Skocz do zawartości

Opel: Kadett - opinie kierowców

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2010 - 23:24

ogólni fajne autko .skrzynia 4 biegowa do 100km/h jest ok.powyzej auto jest glosne.blachy slabe,mam pytanie,czy skrzynia 5 biegowa bedzie pasowala do mojego?1.4 i 60km

#62 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2010 - 15:02

cos wam malo pali widze ze max uwas do 8 litrow a ja mam 1.3 automat i mi pali od 10 do 15 litrow

#63 Guest_Morrigan

Guest_Morrigan
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 21:27

tak samo jestem posiadaczem opelka robilem go od podstaw wsumie ktos go zajezdzil zrobil z niego wraka po wszystkich remtach blachaka lakierka silnik zawieszenie jezdze nim 2 rok nawet kluczy nie musze ze zoba wozic i do niczego palcem dotykac super autko

#64 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 21:43

tez mam kadeta i jestem z niego zadowolony dziala bez problemu ale trzeba poswiecic troche czasu i nieczekac jak stuka czy puka az sie stanie na poboczu tylko naprawiac pozdro maniak

#65 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 15:34

Mam go od 2.5 roku praktycznie bez awaryjny blachy jeszcze ok prawie 300000 na orginalnym silniku na gazie spala 7 l nie narzekam auto super bede nim jezdzil az sie buda posypie jak dbasz to masz pozdrawiam kadeciarzy robert

#66 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:24

witam od 2 misięcy jezdzę kadettem 1.6 i i jestem bardzo zadowolony. Osiągi wystarczające,l spalanie 7 L /100km. czeka mnie jedynie wymiana nadkoli i progu podkreslam progu bo tylko jednego ;) super autko za mala kase ;)

#67 Guest_Sylwek

Guest_Sylwek
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 22:02

Auto jeśli się dba zupelnie bezawaryjne. Spalanie gazu 8l srednia. Małe problemy z rdzą jak to w oplu. Kiepski plastik tapicerki ale ogolnie super auto za grosze.

#68 Guest_PRZEMO

Guest_PRZEMO
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 18:53

opel super ja JEZDZE I TO DOSYC OSTRO I NIC SIE NIE DZIEJE MAM ALTKO JUSZ 5 MIESIENCY I ANI PALCEM NIE RUSZYLEM PRZY 140KM;H TROCHE KIEROWNICOM CZESIE ALE TO NIC SUPER AUTO ALE BENDE MUSIAL SPRZEDAC Z POWODU WYJAZDU A POROBILEM BLAHARKE I POMALOWALEM FAINIE

#69 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2011 - 09:45

Kupiłem ten samochód ponieważ zdałem prawko,i jest moim pierwszym autem,zrobiłem nim już pare tysięcy i ani razu mi nie zakasłał,zawiecha ok,przyjemne autko,dobre na teren lesny.

#70 Guest_Poznaniak

Guest_Poznaniak
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 02:41

Kadett D 1.6 Diesel hatchback 1984 krajowy około 240tkm. Silnik cichutki, zdrowy, pracuje jak SDI;-). Mechanika bez zastrzeżeń, codziennie jeździ. Nowe opony, świeży akumulator i świece żarowe. Ważne OC, przegląd do października. Niestety progi i podłoga od spodu solidnie zgnite. Reszta blach też wymaga interwencji, choć widocznych dziur nie widać. Może ktoś weźmie?

#71 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 14:09

ja jezdze juz rok tym autkiem i nie narzekam. gazu pali 12l/100km w miescie i 9l/100km w trasie.czesci tanie i duzy wybor jest.wiec polecam

#72 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2011 - 09:15

najlepsze auto do normalnej jazdy.prosty w konstrukcji jak trzeba podłubać.spalanie 4.5l.a progi to norma w aucie 20lat.obecne auta to elektroniczne dziadostwo.spierdzieli się i telefonik do serwisu.a kadi na oleju po frytkach pojedzie.wystarczy trochę zadbać raz na jakiś czas i nie musisz się zastanawiać puł nocy czy ci rano zapali przy minus 20.pozdrawiam wszystkich tych co mają te auta i je poprostu lubią.jak macie pytania odnośnie problemów z silnikami diesla piszcie.andrzej.

#73 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:06

chce zakupic kadecika 1.6 75km benzynke.i chciałem sie was spytac czy to dobry wybór jest troche pognity przy nadkolach ale silnik chodzi jak żyletka...i przyśpieszenie też fajne bo juz robiłem jazde próbną.a i wiecie moze ile zapłace za ubezpieczenie bo chce go zarejestrować na siebie a jestem młodym kierowcom i nie mam znizek..prosze o podpowiedz

#74 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 22:40

Sprzedam czarny, skórzany dach do opla kadetta. Stan dobry, nie cieknie, działa ogrzewanie tylnej szyby :) brak jednej klamki do otwierania ale mimo to nie ma z tym problemu. Odbiór w Śremie tel 505560462 posiadam również inne części do tego auta .

#75 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 15:06

jest super autko posiadam tez kadetka 1/3 benzyna/gaz rocznik 85 skrzynia 5biegow nie mysle o zamianie na inny model pozdrawiam z powazaniem jan

#76 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 23:59

Rocznik 89 kombi 1,6 automat. jak na 23lata i 12 w rodzinie- rewelacja. Łamie standardy opinii o mulących automatach na światłach połowa aut zostaje z tyłu lub idzie co najwyżej na równo (nie pisze tu o 'wyścigowych" BMW) Można też skorzystać z kick-down ale wtedy trzeba się liczyć z większym łykiem paliwa. Przy prawdziwym przebiegu jak na ten moment 200tys. technicznie b/u. wymieniane jedynie części eksploatacyjne: rozrząd oleje filtry, amortyzatory. Jak na dziadka czasem jeszcze bez trudu poleci grubo ponad setkę. Ostatnio zrobiona trasa blisko 500km w jedna stronę bez problemów. Spalanie 7l trasa do 10l miasto. Fakt zamarzają zamki zimą, trzeba często smarować. 2lata temu wymieniane progi i tylne nadkola (jest ok). Reszty nie ruszyła rdza, podłoga nigdy nie łatana bez dziur, wersja ocynkowana. Jak się dba o to auto, nie mylić z wielkim wysiłkiem to odwdzięczy się. Podobało mi się jak na stacji benzynowej pod Warszawą kilku kierowców przyglądało się że emeryt na danych nr. rejestracyjnych dojechał aż tutaj a ja spokojnie piłem sobie kawę z termosu postawionego na dachu. Pozdrawiam wszystkich Kadeciaków.

#77 Guest_andrzej-jar

Guest_andrzej-jar
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 08:40

Jestem zadowolony z tego samochodu,służy mi już prawie 10 lat. Ostatnio jednak zaczyna nierówno pracować na biegu jałowym np.przy dojeździe do świateł i zatrzymaniu się. Świece zostały dokładnie oczyszczone.Proszę o poradę. Pozdrawiam kadeciaków. Andrzej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych