Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa E - opinie kierowców

418 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_TOMASZ

Guest_TOMASZ
  • Goście

Napisano 08 listopad 2006 - 13:16

Mam 300td w okularniku jest to mój 20-ty samochód moc 177km blacha troszke słabsza od 124 wiadomo ale po za tym MIODZIK pod apsolutnie kazdym względem kiedys do puki nie miałem merca myslałem ze ludzie pszesadzaja z ta opinia o mercach ale sie strasznie mylilem te samochody prowadzi sie całkowicie inaczej nisz wszystkie inne marki bez porównania faktem jednak pozostaje ze merole są autami ciężkimi wiedz wiadomo ze wieksze silniki są bardziej optymalne do tych samochodów, to tak jak bys sobie wyobrasił BMW seri 5 z silnikiem 200 w dislu lub bezynie

#42 Guest_darwin

Guest_darwin
  • Goście

Napisano 19 listopad 2006 - 10:19

soko fura .prawie niezawodny. opal, frytki itp. to auto jezdzi na wszystkim!!! pozdrzwiam.

#43 Guest_GIO

Guest_GIO
  • Goście

Napisano 27 listopad 2006 - 16:05

Jak się ktoś zastanawia jak to jeździ, 8778121GG. Pozdrawiam miłośników i ludzi ze zdrowym rozsądkiem ;-)Jak świat ,światem...nie ma jazdy bez gwiazdy.

#44 Guest_piecia

Guest_piecia
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2006 - 19:09

mam trzeciego 123 niektórzy pisza tu głupoty i są ciemnotą porównujac merola do polo czy opla swiadczy to o tym że sa ludzmi bez klasy ludzie zobadczcie ile te auta maja lat i jeżdzą mercedes przezyje trz pokolenia opla czy innego badziewia pozdrowienia dla kierowcow mercedesa

#45 Guest_Balaganik

Guest_Balaganik
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2006 - 11:00

Ja mam mietka z 77 roku. Mimo swopjego wieku jeszcze wiele potrafi przekroczenie licznika w nim to zaden problem (licznik160) Moze czasmi dynamiki przybraknie, ale klasy nidy:) Mam juz 3 rok mojego kochanego miecia i nie chcem nic innego:) BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY:)

#46 Guest_tolek

Guest_tolek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2007 - 19:17

czy powie mi ktos czy mercedes 124 280e nie boi sie gazu bo wlasnie zamierzam cos takiego kupic i nie wiem

#47 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2007 - 18:08

Jezeli Ktos jezdzi taka 4napedpwka bardzo prosze o opinie,oczywiscie automat.Ile srednio pali i w ogole.Waham sie z zakupem/1989r/

#48 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2007 - 14:48

panowie ile pali ten samochodzik? chce kupic ale waham sie, pomozcie :) pozdrawiam

#49 Guest_JOHN

Guest_JOHN
  • Goście

Napisano 02 luty 2007 - 21:13

MAM 126-26 PROWADZI SIE TAK LEKKO JAK PANNY ZTRASY.

#50 Guest_Leszek

Guest_Leszek
  • Goście

Napisano 13 luty 2007 - 19:30

Witam wszystkich posiadaczy aut z pod znaku gwiazdy.Posiadam oczko 300td z 97 roku z przebiegiem org 154tys.Kocham te autko cho cto moj pierwszy mercedes.Zakochalem sie w nim juz po przejechaniu 100km.Niestety ta radosc nie trwala dlugo niedawno popdczas jazdy na obwodnicy przy predkosci 180 km/h pekla mi panewka na 4 cylindrze i jak mozna sie domyslec tlok ma 0.5 cm luzu rozwaliłem korbowod,wał korbowodowy i duzo innych gratow.auto od poczatku jest serw i dbane nie raz jeżdziłem z tą predkoscia.Tak wiec uwazam ze mercedes nie jest juz tak niezawodny jak kiedys.Ale nie mam zamiaru go sprzedawać bo nadal go lubie.Choć do tej pory nie mogę dostać do tego motelu silnika uzywanego wału korbowodowego.Pozdrawiam

#51 Guest_GUSTAV

Guest_GUSTAV
  • Goście

Napisano 05 marzec 2007 - 19:30

Witam fanow Mietka. moze ktos ma jakas wiedze na temat W124 w benzynie 2.0 automat 94".jakies uwagi itd.zamierzam zakupic taki model w najblizszym czasie ... pozdrawiam

#52 Guest_general

Guest_general
  • Goście

Napisano 07 marzec 2007 - 00:28

witam wszystkich milosnikow mesi. Od niedawna mam 124 250d i nie moge powiedziec ani jednego zlego slowa o nim.zapewnie narzekania poprzednikow wiaza sie z tem ze nigdy nie siedzieli za kolkiem tak wspanialej marki. Dlugo zastanawialem sie nad kupnem volva 940 i oczywiscie przegrala z 124

#53 Guest_maciek

Guest_maciek
  • Goście

Napisano 08 marzec 2007 - 23:22

kupiłem 124 300D Boże ty mój same kłópoty,chyba jezdził nim jakiś bałwan których w naszym kraju nie brakuje powiem krótko mułowaty pali 16l/100km robiłem całe zawieszenie,niby wersja full,skrzynia automat dziwnie zmienia biegi trochę szarpie przy zmianie biegów strasznie mułowaty na prostej 120km/h max powiedzcie co zrobić bo krew mnie zalewa

#54 Guest_Gerwzxy

Guest_Gerwzxy
  • Goście

Napisano 14 marzec 2007 - 14:08

Co tu dużo mówić stary złom za który można jeszcze dużo kasy dostać. Na oleju z biedronki też pojedzie. Śmieszne są ceny za roczniki z lat "90-tych, nawet do 10 tyś zł. Jeżeli ktoś chce sobie takie coś sprawić niech lepiej jedzie na złom do niemiec. Ceny do 300 euro, taniej niż instalacja lpg do Poltka.

#55 Guest_Mercedes-Benz

Guest_Mercedes-Benz
  • Goście

Napisano 16 marzec 2007 - 01:41

Ja na nowe wcale nie nażekam. Auto jest super wygodne przejechałem nim 40000km. i nic nie dzieje się, obecnie ma 300100km. jest mocne i niezawodne pali tylko 8L/100. Przyśpiesza też niesamowićie jak na diesla w końcu 400Nm coś daje. Polecam!

#56 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 25 marzec 2007 - 01:20

Jedna wielka kupa GÓWNA nigdy więcej żadnych ścierwiastych merców to mój 3 merc i wszystkie się psują są mułowate i nadają się dla starych bab wypudrowanych na zakupy!!!! wydałem kilkadziesiąt tysięcy na naprawy to szrot nie samochód, każdy merc jest do d*py!!!!Kupię sobie Kie jest niezawodna a jeśli nie to daje 7 lat gwarancji przynajmniej będę miał święty spokój a nie codzienne wizyty w serwisie.

#57 Guest_Wacek

Guest_Wacek
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2007 - 12:11

Kto moglby pomoc w wyzerowaniu licznika serwisowego, bo juz mam 30 dni po planowanym serwisie i mi przeszkadza ciagle przypominanie o serwisie, ktory juz nawiasem mowiac zrobilem???

#58 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2007 - 17:17

bardzo cichy i konfortowy pali średnio ok 10l ale jest to wkoncu mercedes a nie jakiś chłan

#59 Guest_Geniusz

Guest_Geniusz
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2007 - 19:35

nie narzekam tylko takiemu samochodzikowi jesli to mozna tak nazwac potrzebne sa dobrze autostrady:) PZDR

#60 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2007 - 11:56

rocznik 88 z zajebistyp przebiegiem 1231000 km ale nadal jezdzi i to dowod na trwalosc tego auta. w dodatku nadal jest niezawodny. mam go 5 lat i jeszcze na drodze niestalem.zimny silnik chodzi kulawo ale niema problemu z odpalaniem. oleju tez troche pobiera okolo 0,5L na 1 tys km.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy