Skocz do zawartości

Opel: Frontera - opinie kierowców

357 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 23 marzec 2007 - 16:00

witam wszystich chcial bym sie dowiedziec gdzie we frotce znajduje sie centralka od centralnego zamka...wiem ze go mam ale jest odlaczony i nie umiem go podlaczyc z gory dzienkuje i pozdrawiam

#42 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2007 - 01:18

noszę się z zamiarem kupna taiej "furki"zbieram info na jej temat

#43 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2007 - 22:14

chlopaki mam pytanie ile pali frontiera 2.5 tds i czy warto kupic??odpiszcie na maila bedyn4@o2.pl

#44 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2007 - 17:08

Witam poszukuje instrukcji do Opla Frontery.Za wszelkie informacje z gory dzieki.

#45 Guest_Radzio

Guest_Radzio
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2007 - 22:47

Witam wszystkich Formułowiczów! Kupiłem Fronterke 2,3 TDi i teraz poszukuję instrukcji obsługi. Pomóżcie i dajcie jakieś namiary. Wielkie dzieki. Mój mail zeman4@o2.pl.

#46 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 11 maj 2007 - 20:36

samochodzik dobrze sprawuje sie na terenach moarych jak i na szosie mam 2.2 16v i nie narzekam:-) ale mam prozibe czy wysłał by mi kroś schemat instalacji elektrycznei? bo zbubiłem kluczyk a mam immobilajzer i nie umiem odpalić bryki:-( jak bym miał schemat to odłączył bym immobilajzer i jezdził bym sobie dalej... jest to rocznik 1996

#47 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 16 maj 2007 - 21:43

Jestem posiadaczem frontiery 95r. to autko mi się podoba może jest zasłaby silnik ale bardzo elastyczny i na niskich obrotach nie gasnie,testowałem go po lasach i polanach sprawóje się dobrze ale najwiecej sprawił mi frajdy w zimie poniewasz mieszkam w gurach i on mnie nie zawiód, tylko brakuje mu blokay mostówm

#48 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2007 - 23:16

Jeżdżę frotą 1,5 roku. Pracuję w leśie (aktualnie w górach).Autko bardzo dzielne w terenie i miłe w trasie. Ma jednak duży mankament! Ceny części pochodzą z Marsa i często brak zamienników np.: tylny most! Tragedia! Łożysko koła tylnego 600zł + pierścień ustalający łożysko 100zł. Totalny brak zamienników! Węższe łożysko wytrzymuje 40 000km. Dla info, nowa półoś 4600zł. Linka ręcznego 500zł (paranoja!) na szczęście da się dorobić (20zł). To bardzo duża wada bo używane autka psują się taka prawdwda, no ale żeby wymiana łożysk w moście równała się cenie zakupu auta?

#49 Guest_BOGUŚ

Guest_BOGUŚ
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2007 - 23:15

NIEWIEM JAK INNE FRONTERY LECZ MOJA TO PORASZKA ELEKTRYLA ZŁOM ;NAJPIERW SIADŁO ŁADOWANIE NASTEPNIE SZYBY KOLEJNE SWIATŁA TERAZ ROZSYPAŁO SIE ZAWIESZENIE OGULNIE JEST WSPONIAŁY WOZIK

#50 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2007 - 19:34

Kupiłem właśnie taki model Frontery 2,2 DTi z 2000 roku może ktoś mi podpowie jak to się sprawuje,będę praktycznie użytkował ją na drogach,teren bardzo sporadycznie.Jest to moje pierwsze auto 4x4.Pozdrawiam i dziękuje z góry !

#51 Guest_łoś

Guest_łoś
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2007 - 20:01

no poprostu leweracja muwie mam ją rok mieszkam w takim miejscu że w zime nie m mowy że przejedziesz osobuwką i dzie jak czołg miałem taki przypadek facet ladrowerem zakopałsie a frontera przejechała albo wjechałem ją do jeziora prawie plaże była stroma 40% ok i wyjechała na teren superr

#52 Guest_Lutek

Guest_Lutek
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2007 - 21:57

Witam.Zamierzam zakupic Frontere2.2 16V z97r.Jak myslicie czy ten silnik da sobie rade z2,3tonowa przyczepa?

#53 Guest_łUKASZ

Guest_łUKASZ
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2007 - 17:23

POTRZEBUJE DOBRY I FUNKCJONALNY SAMOCHÓD KTÓRY BRDZIE SIE SWIETNIE SPISYWAŁTAK W LESIE JAK I NA SZOSIE, BARDZO POWAZNIE MYSLE O FRONTERZE ALE NAPRAWDE NIE MOGE ZDECYDOWAC SIE NA KONKRETNY SILNIK, A CHODZI MI PRZEDE WSZYSTKIM O WZGLEDY EKONOMICZNE! POMOCY!!!!1

#54 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2007 - 12:51

Siemka! Jestem mechanikiem i bardzo interesuja mnie samochody terenowe. Według mnie frontera jest jak na swoją cene dobrze wyposazoną i całkiem nieźle radzącą sobie terenówką. Odradzam kupna silnika 2,3 tdi jest to stary silnik, widoczny jest brak mocy i głośna praca. Goroąco polecam 2,8 tdi i nieco nowszą jednostkę 2,5 tds. Ja osobiście jezdze 2,8 tdi wspaniały silnik we wspaniałym samochodzie.

#55 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:13

Potrzebuje wszelkich info. o frontera modelu z 2000 roku.lub ofert sprzedaży go do 30 tys.złproszę pisać na email.

#56 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2007 - 10:35

Kupie ten model od 1999 do 2002 do 30tys.z góry dzięnkuje pozdro.lub zamienie za golfa 3 z 1997 19 diesel.dopłace góra 15 tys.

#57 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2007 - 21:57

dobre autka zrobiłem z dwóch jedno i swietnie sie jezdzi mam jeszcze troche czesci na sprzedaz tj koła na alufelgach plastikowy dach skrzynie biegów silnik mosty szyby w b d stanie jezeli ktos potrzebuje to sprzedam tanio naprawde tanio

#58 Guest_faudi

Guest_faudi
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2007 - 20:41

siemka frontiero- maniacy mam frontere z 98 r 2.5tds smigam nia juz ponad dwa lata i jestem naprawde zadowolony ! ktos pytal czy dozo pali ma swoja mase wiec potrzebuje ale w 10 szce sie miesci pzynajmniej moja hi hi na trasie jest lepiej nawet z klima autko bajka pozdrawiam . zamierzam ja sprzedac jakby kogos interesowalo piszcie !!!!!!!!!!!:)

#59 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2007 - 12:47

Auto świetnie sobie radzi jak na moje potrzeby super.PILNIE POSZUKUJE SCHEMATU ELEKTRYCZNEGO!!!! Ogrzewanie tylniej szyby i pompka paliwa nie mają zasialania.

#60 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2007 - 19:42

Witam potrzebuję jekich kolwiek informacji na temat Frontierki chcę kupić rocznik 95 benzynka doradźcie jaki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych