Skocz do zawartości

Mitsubishi: Space Star - opinie kierowców

59 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 luty 2002 - 11:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mitsubishi Space Star.

#2 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 01 marzec 2002 - 12:54

Dziwię się że brak jest opini o tym bardzo popularnym już mini vanie.Za niewielkie pieniądze bardzo przyzwoity samochodzik.Super hamulce.Z silnikiem 1,6 bardzo zwinny , idealny na warszawskie korki.Polecam.

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 03 marzec 2002 - 12:08

bardzo zgrabny wygodny minivan za niewielkie pieniądze jak na mitsubishi ale równie jak na ten poziom ogólnie jestem zadowolony.

#4 Guest_Chris

Guest_Chris
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 21:39

Przesadzacie :) ten samochodzik jest po prostu extra z tym wyposażeniem i za tą kasę super,bardzo dobre właściwości jezdne - nie dziwne z tego co wiem zawieszenie ma z Lancera silnik 1.6 - dosc dynamiczny /bogate wyposażenie podstawowe

#5 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 21:40

Chciałbym zakupić w salonie ten właśnie model. Co o nim myślicie? Czy warto wydawać pieniądze na silnik 1.6, czy uważacie, że wystarczy 1.3 - z takim samym wyposażeniem. Czekam na odpowiedzi.

#6 Guest_Jan Zachar

Guest_Jan Zachar
  • Goście

Napisano 09 maj 2002 - 22:27

Mam ten pojazd o przebiegu 65000 i jestem zadowolony .

#7 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 luty 2003 - 22:14

Dynamiczny silnik, oszczędny tylkoprzy b.lekkiej "nodze", średnio zużywa 7,4 l ropy na 100 km przy średniej prędkości na odcinku 320 km-105km/godz. non stop; rzeczywiście b.wygodny.Trochę hałasuje przy prędkościach powszechnie karanych.Uwaga na ostre zakręty w górach. Autko kochaprzechyły jak sasanka przy czwórcena Bełdanach. Do opanowania. Widoczność dookoła widnokręgu extra. Autko bardzo udane dla 5 osób z niewielką ilością bagażu.

#8 Guest_sYLWIA WELIK

Guest_sYLWIA WELIK
  • Goście

Napisano 10 marzec 2004 - 16:06

uwaga na odpryski lakieru na klapie,trzeba konicznie dokupic chlapacze,koszt sumaryczny ok.450 zł,wszystko byloby prawie super,gdybu nie jakieś piski,których nie moge zlokalizować,samochód nabyłam w grudniu 2003 w salonie.Jeżeli komus zdarzyły sie podobne odgłosy i znalazł przyczyne,prosze o weskazówkę.

#9 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 30 listopad 2004 - 23:49

Super auto, max 180km/h, srednie spalanie 6/100, niestety po 80.000km zaczynaja stukac regulatory hydrauliczne zaworow. (auto kupione w salonie, serwisowane, jeden "normalny" kierowca.)

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2006 - 13:25

Zbyt miękkie zawieszenie. Po pierwszej zimie wyszły mi pęcherze na tylnej klapie - rzuca strasznie spod kół. Ciekawe czy uznają mi gwarancję. Rewelacyjny silnik bardzo oszczędny.

#11 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 26 październik 2006 - 14:12

Mam Space Stara 1.8 GDI (122KM) bardzo dobre osiagi przyspieszenie do 100 w granicach 10-9 sekund wogole sie nie przechyla(sluchajac was mysle ze jestescie zbyt surowi) dobre wyposazenie(Klima, Komputer, CD, 4pp, elektryka pelna ito itd) samochod polecam kademu moze nie jest najmlodszy bo rocznik 1999 a przebieg 170000km ale jest godny polecenia a co do piskow w silniku to pasek klinowy....starzeje sie:P pozdrawiam wszystkich posiadaczow Mitsubishi

#12 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2007 - 21:46

h*jowy

#13 Guest_DAWID

Guest_DAWID
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2007 - 21:46

Ej czaisz bede kupuje 3 za pińcet złotych, bez klamek czaisz.albo CRX jeszcze zobacze

#14 Guest_sthjk

Guest_sthjk
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2008 - 23:35

czaijnik :)

#15 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 05 luty 2008 - 22:57

chcę kupić ten samochodzik czy warto

#16 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 24 luty 2008 - 13:15

chcę założyć alumy 15" czy nie są za duże i czy będą pasować i jakie radio można założyć żeby komputer pokazywał wszystkie dane

#17 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2008 - 14:48

Nie znam tego modelu

#18 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2008 - 23:55

Bardzo dobry samochód.Chciałbym zobaczyć samochody tych wszystkich *CZEREŚNIAKÓW* którzy krytykują Space Stara.Zdecydowanie Polecam

#19 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 12:54

Zgadzam się z kolegą od poprzedniej opinii. Super autko, jest moje od pierwszego przejazdu nim, zużycie paliwa uważam rewelka:5l/100 poza miastem, miasto 6,7l. Silnik Renault + sprężarka, to jest to za "taką" kasę, superextra bryka, a i środek przestrzenny, wygodny. Kto chce kupić, może śmiało kupować.

#20 Guest_filipmarek

Guest_filipmarek
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 14:48

Świetne auto. Miałem wiele samochodów łącznie z Vectrą B - kiedy była jeszcze młoda :-) Uważam ten samochód za najlepszy (stosunek cena/ wyposażenie / funkcjonalność / awaryjność). Dla kobiet rewelacyjny - widoczność we wszystkie strony - niesamowita. Pralkę wstawiasz na stojaka. Oczywiście fani golfa i reszty przewartościowanych "lansów" mają inne zdanie. Mam znajomych z golfami za grubą kasę z szybami na korbkę i pootwieranymi szybami w lato. W tym aucie jest wszystko co potrzebne ; klima, elektryczne i podgrzewane lusterka (niedoceniany element), komputer itd. Wszystko w wyposażeniu podstawowym. Polecam - fajne, pozytywne, rodzinne auto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych