Skocz do zawartości

Mercedes: Vito - opinie kierowców

152 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Mariuszek

Guest_Mariuszek
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 22:44

Witam Ojciec ma od prawie 4 lat ten model latamy nim do pracy codziennie średnio po 100 klocków . zależy gdzie robutka samochód typowo budowlany przewożone wszystko co jest możliwe Awaryjnośc powiem że jest drobna bardziej można powiedziec o wymianie części ekspoloatacyjnych typu tarcze klocki itd. najpowązniejszom rzeczom co się zepsuło to był altenator i pompa od wspomagania noji licznik-(kwota 1900 zł.) Siilnik nidozajerzdzenia (jak kupiliśmy 150 tyś. miał )wbrew temu co piszom że vita się sypiom gówno prawda jak się na bierząco wymienia części na nowe które som wyrobione to auto służy i służy . Vito jest dla ludzi z kasom czemu wiecie jakie części som drogie :):P

#22 Guest_Zdruzgotany

Guest_Zdruzgotany
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 14:27

Ludzie !!Kuźwa - używajcie słowników ortograficznych bo na wymioty zbiera jak się czyta te byki !! Na prawdę - co niektórzy podstawówkę to chyba tylko za łapówki skończyli... Elementarna ortografia !!!

#23 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2010 - 13:38

HAHA. Jaki mądry sie znalazł. Nikt nie zwraca na takir głupoty uwagi . A po za tym to przecież komputer sam poprawia błędy to ci co piszą może tak błędów nie popełniają jak komputer je źle poprawia.

#24 Guest_ADRIAN

Guest_ADRIAN
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 00:55

WITAM,MAM ZAMIAR KUPIĆ VITO TYLKO NIE WIEM Z JAKIM SILNIKIEM?PROSZĘ O PORADĘ!!!!!!

#25 Guest_impregnator

Guest_impregnator
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 01:55

Niech ktoś poda markę auta totalnie bezawaryjnego,które w razie potrzeby samo sie naprawia,samo tankuje i nie woła o kase za to...: )

#26 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 12:33

Piszecie ze odradzacie vito ze sie psuje itp. Mam go od 1 roku z automatyczna skrzynia i na chip-ie 150 HP 2000 rok. Tygodniowo robi okolo 1000 km. Wymienilem w nim tylko zawieszenie tylne i oleje. Rzeczywiscie plastiki trzeszczą zespuła mi sie lewa szyba nie chce opuszczac i takie tam pierdułki.. Nigdy mnie ten samochod nie zawiodł ani nie mialem wiekszej i drogiej awarii a ma przejechane 290 tys. Pozdrawiam

#27 Guest_Ksawery

Guest_Ksawery
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 16:02

Jak w opisie mercedes vito to kupa złomu, robiony w Hiszpanii lub w Polsce u Sobiesława Zasady;/;/;/ Nie spotkałem bardziej zardzewiałego samochodu.A reszta mercedesów tak samo Sprinter po 2 latach kupa złomu, Mercedes ml który kosztuje pond 300tys też się sypie po roku a i wieczne problemy z elektronikom;/;/;/;/; Nigdy więcej mercedesa. A jeśli nie wierzycie wpiszcie w google tego mercedesa zjada rdza to się przekonacie co to warte jest;/;/;

#28 Guest_misiek

Guest_misiek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 09:26

Podam marki aut dobrej jakości które nie psują się tak jak mercedesy:osobiście mam land rovera defender mam go już 5 lat od nowości i powiem szczerze auto kwadratowe terenowe nie każdemu się podoba ale on ma minimum elektroniki która się wali to jest typowa terenówka która może w jechać głębokie błoto i nic mu nie będzie pojedzie dalej. A przy nim tylko wymieniem oleje i raz klocki hamulcowe. Jednego mercedesa znam ale już go nie robią bo to jest mercedes g starej generacji jeden z drogich mercedesów on jedyny wart był aby go kupić był solidnym samochodem. Mercedesy już się dawno skończyły to już nie te same co z przed 15 lat, to już inna era.

#29 Guest_Mariuszek

Guest_Mariuszek
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2010 - 23:57

maxymalnie zadowolony !!!! jak was niestać na naprawy to sobie kupcie malucha:):P

#30 Guest_misiek

Guest_misiek
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2010 - 14:22

To nie chodzi o to że kogoś nie stać jak by kogoś nie było stać na mercedesa to go nie kupi.Ale nie chodzi tutaj o to żeby cały czas auto stało na serwisie bo nie jest po to stworzone auto jest po to aby nim jezdzić . A mercedesy są prze reklamowane i rdzewieją po roku.

#31 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2010 - 14:26

Są lepsze wozy od mercedesów walić te złomy.Widać na ulicach nowe merce które już mają rdze ;/;/ ja śmieje się z tych co wydają tyle kasy na takie złomy i potem płaczą ze się walą, wiem coś o tym bo pracowałem w serwisie tego złomaaa:)) częstym problemem merców jest; elektronika która się wali, drugie co to blacha kiepskiej jakości po to aby serwis zarabiał na lakierowaniu i ogólnie na częściach.Popieram niektórych na tym forum że mercedes jest gówno wart i że jest to złom:)

#32 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2010 - 14:38

http://motoryzacja.i...da-rdza,1150667 proszę zobaczcie na tą stronę i się sami przekonacie co to warte jest

#33 Guest_WOJTEK

Guest_WOJTEK
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 22:57

MAM AUTO OD 2-LAT ZROBIŁEM 110 TYŚ KM WYMIENIŁEM ŁĄCZNIKI STABILIZATORA , GUMĘ NA PRZEGUBIE,2 PODUSZKI POD ŁAWĄ .ROLKĘ NAPINACZA PASEK PK , KILKA RAZY OLEJ I FILTRY . AUTO MA TERAZ 395 TYŚ KM . LATAM NIM DO FRANCJI ,ANGLIA , UKRAINA .AUTO NIGDY MNIE NIEZAWIODŁO , CI CO PISZĄ ŻE VITO TO NIEWYPAŁ KUPILI AUTA Z KRĘCONYM LICZNIKIEM . W MOJEJ POPRZEDNIEJ FIRMIE BYŁ VITEK Z PRZEBIEGIEM 840000 KM I BARDZO FAJNIE SIĘ NIM JEZDZIŁO .WIĘC TEŻ SOBIE TAKIE SPRAWIŁEM .BLACHY , FAKT TRAGEDIA .RESZTA O NIEBO TRWALSZA NIŻ ,T4 , TRAFIC CZY TRANSIT . WIADOMO KUPISZ AUTO W POLSCE ,, OKAZYJNIE TANIO ,, ZASTANÓW SIĘ DLACZEGO 100% JEST ZAJEŻDZONE I MA KRĘCONY LICZNIK .

#34 Guest_ARO

Guest_ARO
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2010 - 20:14

POPIERAM CIE KOLEGO MERCE GNIJA ALE JEZELI NIE JEST KRECONY LICZNIK TO JEST NIEZAWODNY SAM MAM 112 CDI 1999ROK 200000 TYŚ I MNIE NIE ZAWIÓDŁ.NIE KTÓRZY PISZĄ BZDURY BO ZAZDROSZCĄ TYM CO MAJĄ MERCEDESY.ARO

#35 Guest_Gocha

Guest_Gocha
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 19:31

Witam kupiłam Vitka 2.3 td 110 wydaje mi się ze jest trochę słaby. Co mam zrobić? Co mechanik to inna opinia. Jeden mądrzejszy od drugiego. Może ktoś miał podobną sytuację. Jedzie maksymalnie 120 a o wyprzedzaniu można pomarzyć. A górkę czuje wcześniej niż ja ją zobaczę. Proszę o pomoc!

#36 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 23:24

Powiem tak mercedesa vito na pewno nie kupiłem z kręconym licznikiem bo kupiłem nowego. Mercedesa nabyłem nowego w 2002 roku w salonie u Sobiesława Zasady w Krakowie.Zakupiłem wersje srebna z silnikiem 112 cdi vito L.Powód zakupu Bardzo mi się podobał,lecz po 2 latach wyskoczyła na nim korozja ponoć to spotyka każdego vitka bo sa robione w Hiszpanii lub w Polsce u Zasady w Jelczu jakoś zle ocynkowane czy coś nie wnikam ale to nie jeden problem wymieniałem: skrzynia biegów bo się zacinała przy wstecznym wycieraczka tylna silniczek się spalił tylne okna co się uchlały teraz już nie;/;/; auto od nowości miało same problemy wydałem tyle kasy na naprawy za to bym kupił jakieś dobre auto.Teraz ma przejechane 240 tys i dałem go do swojej firmy i niech go teraz katują bo nie opłaca się tego sprzedawać.

#37 Guest_Lucas

Guest_Lucas
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 23:35

Jak sprawuje się zagazowane Vito?Noszę się z zamiarem kupna 2,3 benzyna+gaz

#38 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 15:26

Nie polecam ci zakupu vito będziesz miał z nim problemy szkoda nerwów;;/ co was tak wzioło na tego złoma!!!!

#39 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2010 - 22:19

możliwe, że to wina pompy wtr.,a dokładnie zaworka w niej ustalającego dawkę paliwa

#40 Guest_wiesiek

Guest_wiesiek
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 22:58

Po co mi mercedes i tak juş ma opinie najgorszego gówna jakie jest:pierwsze to opinia o rdzawieniu po 2 latach od nowości druga to şe co chwile jakieś problemy z elektronika i co nie ruszy;/;/; kicha Auto jest po to aby nim jezdzić a nie szpanować şe się ma kasę;/;/; a pozatym vito spada z ceny momentalnie lepiej juş stoi straszę t4 od tego złoma;/;/;

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych