Skocz do zawartości

Nissan: Patrol - opinie kierowców

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2004 - 11:51

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Nissan Patrol.

#2 Guest_SYLWEK

Guest_SYLWEK
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2004 - 21:00

CHCĘ KUPIĆ JAKĄŚ TERENÓWKĘ . TAKIE OPINIE SĄ MI W TYM BARDZO POMOCNE NISSAN PATROL JEST JEDNĄ Z MAREK KTÓRĘ POWAŻNIE BIORĘ POD UWAGĘ .DZIĘKI ZA TEN TEKST .

#3 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 17 październik 2004 - 23:50

Naprawde wspaniałe auto, bez awaryjny i bez konkurencyjny, czesto jezdze nim na zloty takie jak "Pierwsze Kroki w terenie"(a jest to jeden z najpopularniejszych i najcięższych zlotow w polsce) i nie na dla niego zeczy niemozliwych. Niestety części są bardzo drogie.... Np. oryginalny chlapacz z napisem GR kosztuje 700 złotych... Ale mimo wszystko polecam ten cudowny samochód terenowy

#4 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 10 październik 2006 - 15:49

Pancernik, niezawodny, wytrzymały, wół roboczy, jednak wymaga wiedzy w serwisowaniu i użytkowaniu. Biorąc stosunek jakość i cena zakupu jest królem w swojej klasie bez wątpienia, koszty również, zdolności terenowe tu już masa pojazdu idzie na niekorzyść w stosunku do np: Defendera. No ale za masą idzie wytrzymałość :))

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 19 marzec 2008 - 21:43

witam wszystkich miłośników teremówek i prosze o porade. zastanawiam sie nad kupnem terenówki mam na oku Pajero Sprt2.5disel i Nissana Patrola 3.0 w podobnych cenach i , roczniku -który wybrać ??????

#6 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 16 październik 2008 - 15:25

zgadzam się z poprzednikami, poza jednym ja też byłem kilka razy za granicą[w chorwacji 2 razy] i ja na własnej skórze odniosłem inne wrażenie. Upał - bez klimy- nie czułem tego gorąca tak jak w yarisie. Samochód wygodny, nie awaryjny, fajne przyśpieszenie jak na takiego potwora,. Naprawdę polecam.

#7 Guest_kristof

Guest_kristof
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 11:11

Mój nissan to rocznik 1995, spalanie około 12l/100km. Jeżdżę nim przeszło dwa lata. Ogólnie jestem zadowolony, auto nie zawiodło ani razu. Komuś kto chce kupić coś z tamtych lat zalecam sprawdzić ramę. u mnie dużo rdzy - w końcu latka lecą. teraz myślę o zamianie na coś mniejszego

#8 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 23:29

Mam patrola z 98 roku 2,8 td na 35 calowych kołach . Jest to samochód do terenu stworzony. Nigdy mnie nie zwiódł. Polecam taki smochód . Zadbany pojezdzi sporo lat .

#9 Guest_MATI

Guest_MATI
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 21:35

MAM TEN SAMOCHÓD 5 MIESIĘCY TO MOJA CZWARTA TERENÓWKA, ŻADKO JEŻDZĘ X-TRIME WIĘC MAM ORUROWANĄ WERSJĘ, SPALANIE BDB 10-12L\100KM WYGODA I KOMFORT NA WYSOKIM POZIOMIE, NIEZAWODNY A TU TROCHĘ WIĘCEJ CZYTAM KOMENTARZE W KTÓRYCH LUDZIE OPISUJĄ ŻE SILNIK 3.0DI TO SYF! A NIE BIORĄ POD UWAGĘ RZECZYWISTEGO PRZEBIEGU I TEGO JAK WŁAŚCIWIE NALEŻY EKSPLOATOWAĆ TAKIE AUTO Z TYM SAMOCHODEM JEST JAK Z NOWĄ CIĘŻARÓWKĄ WYSOKIEJ KULTURY PRACA SILNIKA ODPOWIEDNIA MOC DO MASY I MOCNY UCIĄG NA WYŚCIGI POLECAM BENZYNE NALEŻY ODZWYCZAJIĆ SIĘ NAWYKÓW ZE STARYCH CIĄGNIKÓW 1 BARDZO DOBRE PALIWO 2 PRZED KAŻDĄ PIERWSZĄ JAZDĄ ZŁAPAĆ TEMP. OLEJU 3 FILTRY ! I AUTKO POSŁUŻY !!! WADĄ BYŁO W LATACH 00-03 UKŁAD SMAROWANIA DOLNYCH WAŁKÓW RÓWNOWAŻĄCYCH ZACIERAŁY SIĘ POWODUJĄC BAŁAGAN, CAŁKOWITY KAPITALNY KOSZT NAPRAWY W DOBRYM WARSZTACIE TO 4-5TYŚ ZŁ OCZYWIŚCIE NAPRAWĄ JEST USUNIĘCIE JEDNEGO WAŁKA I OSZLIFOWANIA DRÓGIEGO TAK ABY W DALSZYM CIĄGU SILNIK RÓWNO PRACOWAŁ . UWAGA W SERWISIE ZA TAKĄ NAPRAWĘ ZAPLACIMY 4X TYLE WIĘC PROPONUJĄ WYMIANĘ MOTORU CO I TAK NIE JEST ROZWIĄZANIEM! POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWICZÓW PATROLA TO REAL MONSTER !!!

#10 Guest_AT2009

Guest_AT2009
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2009 - 20:47

ZDECYDOWANIE PATROL- KAT W KAŻDYM TERENIE- TRZEBA DOKUPIĆ PARĘ DETALI I NIGDY CIĘ NIE ZAWIEDZIE !!!

#11 Guest_monster

Guest_monster
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 21:21

witam wszystkich posiadam gr long 2.8 mega rewelacja polecam auto do wszystkiego

#12 Guest_rafik

Guest_rafik
  • Goście

Napisano 03 październik 2009 - 22:33

witam wszystkich posiadaczy patrola mam taka furke i polecam pozdrawiam

#13 Guest_inka

Guest_inka
  • Goście

Napisano 03 październik 2009 - 22:47

witam fajna fura na jesienne i zimowe dni jak nie moge jechac moim golfem to nissan daje rade pozdrawiam

#14 Guest_jasiek

Guest_jasiek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 19:49

na drodze wszyscy sie klaniaja,jak nie kopiesz tzn,delikatnie z gazem bo bedzie zarl ropke 12 norma.

#15 Guest_jasiek

Guest_jasiek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 19:48

jest niski i szeroki to najbardziej w nim lubie,i ni wyglada przez to jak reszta wozow drabiniastych.

#16 Guest_PIOTR

Guest_PIOTR
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 10:06

KOLEDZY! JAKI DODATKOWY WENTYLATOR ELEKTRYCZNY MOŻNA ZAŁOŻYĆ DO PATROLA 2.8 ?CZEGO SZUKAĆ?

#17 Guest_MARIUSZ K.

Guest_MARIUSZ K.
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 21:34

JESTEM POSIADACZEM EGZENTLAŻA Z ROKU 1988 I JESTEM BARDZO Z NIEGO ZADOWOLONY. MAM GO 6 LAT. JEST SAMOCHODEM BEZAWARYJNYM, WERSJI LONG[DŁUGI]. SAMOCHÓD KTÓRY WSZĘDZIE WJEDIE I WSZYSTKO PRZEJEDZIE. POLECAN GO GDYŻ JEST BARDZO WYTRZYMAŁY W TERENIE!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY GO MAJĄ!!!!!

#18 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 13:57

Witam :) Samochodzik świetny jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jest świetny w terenie :) Naprawdę Polecam :)A mam takie pytanie, wczoraj najprawdopodobniej zerwałem blokadę tylnego mostu :( Czy miał ktoś taki przypadek i jaki jest koszt naprawy takiej usterki??

#19 Guest_GRZEG

Guest_GRZEG
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 00:08

Witam wszystkich posiadaczy patrola. To jest moje 1 auto terenowe, mam go od 2 miesiecy wiec niemam wielkiego doswiadczenia ale jestem bardzo z niego zadowolony, silnik 3.0 disel sprawuje sie bez jakichkolwiek problemow. moja wersja long orurowana wszedzie gdzie sie dalo robi wielkie wrazenie na drodze. wczoraj jedynie pojawil sie wyciek oleju w prawym przednim kole i chcialem zapytac czy wymiana symeringu na przedniej polosi jest bardzo skomplikowana czy nie, czy jest to mozliwe zrobic we wlasnym zakresie czy musze skorzystac z uslug wyspecjalizowanego mechanika,prosze was o rade, z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam.

#20 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 00:30

Witam, czy wiecie moze jak wymienic zarowke swiatla pozycyjnego z przodu?? jak sie do niej dostac?? co musze zrobic zeby ja wyjac??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych