Skocz do zawartości

Lincoln: Mark VIII - opinie kierowców

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 marzec 2002 - 10:33

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lincoln Mark VIII.

#2 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 20:55

Rewelacja!!!Brak porównania!!Poszukuję części(teleskopy,el.zawieszenia)Pomóżcie!

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2003 - 16:21

Dla mnie nie ma ładniejszego samochodu na świecie!!

#4 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 13 marzec 2004 - 21:16

jedyny w swoim rodzaju trwały i solidny

#5 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 30 listopad 2004 - 19:35

Swietny! Technologiczne Cudo!Mało który użytkownik tak naprawde wie ile autko to potrafi. Świetny silnik stosowany jest do dzisiaj w Mustangu Cobra. Cudo

#6 Guest_slawek

Guest_slawek
  • Goście

Napisano 06 marzec 2006 - 19:28

ludzie o czym wy mowicie to samochod z dusza,jego sie kocha i z wzajemnoscia!!!!!!!!!ile kroc mialem go chec zamienic i wsiadalem do niego by wyjechac np.na gielde.nie moglem nawet opuscic zagrody i wracalem nim do jego garazu.LUDZIE!!!!!!

#7 Guest_crazy

Guest_crazy
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2008 - 10:49

swietny samochod,technologicznie wyprzedza inne marki,cudo. silnik stosowany w nim jest poprostu swietny,wystarczy dokupic program do komputera i zmienic na sportowa charakterystyke,koszt 270$.Silnik produkowany jest przez ,,SHELLBY,, do cobry,wytrzymuje do 1000KM bez ingerencjii w bebechy,cudo.

#8 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 02:17

Panowie super wóz... Dosłownie bez awaryjny... Polecam! Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Choć zima wpędziła mnie do rowu i niestety są w końcu wydatki co nie jest winą auta. Auto oszczędne i nie zawodne! Dla zainteresowanych mam wiadomość, pewien pan będzie miał prawdopodobnie za dwa tygodnie części... Można pisać na mój email postaram się pomóc w uzyskaniu części jeżeli będę wiedział coś więcej. Pozdrawiam posiadaczy Mark VIII

#9 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 04 marzec 2009 - 02:08

Potrzebujecie części???Piszcie:)

#10 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2009 - 18:46

mam zamiar kupic to cudenko... mogli byscie mi napisac na co wzrocic uwage przy kupnie jak powinna dzialac skrzynia , jak jest ze spalaniem hehe:D, oczywiscie czesci takie jak rozrzad czy chamulce w jakich sa cenach, ogolnie czy warto czy nie.....prosze o opinie na maila w gory dziekuje :):):)

#11 Guest_Conrad

Guest_Conrad
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 22:18

Świetny...tak jak to kiedys ktoś powiedział,na świecie są piękne i wspaniałe rzeczy...ale i tak najbardziej doceniane są kobiety,piękne,zmysłowe,a jednak po niech jest...długo długo nic aż w końcu on....Lincoln Mark VIII Posiadam takie auto i mogę wam powiedzieć...spotyka sie Bmw,Mieczysława,Audi ale o niech się zapomina,o nim sie pamieta tak samo jak o Astonie,Lambo,Ferry....zjawiskowe...macie pytania 782124232

#12 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 17:38

Niesamowity samochód, prawdziwy luksus, jak na 94 rok niesamowicie zaawansowany technologicznie. "Smok" z duszą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych