Skocz do zawartości

Opel: Frontera - opinie kierowców

357 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 maj 2001 - 12:31

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Opel Frontera.

#2 Guest_Matt

Guest_Matt
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2001 - 00:06

Bardzo fajny samochód, jednak silnik tds jest taki sobie i nie jest to konstrukcja GM... i to sie daje odczuc. Na trasie prowadzenie nie jest sielanka, ale za to w terenie jak na bulwarowego offroadera jest absolutnie bomba, brakuje mu tylko blokady. Ale wyposarzenie, komfort jakies 4+.

#3 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 22:35

Panowi ja mam Frontere 32 v6 LTD i sobie 200km/h jedzie spokojnie silnika niesłychac w terenie radzi sobie bdb.Jedyna jego wada z którą z żalem musze ztwierdzić o chamuce

#4 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 20 marzec 2003 - 15:47

całkiem niezła bryka, swietna jako ciągnik do przyczepy czy łódki,szczególnie z kat. B+E pojedzie po mokrej łące,tylko silnik lichy, ciekawe czy ktoś próbował zmieniać go w tym typie na inny?

#5 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2003 - 22:06

chcem kupić opla frontere sport z 94r ,2000 benzyna co o tym sadzicie ??????

#6 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2004 - 11:31

Intersuje mnie jak najwięcej o tym modelu!Pozdrawiam

#7 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 08 październik 2004 - 14:12

kupiłem frontere z 92 roku przywiezioną z niemiec w bdb stanie. jet to moje pierwsze autko. chciałbym sie dowiedziec o najczęstrzych usterkach jakie występuja w niej.

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2004 - 17:22

Pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej. Pali mi się bezpiecznik od immobilizera. Oznakowany nr 9. Może wiecie, gdzie można schemat ściągnąć? Dzięki z góry!

#9 Guest_LUKI

Guest_LUKI
  • Goście

Napisano 19 listopad 2004 - 17:54

witam mam pytnaie czy macie moze polska instrukcje do opla frontery 93r?piszcie na maila luki5051@interia.pl

#10 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 18 listopad 2005 - 21:17

Witam ! ! !Poszukuje wszelkichinformacji na temat tego silnika, czy jest todobra jednoska , jakie osiagi wogole wszystkoDzieki Pozdrawiam

#11 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2006 - 23:42

Posiadam ja ok 6 lat,gdy ja kupilem miala na liczniku 100000 km, na dzien dzisiejszy jest ich tam 260000tys... Auto godne polecenia wiele razem przeszlismy.. Jezdzilem nia po takim terenie ze nie jedna osoba ktora sie smieje ze to auto bulwarowe by sie zdziwila.. Raz chcialem przejechac przez kaluze, wydawala sie plytka, co sie okazalo wcale taka plytka nie byla.Wpadlem i to solidnie, nie stawalem tylko pedal w ziemie i opor.. Wyszla, ledwo bo ledwo ale mialem potem co opowiadac kolegom.. Tego typu przygod mialem wiele, autko naprawde niezle sobie radzi w terenie... Ostatnio wymienilem turbine, byla tak zjechana ze nie oplacalo sie jej naprawiac, nowe sprzeglo, silnik zostal uszczelniony i jeszcze kilka drobnostek zostalo naprawionych.. Niestety moim bledem bylo zlecenie naprawy w aso opla, zaplacilem za naprawe rownowartosc auta,a do tego usluga nie zostala przeprowadzona nalezycie.. Mam tez pytanie do osob ktore posiadaj frontere z wersja silnikowa 2.8TDS.. Jak wam chodzi Pytam bo wydaje mi sie ze powinna miec lepsze osiagi.. U mnie Vmax ok 165 natomiast przyspieszenia nie mierzylem...

#12 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 14 luty 2006 - 00:05

Poszukuje silnik 2,5 tds do opla frontera 1996r.tel 696 560 665

#13 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 27 luty 2006 - 18:03

Panowie poszukuję instrukcji po polsku, szczególnie o napędzie terenowym. Gdzie to tanio sprawdzić naprawić okkolice W-wy

#14 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 12 marzec 2006 - 00:55

auto kupione od handlarza w pobliżu Poznania ze stanem licznika 134000km ale po przejechaniu 1000km silnik 2,5 TDI uległ uszkodzeniu z winy sprzedawcy (silnik musiał być uszkodzony ale handlarz "umył ręce"). Koszt naprawy przekroczył 14000zł - jest to masakra finansowa i co z tego że auto przyjemne w prowadzeniu po asfalcie jak na samochód terenowy - w terenie nie zdązyłem spróbować.

#15 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2006 - 01:15

Witam jestem zainteresowany kupnem tego modelu z roku 92-96. z silnikiem 2,0.Interesują mnie wszelkie opinie na temat tego modelu.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

#16 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 24 marzec 2006 - 23:34

Poszukuje pilnie schematu instalacji elektrycznej, poniewaz siadlo mi sterowanie szyb elektrycznych. Bardzo bede wdzieczny za jaka kolwiek pomoc. Dziekuje!!!!

#17 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2006 - 22:27

Kupię opla fronterę rocznik 2000 lub młodszy, silnik 2.0 beznyna (może być z gazem) lub 2.2 td.

#18 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 14 maj 2006 - 12:07

Mam w planach kupić takie autko z Niemiec. Jeżeli ma ktoś taką bryczkę będę wdzięczny za opinię ponieważ nie miałem nigdy takiego samochodu

#19 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2006 - 23:20

Witam. Właśnie stałem sie posiadaczem Frontery 99 r. 2.2 DTL w wersji 5 drzwiowej i poszukuję do niej instrukcji po Polsku...Pomóżcie!!!

#20 Guest_Kwiatek

Guest_Kwiatek
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2006 - 23:33

Swietne auto.Traktuje je jak zabawke w wolne chwile.Do spalania przy tym silniku trzeba sie przyzwyczaic.Nie mialem jeszcze okazji pojezdzic nia w terenie,bo mam ja 2 tydzien.Ale w miescie i na trasie jest suuper.Kupilem ja ze szwajcarii z malym przebiegiem wiec stan jest idealny.Lepszy niz moja 2 letnia sluzbowka.Ale potrzebuje od kogos instrukcji po polsku do niej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy