Skocz do zawartości

Opel: Vectra - opinie kierowców

809 odpowiedzi w tym temacie

#801 Guest_rafik

Guest_rafik
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 22:47

Siema. Moja wiki przeleciała już pół miliona. w ostatnim roku ponad 50tyś km i smiga dalej. Wszystko zależy jak samochód był i jest traktowany.

#802 Guest_Mikołaj

Guest_Mikołaj
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 18:26

witam ja mam mojego jak narazie pierwszego Opla vectre B Caravana 1998 od 3 lat i nic sie z nim nie dzieje tylko jakies tam drobne usterki co potrafie sam wymienic... a chcem zaznaczyc ze w ciagu roku przejezdzam nim ok. 12tys km. srednio spala w trasie 5,5litrow a w miescie 7,5... bardzo polecam ten model samochodu... POzdrawiam

#803 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:31

mam durzo czesci do tego modelu muj numer to723615127

#804 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 19:33

mam durzo czesci do tego modelu muj numer to723615127 rok 2001

#805 Guest_Jarosław

Guest_Jarosław
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:58

Witam mam Opla Vectre , lubię ten samochód. Niestety nie dawno pojawił się problem z sterownikiem silnika. Znalazłem firmę która zajmuję się naprawom elektroniki samochodowej, chciałem wszystkich przed nimi ostrzec. Sterownik naprawili wszystkie usterki związane z uszkodzonym sterownikiem poszły w niepamięć , skasowali mnie naprawdę nie mało ale grunt że wystawili gwarancje. Jednak po kilku dniach błędy wruciły zaniosłem sterownik spowrotem do tej firmy i się okazało że faktycznie poszedł w nim układ elektroniki, i gdy już za drugim razem nie udało się go naprawić nie uznali gwarancji i nie zwrucili zadnych pieniędzy . jak to tak !! Odradzam wszystkim ELECTRIC-SERVICE.!! Czy mieliscie już z nimi do czynienia ??

#806 Guest_tadek

Guest_tadek
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2013 - 19:38

czesc ,mam pytanie czy moja vectra c jest na lancuszku czy na pasku rozrzadu?

#807 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 03:31

Witam. Posiadam waxhualla vectre od 13 miesięcy przejechałem tym autkiem 30 000 km i nie narzekam poza drobnym serwisem tzn. Wymiana tarczy klocków i płynów auto działa bez awaryjnie i bezproblemowo. Spalanie też jest dobre ok 7.5l/100km w cyklu mieszanym. Mam zamiar przejechać nim minimum jeszcze raz tyle:)pozdrowienia z Anglii

#808 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 03:34

Do tadek: vectre masz na pasku najprawdopodobniej 16v i dwa walki rozrządu. Pozdro

#809 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 23:59

Witam was koledzy jestem nowym posiadaczem Vectry 2.0 dti 16 mam takie pytanie mam ksenony i spryskiwacze ale to głupie ale niewiele jak ich użyć i niewiele czy działają bo sprzedający powiedział że tak

#810 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 12 październik 2016 - 07:04

A co sądzicie o nowych Vectrach? Patrzyłem na http://www.interauto.krakow.pl

Czy faktycznie ma sens wejście w nowe auto? Czy lepiej odpuścić i postawić na coś używanego?

Jakich udzielają gwarancji?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych