Skocz do zawartości

Mazda: CX-7 - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 12:39

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mazdy CX-7.

#2 Guest_xwexwe

Guest_xwexwe
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2012 - 01:53

Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Doskonale zaprojektowany samochód przez ludzi dla ludzi. Przemyślane rozwiązania, mocny silnik, drapieżny design, dobre zawieszenie, porządne materiały, nagłośnienie BOSE'a. Minus za brak pełnej regulacji kolumny kierownicy i podłokietnika i klimę jednostrefową.

#3 Guest_Pierr

Guest_Pierr
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 13:25

Witam potencjalnych użytkowników.
Chciałbym przestrzec wszystkich przed tym samochodem. Kupiłem Mazde w 2010 roku w salonie w Polsce, przejechałem 80000 km i zapytajcie mnie czego jeszcze nie naprawiałem w tym samochodzie. Tragedia i nie mówcie że mam pecha bo samochód ma prawo się popsuć ale mój bije rekordy tandety. Wymienię kilka usterek sonda,pęknięcia Gliwicach,remont dołu silnika,filtrem cząsteczek stałych,łożysko z piastą koła, silnik podnoszenia siedzenia,radio, sprzęgła, tarcze hamulcowe przód dwa razy. Co wy na to???!!

#4 Guest_Pierr

Guest_Pierr
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 13:28

Witam potencjalnych użytkowników.
Chciałbym przestrzec wszystkich przed tym samochodem. Kupiłem Mazde w 2010 roku w salonie w Polsce, przejechałem 80000 km i zapytajcie mnie czego jeszcze nie naprawiałem w tym samochodzie. Tragedia i nie mówcie że mam pecha bo samochód ma prawo się popsuć ale mój bije rekordy tandety. Wymienię kilka usterek sonda,pęknięta głowica , remont dołu silnika,filtr cząsteczek stałych,łożysko z piastą koła, silnik podnoszenia siedzenia,radio, sprzęgło , tarcze hamulcowe przód dwa razy. Co wy na to???!!

#5 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 21:59

użytkuje swoją mazde od 2010 roku, kupioną w salonie, po przejechaniu 70 tys podczas jazdy zapalila mi sie kontrolka od smarowania silnika. Prawdopodobnie silnik padł, jeszcze nie został naprawiony, stoi w warsztacie. przy uruchomieniu silnika slychac straszne klekotanie. nie polecam tego samochodu.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 10:15

mam wersje amerykańską sprowadzoną w 2008.Od roku jeżdzę nią tylko do warsztatu naprawczego.Nie ma miesiąca żeby coś nie padło, łączenie z remontem silnika.Wypaliło zawory.
Odradzam zakup tego samochód

#7 Guest_yes

Guest_yes
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 11:01

Witam,

moją Mazdę CX 7 z silnikiem 2,2 diesel odkupiem z salonu ze stanem licznika 76000km,  rocznik 2011. Zrobiłem do tej pory 15000 w 5 miesiecy, żadnych usterek nie zanotowałem.  Spalenie poniżej 9 litrów /100km . Wymieniłem klocki, tarcze -przód, oleje, płyny. Przeglądy okresowe w mazdzie i stacji diagnosytycznej wyszły BDB. Ogólnie auto dobrze wygląda i świetnie jeździ, w zakręty wchodzi barzdzo dobrze, dobrze trzyma sie nawierzchni. Do minusów nalezy zaliczyć słaby plastik w bagażniku - jak coś sie przesunie,  odrazu widac ślady, brak klimtyzowanego schowka. Za to nagłosienieni Boss'a nadrabia te drobne usterki. Narazie jestem bardzo zadowolony. Czas pokaże jak się bedzie dalej sparwowac, klika dłuższych tras przedemną. Pozdrawiam uzytkowików i życzę szerokiej drogi.

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 16:35

Mam cx7 2010 rok.Pow 120 km/h na 6 biegu przy przyśpieszaniu pojawiają się drgania dosyć głośne.Na 5 biegu słabną ale nie nikną .Co może być?Proszę o pomoc.Dzięki.

#9 Guest_Kasutka

Guest_Kasutka
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:28

My sie właśnie zastanawiamy nad tym modele, jesteśmy umówieni na jazdę próbną w salonie Klimczak w Częstochowie i już się nie mogę doczekać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych