Skocz do zawartości

Land Rover: Range Rover - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2012 - 11:16

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Land Rovera Range Rover.

#2 Guest_Serazm

Guest_Serazm
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2012 - 11:37

Miałem kupić diesla 3.6 272KM ale auto było za słabe to raz, a dwa ma beznadziejny dźwięk w porównaniu z wersją 4.2(sinik Jaguara). Kompresor robi robote!no bez opamiętania przyspiesza do naprawdę sporych prędkości. Jest bardzo ciężki i to pewnie tłumaczy też jego spalanie(średnio 30 litrów na 100km). Gdy go kupiłem, testowałem go na Puławskiej. Od świateł do świateł ogień, potem we heble i tak do samego Piaseczna. Średnie spalanie- 60,0 litrów na 100km. Trzeba mieć pieniądze i to spore by to auto utrzymać. Ceny części po kilka tysięcy to chleb powszedni. Sa i takie po kilkanaście.Wnetrze przepiekne-drewno,skora, aluminium. Bajeczne fotele.no zawieszenie aktywne.daje sporo komfortu ale nie jest to jednak limuzyna.

#3 Guest_MAfijas

Guest_MAfijas
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 14:01

będąc na jeździe próbnej zaskoczyły mnie da elementy-wyświetlacz centrlany mogący być obsługiwany przez dwie osoby jednocześnie oraz kiepski przyciski, które służą do obsługi urządzeń w pojeździe. Trzeba je mocno naciskać, co na krętej drodze powoduje, że staje się to trudne a nawet niebezpieczne. Plusem jest wykończenie wnętrza w ekoskórze(nawet deska jest tym pokryta) i aluminium. Swietne jest pokrętło oraz łopatki do sterowania automatyczną skrzynią biegow. Ogólnie wnętrze jest przyjemnie i nowocześnie zaprojektowane. silnik jest wystarczająco mocny ale nie myślcie, że to rakieta. dla mnie taka moc to standardowe wartości do poruszania się w mieście. Na trasie, lepiej się sprawdza turbodoładowana beznyna Si4. Jeśli macie sporo wolnej kasy to warto kupić to auto bo wygląda świetnie i jest przyzwoicie wykonane. Ale ja się wyleczyłem z tego auta po przejażdzce BMW 335i. cena taka sama a osiągi, prowadzenie, obsługa kokpitu, skrzynia biegów, dźwięk, design o niebo lepsze.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2376 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 10:58

Zdecydowanie tak, ale auto powinno mieć kilka lat, zobacz te - http://www.premiumse...land-rover.htmlRealnie w stosunku do nowego auta zaoszczędzisz kilkadziesiąt tysięcy, a dalej jego standard będzie bardzo dobry. Tylko niech auto pochodzi z zachodu, niech ma niski przebieg - będziesz zadowolony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych