Skocz do zawartości

Mitsubishi: Space Star - opinie kierowców

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 10:29

Jeżdżę tym autem od dwóch lat. Wspaniale się jeździ, oprócz tego że jest katalizator przykolektorowy przypchany (do wymiany). Przy wciśnięciu pedału sprzęgła zaczyna szumieć łożysko, potem, tak jakby mi coś zagrało metalicznym dźwiękiem. Nie wiem, co to może być, czy można jeszcze jechać, gdy się usłyszy takie dźwięki? Nie znam dobrze aut sterowanych komputerami, czy on wykaże gdzie jest ta usterka? Proszę o namiary na zkład mechaniczny, gdzie nie zedrą kasy i dobrze naprawią.Jak również, dgzie można kupić tanie części do Space Stara.

#42 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2011 - 21:51

witam ludzie tak sobie czytam co wy tu piszecie ja osobiście mam golfa III od prawie 3 lat zrobiłem nim już ponad 60.000 km, i jeszcze nic w nim nie robiłem możecie wierzyć albo i nie rocznik 1997 silnik 1,9 90 km tdi spalanie przy najcięższej nodze 5,6 l on/100 km,na trasie 4,7 pali, też właśnie się zastanawiałem nad zmianą na mitsubishi albo mazdę ale poczytałem sobie co tu popisaliście i odechciało mi się tej zmiany , zostaje przy golfie , pozdrawiam wszystkich Arek ;-))

#43 Guest_axl79

Guest_axl79
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 16:12

autko jest rewelacyjne mało pali bezawaryjne i zarazem w miare pakowne i dynamiczne. jeżeli chodzi o spalanie na trasie 90/110km/h sala mi ok 4,6 jedyne co to lac dobre palowo BP,Shell. ceny częsci nie wiem bo nic sie nie puje

#44 Guest_mirosi

Guest_mirosi
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 13:51

jak na te klast i za takie pieniadze to niczego lepszego sie nie znajdzie.Pojemne, oszczedne i zwinne. Na miasto jak znalazl, a w trasie odwdziecza sie oszczednoscia.Psuje sie to co w kazdym aucie ale z czesciami nie ma problemu. Za rok bede swojego sprzedawal ale nie wiem czy warto pozbywac sie czegos co jest dobre i kupic niewiadomo co

#45 Guest_henryś

Guest_henryś
  • Goście

Napisano 30 październik 2011 - 16:08

kto może mi podpowiedzieć jak jest z tłoczkiem zacisku hamulcowego tył-czy go się wciska czy wkręca i jak wymienia się tarcze,bo po raz pierwszy mam samochód z tarczami z tyłu-proszę o podpowiedź.a może jakiś link z fotkami jak to wygląda

#46 Guest_kazek

Guest_kazek
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:26

mam go pięć lat i na razie prócz części eksploatacyjnych nic do niego nie dokładam .niestety szybko łapie go korozja i to jest jego największa według mnie wada,a tylni cylinderek to się kolego wkręca jednocześnie wciskając

#47 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:42

Witam. Mam to autko w posiadaniu od wczoraj. Zastanawia mnie ikonka na wyświetlaczu ze stacją paliwową, przy tym strzałeczka i ilość kilometrów. Czy to przy każdym tankowaniu trzeba resetować?,gdyż wyświetla mi już jakiś czas ze zostało mi już zero km mimo tego że jest jeszcze paliwo w zbiorniku

#48 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 20:42

Mam jeszcze jedno pytanie, ile kosztuje rozrząd plus robocizna?pozdrawiam

#49 Guest_Tomasz Bartoszek

Guest_Tomasz Bartoszek
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 04:03

Super kolego ta strzałka to ile zrobisz km na tym paliwie co masz

#50 Guest_Marek Korneć

Guest_Marek Korneć
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 15:43

Rocznie przejeżdzam w ekstremalnych warunkach ok. 50 000 km już dochodzi do 200 tys. więc czas zmienić pasek rozrządu. Ile kosztuje nie wiem. Co do ikonki tankowania to czujnik jest w zbiorniku i pokazuje ile przejedziesz km na tym paliwie co posiadasz. Zużycie paliwa na 100 km pokazuje inna ikonka po przestawieniu dyspleyu. Nie wiem tylko ile km trzeba przejechać by zaszła zdecydowana zmiana.

#51 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 11:21

Witam, to po 9 latach zacząłeś coś robić i narzekasz?! Chłopie po 2-4 latach to rozumiem, ale po tylu. Zrobisz i znowu 9 lat nic....

#52 Guest_wuja58

Guest_wuja58
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 22:08

co za debil pisze że 1,8 spali 5l ja też mam ten samochód to coś mogę powiedzieć chyba rozwinął maszt żaglowy

#53 Guest_gościu

Guest_gościu
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2012 - 00:58

ludzie to chcieliby zeby auto jezdziło im aż do ich własnej śmierci. preciez to tylko kawałek blachy i plastiku. to się musi zużywać.więc gośicu skończ te płacze bo żaden facet z Ciebie tylko płaczuś...

#54 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 00:20

Jeżdżę tym samochodem od 10 lat, od 2002 roku. Przebieg 110 tyś. Jak do tej pory bez większych awarii. Tylko sonda lambda wysiadła a to spory wydatek. Akumulator działał sprawnie... 8 lat (japoński). Samochodzik super. Chyba powinnam już go sprzedać, ale trochę mi szkoda a mój mechanik mówi, że takiego samochodu już nie kupię. Skończy się gwarancja i nowe samochody się sypią.

#55 Guest_Jendrula

Guest_Jendrula
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 13:24

WITAM POSIADAM SPACE STARA OD ROKU I PRZEJECHAŁEM NIM 25TYS.KM AUTKO JEST NIEZAWODNE, SILNIK ELASTYCZNY, SPALANIE 6.4L W MIEŚCIE. JEDYNA WADA TO TAPICERKA, MIMO ZE JEST TRWAŁA TO BARDZO ŁATWO SIE BRUDZI. WADĄ TEŻ SĄ TULEJKI TEFLONOWE W SKRZYNI BIEGÓW CZĘSTO TRZEBA WYMIENIAĆ. ALE OGULNIE SUPER STAN. MA PRZEJECHANE 225600KM. SILNIK IGŁA. FAKT SAM GO WYSZYKOWAŁEM, BO PO KUPNIE TEGO AUTKA BYŁ TAK ZAPUSZCZONY ŻE SZKODA GADAĆ. AUTKO NAPRAWDE GODNE POLECENIA!!!. mIAŁEM JUŻ KILKA AUTEK W ŻYCIU I W PORÓWNANIU DO TEGO TO BYŁY TO SZROTY. VW CEDY 2005R 1.9TDI. KOMPLETNY ZŁOM NIE POLECAM, PSUŁO SIE WSZYSTKO CO SIĘ DA. SKODA FABIA 2003R. 1.2HTP. KOMPLETNY GNÓJ. PEUGOT 307 SW. NASTĘPNA PORAŻKA. A TEN JEST WRECZ WSPANIAŁY.JA KUPIŁEM GO ZA 9000ZŁ. I NIE ŻAŁUJE.

#56 Guest_jozek

Guest_jozek
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 19:10

Poleca!! aby nie zapeszyć mam go dwa lata i NIC NIC NIC sie nie uszkodziło...zaleta jak dla mnie wazna. pali 7,5 miasto zima a trasa w 6 sie mieści prz autostradzie 160km/h średnio. Wygodne i zwinne auto - polecam tylko DID 1.9

#57 Guest_ha-ry

Guest_ha-ry
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 22:13

Mam ten samochód 5 lat i nie narzekam,przejechane ponad 70tyś.Jedyny wydatek to rozrząd i części eksploatacyjne ,oby działał tak dalej.Pozdrawiam.

#58 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 18:41

Mam pytanie związane ze Space star 1,9 DID rok 2004 ,od paru dni głośno buczy zawór termoelektryczny podciśnieniowy regulujący pracę turbiną ,stracił moc i więcej pali ropy .Czy ktoś może mi udzielić jakiejś wskazówki.

#59 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 10:00

hej mam miska space stara na sprzedaż 2003 rok 1.9 did 102 konie confort 320 tys na blacie i to jest autentyczny przebieg, ja sam już nim zrobiłem ponad 120 tys, dla mnie auto zajebi..... cena to 7 tys do negocjacji .

#60 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:56

Problem Space star 99r 1.3benzyna nowa pompka filtr paliwa. Nie daje paliwa na swiece

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych