Skocz do zawartości

Mazda: CX-5 - opinie kierowców

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 12:43

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mazdy CX-5.

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 maj 2013 - 23:38

nowe cx-5 i silnik skyactiv to rewelacja. polecam jazde probna bo nie uwierzycie mi zadne slowo ktore cisnie mi sie na usta.

#3 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 17 luty 2016 - 13:55

Również byłem i moją uwagę szczególnie przyciągnął facelifting - za równo na zewnątyrz, jak i w środku. Metalowe akcenty i skóa najwyższej jakości robią wrażenie.

#4 Guest_Jurij

Guest_Jurij
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 15:01

Mazda CX-5 to bardzo ładny samochód, osobiście spodobała mi się wersja Skyactiv G, widzieliście? 165 KM, duży bagażnik 500 litrów. Co do spalania to też nie jest źle, jakieś 4-7 litrów na 100 kilometrów.

Tak nawiasem to zastanawiam się nad kupnem tego samochodu, biorę pod uwagę jazdę próbną.

#5 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 luty 2016 - 11:56

Jak ktoś chce zapisać się na jazdę próbną to można to zrobić online https://www.mazda.pl/jazda-probna

#6 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 00:23

Miałam okazje nim jeździć jako pasażer, bo mój szwagier kupił go w zeszłym roku. Jechaliśmy nim nad morze latem. W automacie praktycznie to auto płynie. We cztery osoby spakowalismy się nie bez problemu i tu ukłon dla bagażnika. Jeśli o spalanie chodzi to szwagier jeździ głównie po mieście więc wychodzi mu trochę ponad 8l, ale on ma ciężka nogę niestety wink.png Na trasie spalił trochę ponad 5l. Przyjemne auto i warte przemyślenia. 

#7 Guest_Bolek

Guest_Bolek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 19:30

Czy to ta Mazda ktorą w tv reklamują? Jesli tak to powiem wam, że imponujące. Ogrom funkcji, a niewielkie spalanie. Do tego design na miarę tego wieku. Brawa dla producenta, bo ta CX-5 wyszła im świetnie. 

#8 Guest_olla

Guest_olla
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 12:14

Przymierzam się do zakupu. Jestem po jeździe próbnej i coraz bardziej się zachwycam. Pięknie wygląda i świetnie się prowadzi

#9 Guest_jóż

Guest_jóż
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 11:04

Najnowsza Mazda CX-5 jest udoskonalona o wiele rzeczy i funkcji od swojej poprzedniczki. Udoskonalone zostało m.in. wnetrze oraz linia nadwozia, wprowadzony został nowy kolor Soul Red Crystal. Dodatkowo udoskonalony został układ kierowniczy dzięki G-Vectoring Control.

#10 Guest_kunicki

Guest_kunicki
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 14:59

Patrzyłem i przyznam, że przyjemnie prezentuje się ta nowa mazda cx-5. Środek samochodu wygląda klasycznie i elegancko, nie widać tej takiej nowoczesnej maniery XXI wieku, wiecie o co mi chodzi, jest po prostu miał dla oka. Czytałem, że ma funkcję rozpoznawania znaków drogowych, a tak się składa, że wyłapałem już kilka mandatów bo nie zauważyłem znaku drogowego i złamałem jakiś przepis drogowy, więc dla kogoś takiego jak ja taka funkcja jest całkiem praktyczna. 

#11 Guest_baciaran

Guest_baciaran
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 18:22

Posiadam nową Mazdę CX-5 od ponad miesiąca i przyznam, że sporo w niej zmieniono, została ubogacona względem poprzedniczki. Pomijam juz nowy kolor, który rzuca się bardziej w czy, ale poprawiony został m.in. układ kierowniczy, wnętrze zostało bardziej przystosowane pod kierowców, jest bardziej komfortowe co jest moim zdaniem dużym plusem. Najbardziej jednak przemawia do mnie ekonomiczność pojazdu, który pomimo mocnego silnika i bycia suvem wcale dużo nie pali.

#12 Guest_koguciczek

Guest_koguciczek
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 14:18

Oprocz tego co już napisano w nowej mazdzie cx-5 podoba mi sie to, że gdy jest się za kierownicą tego samochodu to czuć w pewnym sensie sprzężenie z samochodem. Kierowca wie czego samochód oczekuje i samochód wie czego człowiek oczekuje, inaczej tego ująć nie potrafię.

#13 Guest_aurelia

Guest_aurelia
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 17:14

Dobrze powiedziane. To auto naprawdę doskonale się prowadzi. Świetnie sie zachowuje na drodze. Jest genialnie zaprojektowane, no i spełnia oczekiwania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych