Skocz do zawartości

Lexus: Seria IS - opinie kierowców

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:18

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lexusa IS.

#2 Guest_xwexwe

Guest_xwexwe
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2012 - 01:45

Ogólnie auto sprawuje się wyśmienicie i dostarcza naprawdę wiele radości z jazdy. Jest dość rzadko spotykane na naszych ulicach. Uwielbiam go prowadzić go przy 200km/h na autostradzie, ale oczywiście nie robię tego zawsze. Pozdrawiam wszystkich właścicieli i życzę szerokiej drogi.

#3 Guest_SonyKroket

Guest_SonyKroket
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 15:44

Lexus IS200 rok produkcji 2002. Miałem takie auto przez pięć lat. Zrobiłem nim 100 tys. km i powiem, że cudo. Spalanie w mieście przy dynamicznej jeździe, około 11-12 l/100 km. Zużycie paliwa w trasie przy około 110-130 km/h to 7-8 l/100 km.
Zero poważnych usterek, tylko elementy eksploatacyjne. Mało zamienników, ale klocki, tarcze i wydech znalazłem w cenach rozsądnych - klocki komplet na przednią oś około 250 zł, końcówka wydechu 300 zł. W ASO trochę drogo, ale przez pięć lat wymieniłem tylko krzyżaki na wale.
Samochód na pięć z plusem

#4 Guest_grzesiu40%

Guest_grzesiu40%
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 09:35

Witajcie,
auto użytkuje dopiero 4 miesiąc ale powiem Wam, że jestem zakochany w tym modelu. Silnik ma tylko 2-litry pojemności ale pracuje tak jedwabiście i płynnie, jak żaden inny który miałem okazję sprawdzić. Poza tym dźwięk jaki generuje jest świetny, z początku ciarki wręcz przechodzą po plecach. Auto ma bogate wypoażenie-klima, alkantara, zmieniarka na 6 płyt(bajer ze wszystkie CD mieszczą się z przodu w konsoli a nie w specjalnych zmieniarkach w schowku lub w bagażniku) i świtne audio-mocny bas, czysty dźwięk i brak konieczności wymiany na jakiś lepszy(a tego sie obawiałem przed zakupem). Do tego pełna elektryka i wiele innych. Świetna jest ręczna skrzynia biegów - krótkie skoki i bardzo precyzyjne wybieranie biegów. Ogólnie polecam wszystkim, w pakiecie sport mam dodatkowo ładne alufelgi, delikatną lotkę na tylnej klapie i te świetne fotele.
Rewelacja!najlepsze jest to, że w aucie wszystko jest sprawne, jakby wyjechał dopiero za fabryki!

#5 Guest_MarcinBR

Guest_MarcinBR
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 17:49

Witam Lexusa is 220d 2006 r użytkuje od 2 miesięcy czyli bardzo krótko ale mogę powiedzieć że zwraca na siebie uwagę jest mało spotykany na grogach, prowadzi się naprawdę bardzo fajnie tylko jest kilka minusów mianowicie

-krótka jedynka praktycznie nie potrzebna

-po wyłączeniu samochodu strzela coś w desce rozdzielczej nie zawsze ale wkurza to

-spalanie przy normalnej jeździe 8 trzeba minimum liczyć a na diesla to dużo przy takim silniku

a reszta to same superlatywy audi i reszta badziewia ma na noc niesamowicie cichutko jest w aucie nie zależnie od prędkości komfort jazdy bajka wyposażenie mam prawie max zegary robią na wszystkich wrażenie audio boskie tyle a temat tego Lexa jeśli drugi raz miał bym kupować to na pewno byłby to lexus pozdrawiam  

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 19:14

Lexus is 250 poraz trzeci raz kupiłem to samo auto pierwsze sprzedałem bo znajomy mnie podpuscil drug kupiłem z USA po roku znajomy kupił teraz mam fl super auta only lexus zastanawiam się nad 350 lub isf

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych