Skocz do zawartości

Opel: Astra - opinie kierowców

827 odpowiedzi w tym temacie

#821 Guest_roman

Guest_roman
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:30

Witam. Znalazłem przyczynę skąd leci mi woda pod dywanik a leci sobie najpierw woda na prog i pomiedzy nakladke na progu szpara dalej na z drzwi tam gdzie sa otwory na przelot wody i cisnie asilikonowalem te szpare a woda gora wyplywa ale dalem wiecej silikonu te otwory sa drozne ciekawe czemu drugie drzwi sa ok a te nie

#822 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2012 - 22:41

gdzie jest ta gomowa rurka spustowa do wody

#823 Guest_Ryszard

Guest_Ryszard
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 11:06

auto miałem przez 10 lat. na tamte czasy było niezłe, bo oferowalo komfort i wygode dla 4 osób. słabe wyposażenie nie dawało jednak poczucia luksusu. Problemem jaki miałem z tym autem to zużcyie oleju. brał jakiś 1 litr na 1000km. nie umieli tego naprawić.tzn. ich praca pomagała tylko na jakiś czas. Uwaga na pasek rozrządu.lubi się zrywać. lepiej nie wymieniać go rzadziej niż o 60tys. części były do niego tanie a spalanie nie przekraczało 8l.100/km/średnio spalał 7 litrów.

#824 Guest_Ferdinand

Guest_Ferdinand
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:50

Jeśli ktoś chce kupić tanie auto to nie z tym silnikiem. Ogolnie astra zaskoczyła mnie wysokością kosztów jakie trzeba ponieść na jej eksploatację. Najgorsza okazała się zużyta pompa wtryskowa- jej regeneracja wyniosła mnie 4000zł! Co przy cenie zakupu 12 tys. to jedna trzecia wartości auta! Duża bolączką tego auta jest też chłodnica klimatyzacji. Notorycznie gnije ze względu na jej feralne ulokowanie. Jakiś idiotea to zaprojektował. I przez tego idiotę musiał kupić chłodnicę za 550zł,za robotę zapłaciłem dodatkowe 280zł Itak 830zł poszło…średnio polecam ten model… nie jest taki tani w użytkowaniu jak się potocznie sądzi.

#825 Guest_gosć

Guest_gosć
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 01:35

jak sie komu wydaje astra droga w utrzymaniu to niech se kupi wieśwagena lub jakiegoś makarona albo żabojada to wtedy zobaczy co jest tańsze w eksploatacji

#826 Guest_wacek

Guest_wacek
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 01:24

Mam pytanie do szanownych forumowiczów ,otóż trafia mi sie okazyjny zakup takiej astry jak w tytule stan blachy oceniam na dość dobry,silnik ładnie pracuje ,dobrze sie zbiera nie kopci, przejechane ma 287567 km wg licznika .cena3500 zł powiedzcie prosze czy warto.

#827 Guest_lynna

Guest_lynna
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 18:33

nie wysfietla mi sie tablica informacyjna i przebieg moze mi ktos powie co jest tego przyczyna ?

#828 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 13:56

ghhhy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych