Skocz do zawartości

Lincoln: Navigator - opinie kierowców

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 maj 2001 - 10:35

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lincoln Navigator.

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 24 maj 2001 - 18:07

ten samochód jest po prostu "THE BEST"

#3 Guest_K. z Gdanska

Guest_K. z Gdanska
  • Goście

Napisano 21 luty 2002 - 01:27

Jest to zdecydowanie najlepsza terenowka jaka mialem (oczywiscie uasfaltowiona:) wiekszu byl chyba tylko Chevy Suburban. W kazdych warunkach zapewnia super komfort, osiagi no i bezpieczenstwo - czego niestety nie moge powiedziec o Mercedesie (a jest tak reklamowany) po wypadku ktory ledwo przezylem. Jestem pewien ze w Navim byloby duuuuzo lepiej :) Gwarantuje rowniez, wlasciwie nieograniczona przestrzen bagazowa w czasie urlopowych wojazy. Pelne 10/10 uzyskalby w europejskich realiach gdyby mial troche twardsze zawieszenie - chociaz ja w przez wiele lat przyzwyczajania sie do tego w USA juz nie zwracam na to uwagi - jest po prostu super komfortowe, aczkolwiek czasami zbyt miekkie. Gdyby ktos chcial jakies blizsze informacje jak sie w codziennym uzytkowaniu spisuje to prosze wysylac maile.

#4 Guest_SONY

Guest_SONY
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 21:00

GDYBYM GO MIAŁ TO BYM NIE NAŻEKAŁ BO JEST PO PROSTU FANTASTYCZNY.

#5 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2003 - 14:06

Posiadam ten samochod od ponad 3 lat. Jest rewelacyjny. Bardzo bezpieczny i swietne osiagi. Jest bardzo tani w serwisowaniu, ale, co trzeba przyznac, stanowi mala rafinerie. Tak czy inaczej: NIESAMOWITY SAMOCHOD!

#6 Guest_kinia

Guest_kinia
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2004 - 21:22

jest maly ciasny ale wlasny.Bardzo go lubie bo sie czesto psuje i juz nie mam do niego slow...

#7 Guest_jolanta kwasniewska

Guest_jolanta kwasniewska
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2004 - 21:24

lubie jak czasami dostane pletwa w nos.Taka blondyna urodzila mi syna

#8 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 09 listopad 2004 - 21:31

Posiadam Navigatora od 2 lat rocznik 97" jest poprostu wspaniałym samochodem, po drodze to sie płynie a nie jedzie..jedyna wada to to ze duzo pali, ale jak kogos stac na taki samochód to i na paliwo również. pozdrawiam

#9 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2005 - 19:17

tez chcialbym miec Navigatora, ale jest dla mnie tak samo nieosiagalny jak prom kosmiczny, kurcze ludzie skad macie na takie wozy kase? to nie zazdrosc tylko przedemna studia, powiedzcie gdzie trzeba pracowac zeby sobie kiedys kupiec Navigatora, napiszcie

#10 Guest_ONA

Guest_ONA
  • Goście

Napisano 02 luty 2006 - 13:41

Mam takiego od niedawna - jestem super zadowolona. Jest to wóz moich marzeń. Jak na taką masę (2,6 tony) ma świetne przyspieszenia i mogę nim szybko śmigać. Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy LINKOLN"ÓW !!!!

#11 Guest_waclaw

Guest_waclaw
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 22:07

najlepsza limuzyna i najdlusza 12 metrof w trojmiescie www.limuzyna-amor.com.pl

#12 Guest_KONKRETNY

Guest_KONKRETNY
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 23:10

UWAGA!!! Nie kupujcie lincolna nawigatora, ktory stoi na komisie A2 w Poznaniu---JEST BITY I TOPIONY -- ELEKTRYKA I KLIMA + ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE W NIM NIE DZIALA--WSZYSTKO ZMOSTKOWANE!!! KOMPUTER ZAWIESZENIA SIE CIAGLE RESETUJE --- PRZESTRZEGAM BO CENA BARDZO NISKA!!!-- TO ZLOM JEST!!!

#13 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 13:39

jeśli ktoś był by zainteresowanyu to zapraszam

http://olx.pl/oferta...D5-ID6jJPF.html

#14 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 17:49

Przestrzeń rewelacja, komfort rewelacja, silnik cudo, prestiż boski, części w cenie takie sobie Mercedes s klasa dużo droższy.
Awaryjność nie wiem krótko go mam, lepszego do tej pory nie miałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy