Skocz do zawartości

Mercedes: SLK Roadster - opinie kierowców

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2001 - 11:14

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mercedes SLK Roadster.

#2 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2001 - 19:42

Odpowiedź do kolesia na górze!!! (Maćka)!!!Co ty mozesz wiedziec o Subaru Impreza 2.0 WRC??? Jesli juz jestes takim fachowcem to powinienes wiedzieć ze WRC nie posiada homologacji jako samochód dopuszcziny do ruchu po Polskich drogach!!! Mogło to być np: WRX i i tak nieweirze że go zrobileś!!!Chyba prowadzil to jakiś cielak!!!A co do 911 to też pewnie byś go nie zrobil!

#3 Guest_ss

Guest_ss
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2001 - 20:40

Jeździłem kilkoma pojazdami i uważam, że ten jest bezkonkurencyjny. Ciągłe fochy - raz jedzie lepiej, raz gorzej, a najczęściej w ogóle (jak to kobieta). Benzyny spala jak T-34, oleju nie mniej. Wszystko się psuje - szyby same opadają, zamek sam się zatrzaskuje, fotele się łamią, czujnik paliwa wciąż zatyka, lampka ładowania ciągle się pali, układ zapłonowy co miesiąc wymaga regulacji. Ale ogólnie to go lubię.

#4 Guest_rally

Guest_rally
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 21:15

do maćka: moze ten koles w subaru ruszal z trzeciego biegu a ty miales radoche ze równo idziesz, impreza to samochod kultowy, z jajem w przeciwienstwie do takich zabawek jak slk

#5 Guest_maciek sciemniasz

Guest_maciek sciemniasz
  • Goście

Napisano 10 listopad 2002 - 02:09

Nigdy ci nie uwierze że dałeś rade subarce.Jak wczeniej ktos zauwazyl nie wersji WRC na drogi.Subarka ktora sie z toba scigala miala silnik najwyzej 1.8l, bo do 2.0 turbo malokto ma szanse na drodze.Na temat porsche nawet sie nie wypowiadam, zgadnijcia jakie mam zdanie na ten temat!

#6 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 27 listopad 2003 - 15:23

Miałem okazję takim cudem jeździć :) Poprostu orgazm ! .Na skrzyżowaniach zawsze ja pierwszy startowałem , a latem jazda z opuszczonym dachem ( hard top ) i przy dobrej muzyce to niezapomniane wrażenia.Zdjęta blokada prędkości daje miejsce do popisu :)A jeśli chodzi o ściganie się z innymi samochodami to nie miały szans (chyba że nie miałem okazji trafić na dobrą konkurencję) Ok 6 sekund do setki.Nie chcę mieć innego !!!! Tylko TEN !!!!!!!! Jedyna wada to cena ale marka mercedes to pożądna marka !

#7 Guest_Tomcio!

Guest_Tomcio!
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2004 - 00:41

Po polsce jeździ pare SLK a fachowcó i kierowców lubiących marzyć o sportowych samochodach (kiedy musza zmieniać bieg w klekoczącej skrzyni biegów w maluchu) jest od zajebania. Ja mam Legaze i sie e, że mam Mercedesa!

#8 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2004 - 14:50

Do wszystkich posiadaczy SLK. Tym jeżdzą kobitki w Niemczech, a nie faceci. Wymieńcie to na SL. Podrawiam.

#9 Guest_Wyrozumialy

Guest_Wyrozumialy
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2005 - 13:59

>SLK >Do wszystkich posiadaczy SLK. Tym jeżdzą kobitki w Niemczech, a nie faceci. Wymieńcie to na SL. >Podrawiam.>Andrzej .. ale my jestesmy...tzn. zyjemy w POLSCE !!!a jak bede wjezdzal do Niemiec to sie z zonka zamienimy miejscami :)nie przemawia czasem przez Kol. Andrzeja :)

#10 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2005 - 22:25

Przypadkiem wszedlem na to forum... i co do andrzeja: kup sobie najpierw slk a potem bedziemy rozmawiac... SL to calkiem inna klasa wiec nie ma co porownywac

#11 Guest_Egi

Guest_Egi
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2005 - 17:32

Co do tego typa od WRC to przecież nikt niekaż jezdzić SLK-Ą na wyscigach, ja jezdziłem takim ale na siedzeniu oboki co jak co ale ale konie to ma żwawe

#12 Guest_kevin

Guest_kevin
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 19:55

nie ma co gadac ze z tym wygral a z ten to wuprzedzil subaru i inne glupoty. Mam slk 230 kompresor, pod maska 200KM wystarcza w zupelnosci na moje potrzeby i na nasze polskie drogi. Liczy sie marka i to ze masz za nieduze pieniadze sportowy wozek, oczywiscie nie mowie tu o kupnie najnowszego modelu, ale 7-8 letni slk nie trzeba sie wsttydzic. W porownaniu z jezdzacymi tysiacami innych gratow kupionych na szrotach w Niemczech nawet za 20 lat slk bedzie w czolowce.

#13 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 17 październik 2007 - 11:51

WITAM wszystkich prosze o pomoc !!!!jesli mieliscie jakikolwiek kontakt z samym "kompresorem " w mietku , wyrazcie zdanie opinie . jestem ciekaw waszego zdania szukam kogos , firmy , speca od naprawy i regolacji tego ustrojstwa (0 602 40 37 37 robert. mozna przedzwonic ) z gory dziekuje .

#14 Guest_tmx

Guest_tmx
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2008 - 13:02

przesiadłem sie na slk z mx 5. ma troche więcej mocy od 110 konnej miaty ale zawieszenie jest słabsze. komfort podróżowania lepszy, wyposażenie daje rade ale miata oferuje więcej przyjemniści z jazdy, kultowy roadster z wysokoobrotowym silnikiem w końcu. posiadacze slk 240k albo 320 powiedzą pewnie że nie ma nic lepszego niż ich ""strzały"" i słusznie kwestja upodobań. mimo wszystko slk zły nie jest ale niebawem honda s2000:). pozdo miłej jazdy topdown. aha i że niby damskie auto ktoś pisze a większość facetów o takim właśnie damskim aucie marzy. posiadacze slk miejcie takie gadanie gdzieś. roadstery rządzą!!!

#15 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 19:53

wlasnie taki kupilam, co prawda mieszkam w Niemczech i kobiety maja tu takie autka ale faceci tez lubia je prowadzic-to do Andrzeja.

#16 Guest_NOWY NOWY

Guest_NOWY NOWY
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 11:39

WITAM SERDECZNIE,MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH.CHCE KUPIC MERCA SLK 1 WERSJI I CO MI RADZICIE,CZY SA TO WADLIWE SAMOCHODY?CZY OGOLNIE WARTO?

#17 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 13:06

mam od miesiaca slk 200 k R171 i sobie bardzo chwale ten samochodzik. Moze nie jest to superturbopopierdzielacza ale jak na nasze polskie drogi w 100% wystarczy... mam wersje z pakietem AMG co dodatkowo upieksza furke :) teraz tylko czekamy na lato by cabrio polatac.Do Andrzeja i tym podobnych... a co powiesz o wszystkich jeepach, vitarach, tauregach... kobitki kochaja te fury i ciagle za ich steram i sie je widzi... czy to tez kobiece samochody?

#18 Guest_peciu

Guest_peciu
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2009 - 23:15

mam slk z 1997 igła czy mam tankowac bp 95 czy bp 98

#19 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 12:48

też mam slk z 1997, zakupiłam 2 dni temu:)))i też zastanawiam się co do niego tankować, czy 95 czy 98?

#20 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2009 - 12:01

jest to silnik starego typu i na 95 pracuje lepiej jest szybszy i ma wiecej konikow :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy