lub czerwony), bo bardzo mi się podoba. Proszę o opinie i oferty.

#19 Guest_Jordan

Guest_Jordan
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2004 - 19:15

wielkie badziewie nie polecam a powyzsze komenatrze sa godne politowania hahaha " byle maślak nie moze miec takiego wozu" haha tak sobie lamusie wmawiaj , zlomiak za 20 zł to faktycznie tylko maślak moze kupic kazdy inny kupi lepszy , szybszy , ladniejszy woz.U nas to wielkie halo bo malo tego gowna jezdzi a w stanach to taki amerykasnki Polonez.

#20 Guest_Osek

Guest_Osek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2004 - 15:53

POLONEZ!!!! o transamie w stanach piosenki pisali!!! Corvette Camaro Firebird/Trans am to czolowka Ponny Cars i USA (corvette nie jest ponny wlasciwie)i wszystkie maja te same silniki.Koles nie wiesz o czym mowisz poczytaj ksiazki na temat albo polecam strone http://www.musclecarclub.com2002 roku wyszedl ostatni firebird wiecej nie bedzie niestety ;-( Moj z malymi mods robi 200km

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy