Skocz do zawartości

Nissan: 350Z - opinie kierowców

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 11:48

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Nissan 350Z.

#2 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:17

Nissan 350 Z to doskonały samochód, choć nie jest tani w utrzymaniu. Nie polecam wersji sprowadzonych z USA, bo nie mają zbyt wiele wspólnego z tymi z Europy. Spalanie mojego Nissana w mieście to około 16 l/100 km przy normalnej, czyli średnio dynamicznej jeździe. Cześci są drogie, zamienników nie ma. Za tarcze i klocki w ASO można zapłacić kilkanaście tysięcy zł.
350 Z to samochód dla wymagających i zamożnych.

#3 Guest_NissanNismo

Guest_NissanNismo
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 12:35

Mój pali w mieście 11 a posiada stożek dolotu, który zwiększa moc do 315. Poza tym auta sprowadzone z USA to auta wyprodukowane w Japonii, więc są o niebo lepsze niż Europejskie, które produkują we Francji. Sam kierowałem się tymi wytycznymi szukając swojego Nissana.

#4 Guest_Kolo

Guest_Kolo
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 15:36

Bzdury piszesz, bo pewnie nie masz Zetki. Wersja USA ma dużo gorsze hamulce. Europejskie mają Brembo i większe tarcze. Amerykańska wersja ma też słabsze zawieszenie i nie ma dla mnie najważniejszej rzeczy - szpery. W europie Zetki mogą być składane, a nie produkowane. 11 - 12 litrów to średnie spalanie. Po mieście palą ok 15 litrów przy w miarę dynamicznej jeździe, niezależnie od rocznika.

#5 Guest_elektro

Guest_elektro
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 09:46

nie mam ale chciałbym mieć, jeździłem i przyznam, że nie jest to auto dla fryzjera. daje frajde z jazdy. piękny dzwiek w połączeniu z klimatem wnetrza zaprojektowanym w stylu strickte sportowym, pozwala poczuć się częścią Grand Prix. nic tylko łądować go na lawete śmigać na Monze;)

#6 Guest_Pepe

Guest_Pepe
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 18:21

Maszyna o sportowych osiągach, strasznie twarda, każda nierównośc na drodze jest wyczuwalna. BMW jest lepiej wyważone. Ale Nissan jest wyjątkowy, rzadki na drodze i robi wrażenie. Jest piekielnie szybki i stabilny na drodze ale można zarzucić ładnie slajdem. Dźwięk silnika jest przepiękny! Drogi w utrzymaniu(a ASO przednie tarcze to koszt 10 000 zł!!!)

#7 Guest_Luzeer

Guest_Luzeer
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 13:02

350-tka jest wyjątkowo pięknym samochodem. Od 1,5 roku z ogromną radością posuwam nim. Gdzie się nie pojawię tam wzbudza on ciekawość. Bardzo lubię i cenię markę Porsche, ale ZETA jest o wiele piękniejszy. Sylwetką przypomina dzikiego kota przyczajonego do ataku. Zgadzam się że dużo chla! Zgadzam się że jest dość sztywny - tylny napęd. Ale sk***iel jest tak piękny, że te wszystkie jego wady idą w cień gdy go odpalam... ;)

Mój jest niebieski metalic.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 12:00

A ,że tak zapytam poprzedniego rozmówce to właściciel tego pięknego NISSANA jest może z  okolic Cieszyna?

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2324 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 16:54

Ok, a czy jedziecie na oryginalnych częściach?

W sensie, czymś w takim kierunku - http://oryginalnecze...les/cars/nissan

I jakie są różnice w takim wypadku?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 20:17

Mam problem którego nikt nie może rozwiązać. Oby się udało cos tu namierzyć. Otóż.. Swieci się kontrolka otwarcia klapy komory silnika (maski. Czujnik otwarcia maski,sprawny. Wiazka elektryczna sprawna od czujki az po ścianę grodziowa przedzwonione. Czujniki tzw pieszych zamontowane w zderzaku również sprawne jak i naboje przy zawiasach do wylamania maski. Komputer nie widzi jednak nawet czujnika maski. Ocb?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych