Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa S - opinie kierowców

1486 odpowiedzi w tym temacie

#1481 Guest_any

Guest_any
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 21:34

Co to za różnica ile jest jakich samochodów, każdy kupuje to co lubi, ja jeździłem a8, S i 7-demką, wybrałem Eskę i kupuję w221 a nie 7 ale to mój wybór. Po prostu chodzi o to że nie mogę sobie wyobrazić jak widzę gościa w dresie w siódemce a ja w garniturze obok?? nie ma opcji, niestety tylko ludzie z klasą mogą mieć S klasy.... nic tego nie zmieni, gadajcie sobie co chcecie, ale styl ma tylko Eska... A sport BMW i tyle. Chociaż z 2 strony S500 (mój wybór) ma 388 koni :) to też sport :)

#1482 Guest_JĘDREK

Guest_JĘDREK
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 21:11

kolego any akurat s klasa nic więcej nie ma klasy co 7 i a8 i daj spokój z tymi opiniami że dresa nie stać na eske ,co innego np rolls albo bentley

#1483 Guest_grzegorz

Guest_grzegorz
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 18:19

koledzy mam problem z zawieszeniem w mercedesie klasa s 3,2cdi nie podnosi mi tyłu co to może być

#1484 Guest_JULIA

Guest_JULIA
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 21:38

KOLEDZY CHCĘ ZA KUPIĆ MERCEDESA KL S OCZYWIŚCIE DIESLA TYLKO Z JAKIM MOTOREM MOŻE KTOŚ MI Z WAS PODPOWIE

#1485 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 14:55

Witam wszystkich fanów gwiazdy :). Czy ktoś z was mógłby napisać coś o Mercedesie W220 3.2 w gazie LPG. jak się sprawuje ? czy są jakieś problemy itd...

#1486 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 23:19

Jestem zadowolony z tego auta posiadam opcje full wypas kupiłem rocznik z Anglii zwiozłem wersje vip benzyna+gaz rocznik 1996 i oczywiscie kierownica po lewej stronie normalnie bez zmieniania w polsce tak wersja kosztuje 35000zł ja dałem przeliczeniu na funty 2000funtów uwielbiam to auto fakt na tarsie spala 18 litrów ale lubie tego byka czuje sie bezpiecznie i komfortow przede wszystkim wytłumienie 320km to jest predkosc audi a 8 sie chowja a bmw biore na zakretach :))) auto za***iscie trzyma sie drogi jego masa mówi sama za siebie 2tony :))) posiada 4 poduszki strefowa klimatycje + postoją ogrzewanie.podgrzewane lusterka,domykanie drzwi automatyczne,sekwecyjna skrzynie biegów,tempomat,czujnik parkowania tylnego i przedniego,podgrzewane siedzenia no cóz 320 km pod machą to jest relaks na trasie uwielbiam to auto nie zgnite nie awaryjne rozrzad na łancuchu podwozie w lepszym stanie niz 2 latki które lewdo co wyjechały z salonów no i prestiż przy tym aucie audi sie chowa a nie wspomne o bmw

#1487 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 22:01

Piotr piszesz głupoty aż cie szkoda, bmw bierzesz na zakrętach hahaha, audi zostawiasz w tyle hahaha, człowieczku audi nawet tdi 4,0 ,nie masz żadnego startu,bajki to dzieciom opowiadaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych