Skocz do zawartości

Mitsubishi: Lancer - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2001 - 11:33

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mitsubishi Lancer.

#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2001 - 15:55

Mam kombika 90 r. Diesla, po przejechaniu 100 tys. (poza normalnymi zużyciami elementów: hamulce, amortyzatory) wymieniłem jedynie termostat za 25 PLN - rewelacja.

#3 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 10 marzec 2002 - 14:39

Dobry, dynamiczny i bardzo elastyczny silnik 12-zaworowy, a przy tym mało pali (ok. 6,5L/100km)na trasie.

#4 Guest_Scyzor

Guest_Scyzor
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2002 - 11:38

Mój kombik z 89 jak na razie nie sprawieł mi większych problemów, a trzeba dodać, że stuknęło mu właśnie 200 tys.km. W serwisie pojawiem się tylko w celu wymiany standartowych elementów eksploatacyjnych. Jedyne co mnie spotkało poza tym to przedmuchana uszczelka pod głowicą, ale to przypuszczam moja wina bo chciałem zobaczyć jak szybko jeszcze może pojechać :) Generalnie świetne i wygodne autko, niemal bezawaryjne, ale jak już się coś zepsuje to serwis nieźle zdziera...

#5 Guest_Madzik

Guest_Madzik
  • Goście

Napisano 08 maj 2006 - 20:36

Nasze autko jest z 1995 r. ma 260 tys przejechane zczegomy zrobilismy 80 tys. i jest w sumie bezawaryjne, typowe prace wymiana oleju, czy filtrów, a tak to leje się i pędzi :o) Polecam ;o)

#6 Guest_Lancermaniak

Guest_Lancermaniak
  • Goście

Napisano 07 maj 2007 - 15:07

Co do tekstu w teście...nowy Lancer ma kierownicę regulowaną tylko w pionie. Ja do Lancerka przesiadłem się ze Stilo. W sumie fajne autko, niepowtarzalne, proste do bólu w wyposażeniu (zwłaszcza deska rozdzielcza!). Ale mnie sie podoba!!! Szkoda, że nie ma komputerka pokładowego. Póki co przejechałem ok. 700 km i jestem zadowolony. Polecam

#7 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 04 październik 2011 - 10:07

Autko godne polecenia, lekkie a co za tym idzie niskie spalanie i dobre przyspieszenie jak na taki maly silnik. Bryla po prostu piekna, nisko sie siedzi. Jakbym mial ponownie do wydania podobna kwote bez zastanowienia kupilbym go raz jeszcze.

#8 Guest_misiek

Guest_misiek
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 09:20

Mitsubishi Lancer to bardzo porządny i solidny wóz. przejechałem lancerem już ponad 40 tysięcy i nic się nie psuje. jest po standardowym przeglądzie w ASO Mitsubishi i jest w stanie fabrycznym. Lancer nigdy mnie nie zawiódł i bardzo mało pali w trasie bo około 6 litrów tylko. jak chcę przycisnąć to wkręcam go na obroty i wtedy fajnie przyspiesza.

polecam wszystkim Lancera 1,6 115 KM, bo to super auto a nie jakaś tam skarbonka z niemec czy francji.

#9 Guest_eevvoo

Guest_eevvoo
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 11:18

Kupiłem to auto po namowach kolegów, którzy tym jeździli i przyznam, że cieszę się, że tak się stało. auto rewelacyjnie brzmi i wygląda. jeździ jeszcze lepiej. mocy nigdy mu nie brakuje i dobrze trzyma się w zakrętach. spalanie zależy od stylu jazdy, ale ogólnie auto potrafi szybciej zużyć opony niż zbiornik paliwa, więc paliwo to nie jest głowny wydatek. zdarzyły się drobne usterki, ale ASO Mitsubishi świetnie sobie z nimi poradziło.

minusy to przede wszystkim twarde siedzenia z przodu i ograniczona możliwość ich regulacji.

druga rzecz to zawieszenie, czasem hałasuje i jest zbyt sztywne.

ktoś, kto kupuje takie auto musi pogodzić się z mniejszym komfortem niż w limuzynie.

nadaje się do jeźdzenia po mieście i na zakupy. nawet wyjazd wakacyjny to dla niego nie problem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych