Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Mazda: MX-5 - opinie kierowców

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 maj 2003 - 11:02

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mazda MX-5.

#2 Guest_shawn

Guest_shawn
  • Goście

Napisano 20 maj 2003 - 11:16

Posiadam to autko prawie 2 lata. Poprzednio jeździłem przednionapędowym mx-3, i stwierdzam ,że frajda z jazdy mx-5 jest nieporównywalnie większa.AUtko jest bezawaryjne, trzeba tylko uważać na autko po dużych dzwonach :( Bardzo ważny jest stan dachu oraz wytarcia na kierownicy i fotelach (dużo skórzanych foteli jest w złym stanie, gdyż nie było odpowiednio konserwowane).Do mx-5 montowano dwa silniki , 1,6 który w latach 89-94 miał 115KM, 94-98 90KM. Wiecej info technicznych znajdują sie na stronie klubowej.Zapraszam właścicieli mx-5 to klubu -> www.mx5.prv.pl

#3 Guest_jaro

Guest_jaro
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2003 - 13:27

Ciasne auto i bardzo powolne

#4 Guest_wojti

Guest_wojti
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2003 - 16:42

powolne to jest twoje myślenie jaro

#5 Guest_>>>>

Guest_>>>>
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2003 - 00:16

Mam właśnie taką mazdę na sprzedaż ma żółty kolor radiomagnetofon z CD (oryginalne mazda)głośniki w fotelach,tapicerke ze skóry,wspomaganie, elektryczne szyby,.......... mój nuer tel_________0-601-63-71-11______-

#6 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2004 - 14:42

Najlepszy maly samochod na swiecie.ale jaka strona opisuje jak go calkowicie przerobic w "monstrum".prosze kazdego kto wie gdzie moge uzyskac informacje o tuningu.z gory dziekuje. WTC

#7 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2005 - 12:20

Nie umywa sie MX 5 do MX 3-taka jest prawda

#8 Guest_CYPIS

Guest_CYPIS
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2007 - 18:07

KTÓRY SERWIS POLECACIE NAJBARDZIEJ ?

#9 Guest_cxzeslaw MARYLAND USA

Guest_cxzeslaw MARYLAND USA
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 14:52

jestem od 38lat mech master technician znam wady wielu pojazdow mx 5 ma je rowniesz ale uwazam ze jest to bardzo dobry pojazd ma bardzo malo recold and TSB KONSTRUKCJA UDANA SILNIK TRANSMISJIA SUSPENSION WERY GOOD ELEKTRONIKA GOOD tylko jak dla mnie zamaly inside dla mojej coreczki jak wsam raz polecam ten pojazd mlodym bisnes women pa czeslaw

#10 Guest_andzela

Guest_andzela
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2009 - 00:44

oddysey i pana dominika

#11 Guest_marem

Guest_marem
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 13:39

świetne autko szukam do niego twardego dachu mój model jest z roku 2002 jeśli ktoś ma czekam na informacje

#12 Guest_mazdzior

Guest_mazdzior
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 09:28

Poproszę o opinie na temat silnika 1,6. czy jest wystarczający? jest dużo wiecej aut w ogłoszeniach z silnikiem 1,6 niż 1,8. czy silnik 1,6 w MX-5 daje rade czy jest za słaby? szukam auta i chcę wydać około 20 tysięcy zł. polecacie 1,6 czy dołożyć do 1,8?

#13 Guest_ARek

Guest_ARek
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 09:40

samochód dla driftera;) naprawdę porządnie się prowadzi, a tylny napęd wyposażony w szpere, pozwala na efektywne uslizgi tylnej osi. do tego niska pozycja za kierownicą i dobre wyposażenie poprawiąją nastrój kierowcy gdy tylko wsiada on do Mazdy. mocy jest sporo, praktycznie nie ma problemu z wyprzedzaniem. precyzja w zakręcie imponuje! na sliskim jest ogromna frajda. psuja się drobiazgi, jak egr, tylne amortyzatory, szybko brudzi się silniczek krokowy. uważać trzeba na stan dyferencjału i wału napędowego- jeśli "tłucze", to oznacza to b.duże wydatki.(7tys.zł)

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 20:44

ile kosztuje używany torsen do mazdy mx-5? a ile nowy?

#15 Guest_artengo

Guest_artengo
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 11:24

szukam alufel Mille Miglia. możecie doradzić jakies forum z nimi?

#16 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 17 luty 2017 - 00:02

Fajne sportowe auto, ale raczej nie do codziennej jazdy.

news.jpg

#17 Guest_syriusz

Guest_syriusz
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:37

Fajne auto, bardzo fajne. Swego czasu zapisałem się na jazdę próbną tym modelem i tak się los potoczył, że ją kupiłem, czego nie żałuję. Prowadząc ją to tak jakbyśmy byli jednością, ja i ona - ona i ja. Nie wiem jak to wytłumaczyć. W ogóle takie jazdy próbne to fajna sprawa, rozwiewają wszelkie wątpliwości, można się na taką zapisać tutaj mazda.pl/jazda-probna/ nic skomplikowanego smile.png

#18 excelman

excelman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 11:58

Podzieli się ktoś opinią na temat mx5 z hard topem? Jak się sprawuje? Jak z funkcjonalnością?

#19 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 18:12

Sam miałem okazję jeździć tym samochodem i chętnie sprawiłbym sobie taki model, choć nie była to wersja hard top:). Przede wszystkim prowadzi się świetnie. Reaguje w ułamku sekundy na polecenia kierowcy, jakby stanowili nierozerwalną całość. Poza tym oczywiście jego linia jest niezwykle ciekawa, odrobinę drapieżna, ale jednocześnie auto jest bardzo bezpieczne. Z resztą wybierzcie się na jazdę próbną, a jestem przekonany, że sami docenicie jej zalety:)

#20 Guest_Gazela

Guest_Gazela
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 23:25

Podzieli się ktoś opinią na temat mx5 z hard topem? Jak się sprawuje? Jak z funkcjonalnością?

Sądziłam, że zrobią dach kosztem bagażnika, ale nie zmniejszył się nawet o centymetr i nadal jest 130l. Jak dla mnie świetne auto i od siebie tą MX-5 polecam, bo mam i uwielbiam nią jeżdzić. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy