Skocz do zawartości

Mazda: Premacy - opinie kierowców

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 17:33

kupiłem w maju i do tej pory zrobiłem 10 tyś km i nic wszystko jest ok. Najlepszy wynik w spalaniu to 4,88 l /100km na trasie jak obliczyć bez komputera ,L/km razy sto np 42l/880km x100=

#22 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 18:38

Witam. Mam pytanie. Mam zamiar kupiă Mazda Premacy 1.8 SPORT 2001 rok, 1840 cmł, benzyna.Proszć o opinić na temet tego modelu co do awaryjnoúci oraz najczćúciej wystćpujŕcych usterek i kosztów eksploatacji. Iloúci spalanej benzyny oraz komfortu jazdy. Z góry dzićkujć i pozdrawiam...

#23 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 06:04

Hej,planuje kupic ten samochod i zamierzam troche rzeczy przewiezc. Moze ktos mi powiedziec jaka jest glebokosc i szerokosc bagaznika i glebokosc od tylnej klapy do przednich siedzen kierowcy, po zlozeniu tylnych siedzen.Z gory dziekuje.

#24 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 21:53

własnie kupiłem taka mazdę jestem zaskoczony jej wyglądem głównie w środku bardzo przestrzenny samochód rodzinny - kupując byłem pełen obaw gdyz nie zanalem tej marki - JAK MOŻECIE TO PROSZE O POMOC - jaki olej - przebieg 85000 silnik super - jakie opony najlepiej stosowac - zamierzam zalozyć gaz - jaki - z góry dziekuje wszystkim za pomoc

#25 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 15:02

Witam.Mazdę kupiłem ponad rok temu z przebiegiem 160tys.km od pierwszego właściciela, który jeździł nią 10lat i dbał o to auto(pełny servis wraz z rachunkami), ja zdążyłem nią zrobić ok 15tys.km normalne użytkowanie(praca dom i wyjazdy rodzinne).wymieniłem rozrząd wraz z pompą wody i nic poza tym prócz normalnych wymian oleje,filtry itp. (przy tym przebiegu robię to co 8tys.km.olej mobil półsyntetyk) i hulam wsiadam pale i jadę mimo ze nim się nagrzeje to ma ""ośliste ruchy"" ale to diesel jak się nie podoba to można kupić benzynke i tez być zadowolonym ogólnie auto ok. jak wszystkie japonce z tego okresu cierpią na rdzę w okolicach tylnych nadkoli i u mnie tez - jak dla mnie auto ma jeździć i być funkcjonalne i mało awaryjne a nie się podobać i taka jest moja Premacy czego i kolejnym nabywcom tego modelu życzę.jakieś pytania to chętnie odpowiem na maile.pozdrawiam

#26 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 16:40

Niedawno kupiłem. Świetne auto na trasie miło się prowadzi, bardzo wygodne i pakowne. na razie wymienione łączniki stabilizatora, filtry no i olej:)

#27 Guest_łukasz

Guest_łukasz
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 21:35

silniki disla w premacy są z turbem czy wolnossace? na co zwrócic uwage przy zakupie,

#28 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 20:30

Super autko !!!!!! ale wolę scenica !!!!

#29 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 15:25

JA MAM SCENIC-A I WĹ

#30 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 17:43

to już drugi rok jak nim śmigam i nadal nic się nie dzieje rozrząd wymieniłem po roku eksploatowania i płyny regularnie tylko sam bo psełdo mechanicy zawsze coś z paprają polecam nadal ten model

#31 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 10 luty 2012 - 22:49

Kupiłem miesiąc temu i mam "mały" problem ze spalaniem , komputer pokazuje mi ok.12-13 litrów a nie jestem kierowcą który ciśnie auto na każdym skrzyżowaniu. Może mi ktoś udzielic jakis info na co powinienem zwrócić uwagę ? Bo wydaje mi sie ze cos jest nie tak...

#32 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 22:17

Witam,jaki płyn do wspomagania wlac do premacy 1.8 benzyna?

#33 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:14

Odradzam mam to auto 2 lata wydałem na naprawy 4900 mało kto potrafi je naprawić a serwis kasuje że oooooo .Korozja ,mułowatość,głośna praca,lepiej kup francuza lepiej wykończone wnętrze ,części dostępne.Ja tak właśnie zrobiłem kupiłem xsarę jest o niebo wygodniejszy ,i to jedzie. mam go 3 miesiące jestem bardzo szczęśliwy.Pozdrawiam.

#34 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:17

SPRZEDAJ TEGO ZŁOMA JAK NAJSZYBCIEJ ZANIM NIE POPŁYNIESZ Z KASY JA TAK ZROBIŁEM MIAŁEM GO 4 MIESIĄCE

#35 Guest_Zbych

Guest_Zbych
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:20

Tak bo to plusy mazdy korozja albo konserwuj albo stracisz bołotniki

#36 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:23

Korozja,elektryka to słabe punkty tego modelu. Mam ją 2 lata i ciągłe problemy, chyba sprzedam

#37 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 12:26

Załóż gaz a zobaczysz ile będziesz miał kłopotu z tym autem,a jak tam z korozją ,konserwuj bo zgnije.

#38 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 19:30

Witam. Miałem okazje przejechac sie takim autem, wrażenie niesamowite porównujac do mojego ostatniego auta czyli GOLFA 4 to golf wypada beznadziejnie, wręcz tragedia. Fakt , gdy ruszamy MAZDA to na 1i2 autko jest ociężałe alegdy juz jedzie świat staje sie piękny a komfortjazdy i pozycja kierowcy są rewelacyjne, nie mówiąc juz o ergonomi i fuunkcjonalności.GOLF4 to trzepak jakich mało,jest to tylko jakieś głupie przekonanie że VW jest niezniszczalny,nic bardziej mylnego.To auto napewno jest droższe niż japończyki i zje właściciela z kopytami wiem coś o tym.

#39 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 22:52

DEJ SPOKUJ

#40 Guest_121

Guest_121
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 13:15

Mam to auto 5 lat przejechałem 70 tys wymieniłem czujnik scv 1200 zł sprzęgło kompletne w serwisie 1700 zł,+ części eksploatacyjne a konserwacja podwozia 850 zł. Auto duże wygodne ale głośne czasem aż głowa boli i muł 100kM to za mało. Mam zamiar zmienić dalej na min vana ale nie wiem jakiej marki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych