Skocz do zawartości

Mercedes: Vito - opinie kierowców

150 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_MARCIN

Guest_MARCIN
  • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 20:43

chcial bym kupic vito z 1999 roku z silnikiem 2200CDI 102 KM czy może mi ktoś doradzić jak sie to sprawuje???

#42 Guest_arke

Guest_arke
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 14:30

mam 2,5 roku vito 108CDI robie dziennie ok.200km.i nie chce innego.Mialem tylko jedna awarie pompy wodnej no i wymiana oleju filtrow,opon,chamulcy to normalne.Zaczyna atakowac rdza ale to w vito norma.

#43 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 13:40

prosze o rade mam w placie kupic vito tylko nie wiem z jakim silnikie mówią ze te cdi są bardzo wadliwe??? prosze o rade pozdrawiam

#44 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:22

Niemiecka Firma Mercedes Benz najpierw robią vito w Hiszpanii w vitori w Polsce zakładach Jelcza a teraz robią go jeszcze w Chińska Republika Ludowa, Fúzhōu:):):)Śmiech na sali i to jest ta niemiecka jakość:P:P. Sam się przekonałem o tej niemieckiej jakości aby nie było że kupiłem z kręconym licznikiem nie nie kupiłem nowe vito w salonie po 2 latach zerdzewiał a na dodatek problemy z elektroniką a same sprzegło naprawa 15 tysiecy po przebiegu 120 tysiecy. To nie jest już ten mercedes co np 190 lub 124 Mercedesy Już się skończyły!!!!!!!! taka prawda jest:)

#45 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:49

To naigorszy samochud iaki miałem po 1,5-miesiąca padł silnik samochud ma nakręcone 3-sta tysiecy niecałe dbałem o niego lepiej niż o żone przez ten okres użytkowania padły świece i przewody paliwa linka od biegów zaczeła szfankować ,NAIGORSZE !!!GUWNO mercedesa miałem japończyki niewiedziałem co to mechanik kupiłem Mercedesa to w swoim regionie poznałem wszystkich

#46 Guest_Waldekk

Guest_Waldekk
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 21:56

Cała prawda o mercedesach jak jedeń pan olepił swoją ml-kę w nalepki jak po dwóch latach od nowości wyszła mu korozja na nim i problemy z elektroniką powiem tak nie warto kupować takiego auta, po co wydawać tyle ciężko zarobionych pieniędzy jak nie ma satyswakcji z tego że auto stoi w serwisach a serwis sam nie wie co jest:/ Jeśli o mnie chodzi ja się już sparzyłem tym autem wole teraz kupić solidnego japońca lub coś z oferty fiata np scudo jest super:)I tylko silniki benzynowe bo diezel to porażka!!!!!!!!

#47 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 23:52

To śmieszne ale powiem tak kiedyś mercedes to było coś kia kiedyś była syfem a teraz są eleganckie i 7 letnia gwarancja a mercedes teraz na odwrót jest syfem teraz:)

#48 Guest_M

Guest_M
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2010 - 14:12

Czytam opinie i mam tylko jedno pytanie do wszystkich: czy kupiliscie samochod nowy w salonie czy szrota z niemiec z rzekomym przebiegiem 100tys a w rzeczywistosci mial co najmniej 500tys km. Mam dwa Vita z 2007 oraz 2008r. Oprocz wymiany oleju i klockow hamuclowych nie dzieje sie nic. Vito 120CDI Automat ma 9s 0-100km/h na trasie jezdze nawet ponad 200km/h i nie jedna osobowka ma problemy. Auta jezdza na oleju Castrol, ktory wymienia sie raz na 30000km. Oleju nie ubywa! Auto nalezy kupic nowe, dobrze dotrzec oraz umiejetnie uzytkowac. Raz na rok nalezy nawoskowac auto i o korozji nie ma mowy. Jesli Mercedesy sa do niczego to odpowiedzcie mu na jedno pytanie: Dlaczego wiekszosc firm budowlanych, transportowych, wozacych ludzi po Europie jezdzi Sprinterami lub Vito a nie rzekomo innymi, lepszymi i o polowe tanszymi autami z konkurencji?

#49 Guest_arturo

Guest_arturo
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 19:13

wszyscy narzekacie i kazdy pisze glupoty mercedesy sie juz dawno skonczyly oprocz 124,190,i dostawcze do 90tego rocznika ktore jezdza po budowach i tyraja najbardziej bezawaryjne sa 124 bo sam takim jezdze i zastanawiam sie nad vitem ale jesli kazdy tak bedzie pisal ze sie psuje to nikt nie kupi bo sie przestraszy tymi wypowiedziami trzeba dbac o auto wymieniac olej co 10tys filtry itd oczywiscie rdzewieja vita i te cdi to sa najgorsze silniki bo jest wiecej elektroniki auto niekrecone licznikiem i nie zajechane posluzy dlugo podobno vito 110 td dobre silniki ale kto wie bo nie mozna mowic jak sie tym autem nie jezdzi i te co maja powyzej 200rocznik to dopiero totalne szmelce mercedesy sie skonczyly pozostala gwiazda tylko znaczek z mercedesa ja mam 400tys przejechane w 124 i jeszcze mi oleju nie bieze jezdze 5lat rocznik 92 pali na dotyk mrozy nie mrozy zadnych powaznych problemow nie mialem dlaczego bo to sa stare dislowskie silniki i beda tykac i klekotac do miliona kilometrow taka jest prawda a vito to zalezy jaki przebieg jek bylo przez kogos uzytkowane kto jak dbal wczesniej o auto a kazdy bo to sie psuje bo to i tamto oczywiscie ze vw t4 jest zdecydownie lepszy i trwalszy od vitatylko ze vito ma ladniejszy wyglad i na to tez nie ktorzy patrza ogolnie za 10tys zl idzie kupic vitka 98 99 rocznik tylko co z tego jak te auto rdzewieje kupa plastyku trzestrzacego i slabe wykonanie ale i tak kazdy sie zastanawia nad tym vitem pomimo ze ma duzo minusow bo sylwetka vita sie kazdemu podoba i ja tez sie zastanawiam na vitem ale napewno nie cdi kupa elektroniki czym mniej tym lepiej najlepiej by pasowalo mniec silnik 124 do vita wlozony i blache z 124 to by jezdzil a jezdzil no ale to jest niemozliwe no i co teraz kupic vito czy starego kanciaka vw t4 hahahaha

#50 Guest_micha

Guest_micha
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 18:13

kolego jeli masz z roku 2007 lub 2008 to poczekaj jeszcze jaki rok i napewno ci gdzie wyjdzie rdza lub zobacz na podwozie. wpisz sobie na wyszukiwark tego mercedesa zjada rdza i poczyta jakie problemy ma kole z mercedesem ml za 300 tys z po co wydawa tyle kasy za co takiego auto to auto fiat scudo jest tasze o 40 tysicy a jakociowo lepszy od vito bo nie rdzewieje a pozatym to mercedes bierze silniki od fiata: )

#51 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 22:56

Jezdze od roku na francje jest auto za***iste zadnych usterek pilnuj oleju filtruw i go najpierw zagrzej przed jazda.To tak jak z baba nie zadbasz tesz odejdzie,i trzeba dobrze na karmic a nie jakie tanie stacje CPN zaoszczedzisz pare zł a stracisz wtryski POZDRAWIAM

#52 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 15:46

Złom złom złom złom i jeszcze raz złom nie warto tego kupować naszpikowane elektroniką i rdzewieje!!!!!!!

#53 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 16:11

Ja kupiłem jako nowe auto vito i zauje ze to kupilem. Tankowalem na bardzo dobrych stacjach nie na zadnych pseldo stacjach i tak sie pierdzielil ten samochud majatek mozna stracic a pozatym rdza i jeszcze raz rdza.Mam w firmie pozatym 2 kangoo które kosztowały oba co jedno vito i są o niebo lepsze od niego po pierwsze nie rdzewieja maja dobry ocynk czesci tansze a z silnikiem w nich nie mialem problemu.Teraz sie zastanawiam nad zakupem jakiegoś fiata bardzo dobre silniki maja a blacha w nich bardzo dobra i czescio tanie a ii o polowe tanie od meredesow i ja kupuje tylko z salonu a nie jak niektorzy twierdza ze zlomy po cofnietych licznikach.Nawet nowy mercedes z salonu po 2 latach bedzie zakwitniety wiem to po wlasnym przykladzie ze nie warto przeplacac za marke auto to auto ma jezdzic a nie stac w swrwisie,takie jest moje zdanie i nie tylko moje:)

#54 Guest_Pweł

Guest_Pweł
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:06

#55 Guest_PAWEŁ

Guest_PAWEŁ
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:12

#56 Guest_MARCEL

Guest_MARCEL
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:14

Szkoda bo jakieś 15 lat temu w tej firmie nic się nie działo, a teraz nie warto kupować takiego paści:):) szkoda kasy :):): na taki złom!!!!

#57 Guest_PAWEŁ

Guest_PAWEŁ
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 12:23

http://motoryzacja.i...da-rdza,1150667 aa i pod spodem są komentarze na temat mercedesa:P:P:P:P:P:P: POD Artykułem.Mercedes się skończył jakieś 15 lat temu teraz są lepsze marki od niego:):):):):)

#58 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 17:43

super auto jest świetne bardzo przestronne i wygodne jestem z niego bardzo zadowolony.swoim śmigam w trasy za granice conajmniej raz w tygodniu poprostu cód techniki po toyocie hiace jestem szczęśliwy że dałem się namówić żonie na kupno merca vito. nie słuchajcie tych co piszom w innych komentarzach.jest poprostu super

#59 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 17:51

cód techniki rewelacja autko nie rdzewieje nie psóje się i jest bardo przestronne jestem jego pierwszą właścicielką i ani razzu mi się niepopsół 9lat sprowadziłam go z niemiec prosto z salonu mercedesa oczywiście regularnie wymieniane płyny i tp.

#60 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 17:57

nie słuchac tych którzy przeklinają to auto to nie jest wina samochodu tylko właściciela to właśnie ci którzy piszą głupie komentarze potrafią zajechać to auto a poza tym jest bardzo duża różnica pomiędzy autem które pracuje na budowie a autem prywatnym dziewięcio lub ośmioosobowymi więc to jest duża różnica.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy