Skocz do zawartości

Mazda: 121 - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 marzec 2002 - 11:04

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mazda 121.

#2 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 28 marzec 2002 - 14:53

Bardzo fajny i ładny samochodzik! Duża trwałość ;przez 4 lata eksploatacji wymieniono w serwisie żaróweczkę w zegarach.Silnik pali w mieście poniżej 8 l,ładne ale mało praktyczne wnętrze(mało schowków , półek)ale najprzestronniejsze w klasie (bagażnik też duży).Z silnikeiem 1.3 - rewelacja!!

#3 Guest_Hodak

Guest_Hodak
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2003 - 17:48

Bardzo fajny samochodzik jest w mojej rodzinie od nowosci. Przez 10 lat eksplatacji zadnych wiekszych usterek. Mam silnik 1.3 16V. Jak na taka pojemnosc calkiem niezle przyspiesza. Polecam

#4 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2003 - 21:28

Jeżdżę wersją sedan z 97r.Najprzestronniejsze wnętrze w klasie, słabe wyposażenie wersji na Polskę, bardzo dobre i trwałe zawieszenie, fatalne opony oryginalne(bridgestone)i zbyt małe koła,oszczędny ale trochę głośny silnik ( miasto7,5-8,5 trasa 6,5-7,5). Przez 5 lat od nowości wystąpiła typowa dla tego modelu usterka; luzy w przekładni kierowniczej, mniej trwały niż w pozostałych mazdach był wydech -70 tyś.Przez 113 tyś musiałem wymienić jeszcze końcówki drążków kierowniczych, gumki obu stabilizatorów i łożyska z przodu. Bezawaryjny i trwałysamochód o małej utracie wartości o czym przekonałem się sprzedając go dziś za 24 tyś zł. Polecam i kupuję następną generację 323

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych