Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa A - opinie kierowców

288 odpowiedzi w tym temacie

#281 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 10:17

Prosze niek my ktosz pomoze jakim numeru radia bendze pasowacz do ukladu sterovania z kirownicy radia to jest vin auta WDD1690061J253168

#282 Guest_nergin

Guest_nergin
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 10:22

Niek my ktosz pomoze jaki mam radia kypicz jakim nimeru zeby my dzalaly pszetyski z kerownycy nimer vin auta wdd1690061j253168

#283 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 23:49

witam jest ktos z kolegow 

#284 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2015 - 11:41

mam pytanie posiadam mercedesa disel 2 litry od niedawna ma przejechane ok 170 tys km,  jezdze nim praktycznie tylko po miescie i spalanie wychodzi ponad 9 litrów na 100 km wedlug mnie jest one za duze, i jeszcze mam pytanie chce wymienic olej w silniku jaki jest najlepszy do tego silnika ?

#285 Guest_cinka

Guest_cinka
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 18:59

Witam wszystkich:) Mam zamiar zakupić MB A klasę,nadal się waham. Czy nie będę żałować wybpru ? wink.png

#286 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 06:28

Posiadam MB A klasa W 168 z 2003 roku. Jest to autko zgrabne i dość zrywne jak na tak małą moc. Na trasy nadaje się znakomicie, przydałby się większy nieco bagażnik, ale i ten jest ok jak wszystko dobrze rozplanujesz. Mamy automatyczną skrzynię biegów, silnik 1.7 CDI więc spalanie wychodzi 6,5-7,5 litra. Polecam.

#287 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2364 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 14:18

Co powiecie - http://niezalezny-se...des.vcentrum.pl ?

Różne słyszałem opinie na temat nowych Mercedesów, nie zawsze pozytywne.

A jakie są Wasze? Czy warto zainwestować w nowe auto?

#288 MarcusMach

MarcusMach

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2018 - 08:27

Co powiecie - http://niezalezny-se...des.vcentrum.pl ?

Różne słyszałem opinie na temat nowych Mercedesów, nie zawsze pozytywne.

A jakie są Wasze? Czy warto zainwestować w nowe auto?

Ta strona wygląda bardzo dobrze. Tak naprawdę nie myślę o kupieniu jednego lub dwóch mercedesów :) Nie, będę nadal żył moim skromnym życiem w oparciu o kupony i czytanie Biedronki gazetki www.tipli.pl/artykul/moja-biedronka-gazetka-promocyjna :D

#289 jurek85

jurek85

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 maj 2018 - 08:56

Jak kupowaliśmy A klasę dla żony, to najpierw naczytałem się opinii, że jest to słabe auto i do jazdy próbnej podchodziliśmy z dystansem. Jednak będąc zupełnie szczerym, po przejażdżce w176 stwierdzam, że jest to jedno z lepszych aut w klasie kompakt. Jako że kupowaliśmy auto używane, zdecydowałem się na wizytę przedzakupową w serwisie Duda Cars (https://www.duda-car...rcedes-benz.pl/), w którym serwisuję swoją C-klasę.

Weryfikacja stanu technicznego to rzecz obowiązkowa - tym bardziej wtedy, gdy wydajemy na auto blisko 100 tys zł. Potwierdziło się to właśnie podczas wspominanego przeglądu - pierwszy egzemplarz, za który sprzedający ręczył rękoma i nogami okazało się, że miał wymieniane poszycie dachu, jak się później okazało po gradobiciu, o którym sprzedający pierwotnie zapomniał... Na szczęście udało się od niego uzyskać zwrot kosztów tego przeglądu.

Druga sztuka okazała się dużo lepsza, ale mechanicy podczas przeglądu stwierdzili delikatny wyciek w układzie chłodniczym oraz konieczność wymiany hamulców, dzięki czemu mieliśmy podstawy do negocjacji ceny.

Polecam sprawdzenie samochodu w ASO, a jeśłi ktoś jest z Poznania, jednym z nalepszych wyborów jest - moim zdaniem - Duda Cars. Dzięki nim kupiliśmy zadbany egzemplarz, który czasami pod pretekstem zatankowania lub posprzątania udaje mi się pożyczyć od żony i pośmigać sobie 210 konną benzyną po mieście :).

Pozdrawiam wszystkich użytkowników klasy A!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych