Skocz do zawartości

Opel: Tigra - opinie kierowców

240 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_PIotr

Guest_PIotr
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2007 - 15:23

Opel Tigra moze i jest troszke słabszy niz CRX.Ale CRX rozdupcy sie w mak bo to kabriolek i ma słabsza konstrukcje. Jestem oczarowany tym samochodem :)

#42 Guest_emi

Guest_emi
  • Goście

Napisano 10 maj 2007 - 12:46

Jeżdżę Tigrą od 4 m-cy, ma przejechane 130 tyś, wymieniłam rozrząd a teraz znów czeka mnie remont silnika:-( Mimo wszystko fajne autko- dobre przyśpieszenie;-) Za niedużą kasę można mieć sporo przyjemności z szybkiej jazdy.

#43 Guest_GRZEGORZ

Guest_GRZEGORZ
  • Goście

Napisano 11 maj 2007 - 20:18

DLA WSZYSTKICH POSIADACZY TEGO PRZEPIĘKNEGO AUTKA , MAM TAKĄ PROŚBE CZY KTOŚ MÓGŁBY MI DAĆ ZNAĆ COŚ O JAKIŚ ZLOTACH TIGRY , CHODZI MI O KALENDARZ ZLOTÓW OPLA TIGRY . Z GÓRY DZIĘKUJĘ . POZDRAWIAM- POSIADACZ TYGRYSKA !!!

#44 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 13 maj 2007 - 11:20

super sprowadzona ma troche braków ale na filtrze stożkowym chodzi jak strzała a jaki dziwięk na alu 15 jakie powinna mieć opony obnirzona o 4 cm

#45 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2007 - 23:27

za***isty przyspiech.przy 210km/h prowadzi sie super jak na taka lekka bude (oczywiscie oponki 205/50 r 15.super sprzet Pozdro

#46 Guest_roberto

Guest_roberto
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2007 - 21:39

ciezko to auto dostac ja poszukuje i mam nadzieje ze kupie niedlugo

#47 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2007 - 00:49

posiadam w miedzianym kolorze wyglda super z otwartym dachem a teraz zakladam alu.felgi 17 i stozkowy filtr powietrza mysle ze bedzie dobrze

#48 Guest_Michał 83

Guest_Michał 83
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2007 - 01:38

Mam od 2 lat i nie oddam bo kocham jak swoja dziewczyne. Miała to cos co mnie urzekło.Dbam o nia wiec wszystko jest OK!!polecam

#49 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2007 - 13:49

Witam, własnie kupiłam Tigre i jestem bardzo z niej zadowolona, tylko jest jeden mankament z szyberdachem, ale wszystko da sie naprawic:P

#50 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2007 - 20:24

widzę że nie wszyscy są zadowoleni z tego autka.... cóż są gusta i guściki... Ja posiadam czarną perełkę '96 od miesiąca. ogólnie jestem zadowolony, kupiłem auto dla 2 osób więc miejsca mam pod dostatkiem, silnikowi troszkę brakuję powera na niskich obrotach ale przyjemnie i płynnie przyspiesza na 4 i 5 biegu powyżej 100km/h. Szukam kontaktów z oświęcimia i okolic. Pozdro dla wszystkich tigr;)

#51 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2007 - 13:47

Niezawodna sliczna ....Ladnie sei zbiera i laski po prostu na nia leca :) wiem cos o tym:)

#52 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2007 - 09:49

Mam autko 6 miesięcy. Prowadzi się super. Kolor żółty wiec nie ma mowy żeby ktoś nie zwrócił uwagi. Uważam że autko jest typowo kobiece ale ostatnio widział Tigerke po tuningu i była zrobiona naprawdę po męsku:) Pozdrawiam wszystkich tigermaniaków i polecam kupno tego autka:)

#53 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 11 październik 2007 - 14:02

mam ja od 2 miechow i autko jest super.

#54 Guest_Maciej ŻORY

Guest_Maciej ŻORY
  • Goście

Napisano 13 październik 2007 - 08:39

Posiadam owy samochód od 2 miesięcy jest super i jak narazie niezawodny ma klasę!!!! posiadam ją z silnikiem 14 16V ecotek łącznie z czipem montowanym fabrycznie.Lekko podrasowany silnik stożkowy filtr powietrza itd.Jedynie naco można nażeka to gdy wciskam pedał gazu w podłogę spalanie wzrasta do około13litrów na 100km. ale ostatnio litrażowałem ją przy spokojnej jezdzie więc spaliła jedynie ok 7,5 litra więc suuuper!!!Pozdro dla wszystkich tigro maniakó!!!!!!!!!!!!!

#55 Guest_Mała czarna

Guest_Mała czarna
  • Goście

Napisano 20 październik 2007 - 16:57

Jak dla mnie to nie wyprodukowano jeszcze piekniejszego auta niz tigra.Miałam tygryska i chce znow chociaz kazdy mowi po co ci takie małe auto-a ja zawsze na to"torebka mi sie zmiesci wiec po co mi wieksze,jesli komus sie cos niepodoba w tym aucie niech nie wsiada".TYGRYSKI SA SLICZNE.Tygryski gora!!!!!

#56 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 21:02

kupilem tigre miesiac temu i zakochalem sie po uszy jest w super stanie zaloze fajne felgi zawsze o niej marzylem wlasciwie to z malych coupe jest najladniejsza do niedawna w moim miasteczku duzo ich niebylo teraz jest coraz wiecej chce sie zapisac do klubu i jezdzic na zloty pozdro marian

#57 Guest_robert z kalisza

Guest_robert z kalisza
  • Goście

Napisano 03 listopad 2007 - 20:35

mam rzone i dziecko 3 latka i terz posiadam tigre ktura mi wystarcza miesci sie wuzek jak ktos narzeka na miejsca z tylu to niech kupi atokar bo auto kupuje sie do siebie a nie do tesciwej jest super i nikt nie przejdzie sie nieoglondajonc kolo tigry

#58 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 21:20

Witam,poszukuje tigry w automacie!!Były takie produkowane???

#59 Guest_Rafał_Driwer_Skc

Guest_Rafał_Driwer_Skc
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 22:18

Panowie kazdy ma inne zdanie i szanowac kazdego opinie bede... Ale nie mam jakoś przekonania co do tego samochodu mam juz Tigre 3 miesiace i nie powiem bo jeśli chodzi o przyśpieszenie to ma i na trasie ładnie smiga!! W zakretach jest dobra tak samo. Czas pokaze czy mnie przekona do siebie i moze sie zakocham w niej tak jak wy:) Pozdrawiam serdecznie...

#60 Guest_beata lodz

Guest_beata lodz
  • Goście

Napisano 07 listopad 2007 - 17:06

dla mnie tez jest super to autko,ale ma jedna wade .. troche ograniczona widocznosc..ale poza tym tiegierka marzenie:-))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych