Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Lancia: Lybra - opinie kierowców

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2004 - 10:29

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lancia Lybra.

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2004 - 10:47

Musze przyznac, iz zaskakujace sa Wasze opinie o tym jakze swietnym autku, gdyz dotychczas spotykalem sie z odmiennymi. Jaka jest prawda? Pytam, poniewaz chce kupic Lybre z silnikiem 1.8 sedan z 2000 r. i nie wiem, czy warto. Prosze o pomoc. Tomek

#3 Guest_Torell007

Guest_Torell007
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2004 - 20:44

powstał Lancia Fan Klub Polska wszystkich zainteresowanych zapraszam na Stronę klubową : www.lanciazone.prv.pl

#4 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2006 - 17:55

Jeżdżę autem od prawie roku. Jest świetne. Bezawaryjne. Duzy komfort jazdy, wspaniałe wykończenie, masa przydatnych drobnych rozwiązań.Pomimo, że to kombi, czyli troche ciężarówka, jadąc- nie czuje sie tego. Szkoda tylko, że nie ma wersji 3.0 24V.Jedyna wada to spalanie w granicach 10 l w mieście.

#5 Guest_xmen

Guest_xmen
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2007 - 16:38

psuje się jak każdy, nie mniej i nie więcej, poza tym bardzo ładny i wyjątkowo wygodny

#6 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 03 luty 2008 - 01:10

jest super

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2008 - 23:03

Posiadam to autko od dwóch miesięcy i jestem średnio zadowolony. Irytujący jest trzeszczący przedni podłokietnik, silnik jest za mało dynamiczny jak na 131 KM, paliwożerny, klimatyzacja pomimo odgrzybienia i wymiany filtrów nadal wydziela nieprzyjamny zapach. Poza tymi wadami auto dostarcza miłych wrażeń z jazdy.

#8 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 21:32

Boskie Auto Jeszcze Takiego za taką cenie nie wiedziałem posiadam również Seata Cordobę z 2002 który nie równa się w ogóle do Lancii. Ma szybkie przyśpieszenie niskie spalanie i w dużo bajerów i części nie są aż tak drogie

#9 Guest_PIS

Guest_PIS
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 21:46

www.piskielce.com

#10 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 23:51

Jest to jeden z lepszych samochodow na rynku, niestety nie doceniany w polsce.Jest to wloski mercedes.Po drobnyvh zmianach i dolozeniu turbo osiagnalem 240 km.

#11 Guest_Misiek

Guest_Misiek
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 19:30

Patrzac na inne auta w tej samej cenie to smiga i zaden vw nie ma szans a spalanie w miescie koło 8-9l to wg mnie nie duzo trasa 5-6 litrow,tel,navigacja,klimatronik które auto w tej cenie to ma.polecam

#12 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 25 luty 2009 - 12:23

Witam. Jestem posiadaczem tego modelu prawie rok czasu. Ogólnie autko całkiem ciekawe. Wady: trzeszczący podłokietnik przedni, silnik mało dynamiczny i paliwożerny (średnio 11,4 l/100 km, zbyt delikatne zawiesze, nieco ciasne wnętrze i za mały bagażnik

#13 Guest_Cezary

Guest_Cezary
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 11:19

Mam pytanie. Chcę kupić Lybrę z 1999r fullABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metallic, Nawigacja GPS, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Skórzana tapicerka, Tempomat, Wspomaganie kierownicy opcia cena jej wynosi 15800zł czy jest ona warta tych pieniędzy. proszę o pomoc

#14 Guest_Cezay

Guest_Cezay
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 11:24

Mam pytanie. Chcę kupić Lybrę z 1999r full opcia-ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobilizer, Klimatyzacja, Komputer pokładowy, Lakier metallic, Nawigacja GPS, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Skórzana tapicerka, Tempomat, Wspomaganie kierownicy aktualna cena jej wynosi 15800zł czy jest ona warta tych pieniędzy. proszę o pomoc Cezary

#15 Guest_patryk

Guest_patryk
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 19:55

za te pieniadze i z tym wyposarzeniem to bardzo dobry samochod napewno ma troche wad jak inne samochody ale to szczegol druga rzecz to silnik 115km przyspieszenie super i spalanie wogule nie pali tak morzna jezdzic

#16 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 23:56

Chcę kupić takie autoporadzcie co lepiej 2.4jtdczy 2.0 lpgjak z awaryjnością tych silnikówchodzi o poważne awarie

#17 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 01 maj 2009 - 17:57

Lybra to fantastyczny samochod. Zeby wiedziec jaki jest naprawde, trzeba sie nim przejechac. W Lanci czuje sie lepiej w niz w Mercedes C, Audi A4. Wszytkimi tymi autami jezdzilem. Polecam zwlaszcza diesle jtd. To naprawde dobre silniki. Juz 1.9 jtd z chipem 140 KM to prawdziwa strzala a przy tym malo pali. Kupujcie se te swowje Golfy i Audiki. Ja zbieram na Lancie Thesis Sport. Auto z dusza, mowia, ze brzydkie itd. Mi tez sie kiedys nie podobalo ale teraz jestem napalony na to auto hehe. Lancia to auto z dusza!!!!!!!!:)

#18 Guest_łosiu

Guest_łosiu
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2009 - 01:39

Nie wiem czy to takie dobre auto...Fakt,że robi wrażenie,a wyposażenie w tej cenie ma ponadprzeciętne ale to tyle...rdza wcina jak cholera,zawieszenie słabe,rozrząd się zerwał przed czasem,wariator też się popsuł,cuda się dzieją,siedzenia skórzane się wycierają jak cholera,jasny kolor z deski zdziera się paznokciem...napaliłem się ale już mi przeszło i chcę ją sprzedać...za dużo kasy w nią wsadziłem przez rok. Jakbym tę kasę dołożył to bym kupił wypasionego VW albo Audi...nie polecam chyba,że dla szpanu...

#19 Guest_miki

Guest_miki
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2009 - 20:56

Zapałałem miłością do tej lucynki gdy ją tylko pierwszy raz zobaczyłem i postanowiłem ją mieć no i mam ;-) jestem zadowolony ponieważ nie kupiłem samochodu a kupiłem prestiż.Nawet jeśli trzeba coś naprawiać i władować kasę w moją lucynkę to robię to tak jakbym żonie prezent kupił,nie czuję jakiejś niechęci do mojej lusi przez to ;-)Dzisiaj odwaliłem numer,i myłem ją karcherem z temperaturą 140st i mi lakier zerwało ;-( trzeba będzie do lakierownika zaprowadzić ;-) no ale żona też sobie włosy maluje ;-)pozdrawiam i polecamps.zbieram na thesis ;-)

#20 Guest_Rafal

Guest_Rafal
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 23:04

Naprawde godne polecenia autko,wykonczenie na 5 i osiagi tego sinika,aweryjnosc w normie akurat jestem mechanikiem i powiem ze audi czy vw ma wieksza aweryjnosc i czesci nie sa za drodie ,powiem tak nie mialem lepszego jeszcze autka .pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych