Skocz do zawartości

Mercedes: Vito - opinie kierowców

145 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2005 - 11:20

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mercedes Vito.

#2 Guest_PRZEMEK

Guest_PRZEMEK
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2006 - 13:41

SAMOCHÓD JEST SUPER ,DUŻY I PAKOWNY .POLECAM WSZYSTKIM

#3 Guest_Dziadek_Wojtek

Guest_Dziadek_Wojtek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2007 - 22:47

Duze, fajne, komfortowe i tragicznie awaryjne. W moim Vitku psulo sie wlasciwie wszystko. Poczynajac od wymiany wahaczy po 20 tys km a skonczywszy na spaleniu (z dymem) predkosciomierza. W miedzyczasie wymiana: alternator, pompa wodna, wahacze x3, sprzeglo, tarcze hamulcowe, urywajace sie linki od dzwigni zmiany biegow. Nie pamietam juz co wiecej, bo auto sprzedalem jakis czas temu. A sprzedalem go kiedy uslyszalem wycie dochodzace z silnika. Wolalem juz nie czekac na efekt. Nowy nabywca wiedzial ze bedzie dramat, ale kupil.. jego sprawa. Pomijajac jego katastrofalna awaryjnosc auto wrecz doskonale dla prowadzenia malego interesu a takze do wyjazdow calej rodziny.

#4 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 16:39

Witam posiadam Vito 1998 2.0 benz, gaz od prawie trzech lat ,zrobiłem 180tys. km sam ,auto ma zrobione 290 tys.km . Moim zdaniem jest całkiem ekonomiczne i bezawaryjne. W tym czasie wymieniłem amortyzatory, przegub i końcówki drążków kierowniczych. Bez żadnej tragedii ,mam automatyczną skrzynie biegów. Ceny części są niskie trzeba szukać zamienników ,

#5 Guest_Norbi

Guest_Norbi
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2009 - 16:21

Katastrofa,auto ma przejechane 180 tyś,zdąrzyłem już wymienić pompe wodną,turbo,rozrusznik,alternator i wszystkie amortyzatory.Teraz padła automatyczna skrzynia i szykuję się do zmiany na manualną.Jestem posiadaczem tego wynalazku od trzech miesięcy i auto więcej stoi w garażu niż jeżdzi.Mam szczęście,że sam dokonuje napraw,bo koszty napraw w warsztacie już zbliżyłyby się do wartości pojazdu.Porażka

#6 Guest_Zawiedzony mercami

Guest_Zawiedzony mercami
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 20:33

Nie polecam!!!! mercedesy są przereklamowane,rdzawią po 4 latach i są drogie w serwisowaniu.SKANDAL lepiej kupić coś z japońskich toyote lub nisana:)

#7 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 23:34

Jeżdże moim VITO od 3 lat i poza drobnymi naprawami ekspluatacyjnymi nic sie złego nie dzieje . Praktycznie bez awaryjne. Ale sprowadziłem go z Hollandi od prywatnego właściciela. Radze uważać na Vita sproadzone z Niemiec ,Niemcy trzaskają Vitami po 400 tysięcy km zanim myślą o sprzedaży bo tam są to auta które latją na dalekich trasach a potem dopiero są sprowadzane oczywiście po odpowiednich korektach. U mnie jest 270.000km z czego 90.000km zrobione po Polskich drogach i zawieszenie jeszcze orginał dopiero teraz jakiś delikatny stuk z tyłu zaczoł dochodzić.

#8 Guest_nd

Guest_nd
  • Goście

Napisano 19 listopad 2009 - 13:15

auto bezawaryjne, same plusy, na głosy powyżej dotyczace rzekomej awaryjności tego modelu mam tylko jedno do powiedzenia- kupiliscie panowie zajechane auta więc nie spodziewajcie sie cudów.

#9 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 22:57

Nikomu nie polecam mercedesa vito. kupiłem go w polskim salonie u Zasady;/ koszmar rocznik 2002 1120cdi gówno warte.W niego tyle włożyłem że spokojnie za tom kasę kupił bym nowe lepsze np kangoo. Mercedes po 3 latach od nowości zaczoł rdzewieć a teraz wygląda jak polonez;/ ODRADZAM

#10 Guest_Grochos

Guest_Grochos
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2009 - 01:59

A więc tak autko nie moge narzekać na awaryjność silnikową . Wymiana eksploatacyjnych cześći moze z raz albo 2 jakias inna czesc. Lecz skarze sie na awaryjnosc i slabe wykonanie części wewnątrz np. Klamki masakra plastiki i 3 raz w yum roku mi pekla masakra czy ktos wie co z tym zrobic

#11 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 21:51

Odradzam,kupna tego auta bardzo awaryjne i na dodatek korozja wychodzi po 4 latach od nowości.Nie warte ceny zero mercedesów!!!!

#12 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 15:53

Totalna klapa. Już wymienil rozrusznik,alternator i wszystkie amortyzatory,linki od dzwigni zmiany biegow,podnośniki szyb.Teraz padła manualną skrzynia.Nigdy Vito, nigdy mercedes.

#13 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 00:13

Mam Vito z 1998 roku 110D 110 Koni jezdze nim już ponad rok i nic nie wymieniałem jedne co wymieniłem to olej, filtr powietrza (Standart)i linke od dzwi kierowcy ponieważ pociągłem za mocno klamka i się urwała ale na tyle lat co ona wytrzymała to miał prawo się urwać.Kierunki na białe z przodu ponieważ Zółte mi sie nie podobały;) przy wyprzedzaniu już nie które 2 litrowe samochody nie maja szans a wymijać tira to jest bajka redukcja nie potrzebna z 5 biegu rdzy brak kolor żółty bardzo ładny. Miałem Vito 112 CDI Szmelc totalny silnik katastrofa popsuł się więc sprzedałem samą karoserie a silnik na złom. Ale postanowiłem kupić vitka o którym w/w wspomniałem i nie zmainie go już na inny polecam 110D 110 Koni a CDI odradzam. bardzo pakowny mam firme Budowlana i włożyłem na niego 80 stępli sosnowych po 3 metry i samochód sie opuścił troche ale i tak jechał galancie bo 140 to miał już może po 20 góra 25 sekundach. Bardzo polecam ten samochód i Kupił bym taki następny.Pozdrawiam Posiadaczy Vitków 110D.

#14 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 00:27

Jechałem nim 180 z Warszawy to mnie zaskoczyo bo chciał sie ścigać zemna Berlingo i przy 160 juz wymiękł haha Vito górą

#15 Guest_ryszard

Guest_ryszard
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 11:58

jestem zadowolony

#16 Guest_damian

Guest_damian
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 12:48

panowie pomurzcie prowadzę firmę budowlaną i chcę kupic vito dobry pomysł czy lepiej vw t4 napiszcie

#17 Guest_Szymer

Guest_Szymer
  • Goście

Napisano 24 luty 2010 - 23:06

vito 98 dizel Vita jak najbardziej ale tylko 110D 110 Koni a T4 też dobry samochód sam mam Vito i też Firme budowlana i jestem z niego zadowolony

#18 Guest_ANNA SKWAREK

Guest_ANNA SKWAREK
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 12:04

chcę kupić t4 lub vito które lepsze bardziej ekonomiczne i wogóle proszę o pomoc i doradztwo.dzięki

#19 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 20:09

glowno w ten samochod to jest masakra dziadostwo

#20 Guest_Tomek z Sanoka

Guest_Tomek z Sanoka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 16:10

Posiadam Vitka 110 diesel.Panowie i panie tylko ten model mozna śmiało kupować.Jest najmniej awaryjny.Chociaz to też zależy od uzytkowania.Jesli ktoś katował to nie ma sie czego dobrego spodziewać.Jesli zadbacie o niego to on o was tez zadba.mam rocznik 98 i dopiero teraz ratuje go od rdzy.Mam go od 3 lat i dopiero teraz poprosił o wymiane niektórych czesci.Ja gorąco polecam ale model 110 bo cdi to juz nie.co wybrac vito czy t4.to zalezy co sie podoba.jesli vito to tylko 110KM a t5 to albo 2,4td albo 2,5tdi 1.9 za słaby.Zycze wszystkim pomyślności i zadowolenia ze swoich bryczek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych