Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Lancia: Thema - opinie kierowców

115 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2001 - 10:26

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Lancia Thema.

#2 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2001 - 22:22

super samochód zakupiłem ją w 1994 roku jako nowy na zamówienie w wersji ls,obecnie ma 150000 km przebiego jest bezawaryjna!!!! I szybka żadne audi a6 ani merol okular 320 czy bmw 535 nie mają po prostu szans.Polecam każdemu.Luksusowy dobry szybki.Typowa lancia,teraz mam kappę to nie to samo też dobry ale mniej sportowy

#3 Guest_BARTOSZ

Guest_BARTOSZ
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 20:52

Mam teraz trzecią theme bardzo dobry samochód podwzględem bezpieczeństwa [porównywalne z BMW] osiągów[turbo16V] ekonomiczny[i.e.-aktualnie posiadam] nastepna ma być 8.32. [dla niewtajemniczonych silnik FERRARI], posiadam dużo cześći

#4 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2002 - 19:54

Oczywiście że Thema to kawał dobrego auta!! Kupiłem ją w 1999 roku z 1993 z przebiegiem 115 tys km. Ipo 2 latach eksploatacji ( bez gazu ) silnik umarl przy 170 tys!! Obecnie jeżdze od roku themą 2.0 ie z 1994 z przebiegiem ok 200 tys i z fabryczną instalacją gazową z Holandii i rzadnej awarii!!!! a spalanie 8-12 litrow gazu!!!!!!

#5 Guest_Sławomir

Guest_Sławomir
  • Goście

Napisano 10 maj 2003 - 07:51

Jest to kawał superauta,a pozatymmam jedyny egzęplarz combi w polsce.Jeśli ktoś ma jeszcze takie auto w Polsce prosze o kontakt.auto-slaw@xl.wp.pl

#6 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 28 maj 2003 - 13:59

Fantastyczny samochód za niewielką cenę.Posiadam 10 miesięcy.Przejechałem 40 tys.km.Wspaniałe osiągi, komfort, wyposażenie, prezencja - jednym słowem SUPER.Polecam.Każdy kto raz kupi nie zamieni na inny.

#7 Guest_Janusz i Aneta

Guest_Janusz i Aneta
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2003 - 17:02

Cuuuuuudo.Cuuuuuudeńko.CACUSZKO.

#8 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2003 - 17:01

Mam dwie i obie z "93 wczesniej mialem z "89 8V i silniczek padl po 280tys. km. a w obecnej 8V zawor wypalil sie po 115tys. u poprzedniego wlasciciela :( Natomiast 16V mojego ojca(kupiona z GUS w W-wie) silnik padl po 3tys.km. bo niemoty w serwisie rzucili(chyba przez przypadek) nóż do miski olejowej podczas remontu co dalo efekt zerwania paska. Mozecie sie domyslic co sie stalo kiedy ojciec jechal prawie 150km/h i nagle silnik malo nie eksplodowal :))Auto wygodne jednak klopotliwa elektryka no i blacha mimo ze cynkowana to nie na nasze warunki

#9 Guest_Hazok

Guest_Hazok
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2003 - 00:16

Samochod jest rewelacyjny. Jeżdże po Polsce wszerz i wzdłuż ze wzgledu na charakter mojej pracy i jestem naprawde zadowolony a do tego spalanie 11 litrow gazu pozwala zaoszczedzic kasiorki na drobne naprawy. Aktualnie poszukuje pompy paliwa gdyz moj mechanik zamiast wyczyscic stara zastosował wiekszy bezpiecznik. No i sie spalila. Pozdrawiam :)

#10 Guest_zdrapka

Guest_zdrapka
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2003 - 23:18

LANCIA THEMA 3.0V624VLS. auto bez błędne, wielki motor i moc, mam 4-y auta,są podrasowane pod alfe 164, zastosowany od niej wtrysk i pompa i osiąga 210\KM kąfort i klasa, styl i wdzięk, merol to kupa standardu i przestarzała klasyczna postawa konstruktora.

#11 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2003 - 18:53

Urocze auto. Niestety nikt nie umie ustawic wolnych obrotow. Do momentu osiagniecia wlasciwej temperatury silnika, kazde zdjecie nogi z pedalu gazu powoduje spadek obrotow az do zgasniecia silnika. Chcialem skorzystać z serwisu Lancii (firmowego z duzym neinem w miejscowosci.....), ale nie zdalem testu - nie znalem odpowiedzi na pytanie pracownika serwisu gdzie się podłacza zlacze komputera.Pomimo tego uwazam, że ten samochod nadal jest inspirujacy i kiedy dziala, to kawal agresywnej bestii :-)Kurcze, ktory serwis nie wpada w panike na widok themy ????

#12 Guest_przemek

Guest_przemek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2003 - 07:18

solidny wóz , sprzedałem i troche załuje ale szukam nastepnej.Najlepiej bordowej z jasną alcantrą 2.0 16v moze byc bez turbo

#13 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2003 - 14:29

mieliśmy dwie, ten samochó trzeba kochać mimo że to "kanciak" wciąż prezentuje się rewalacyjnie i na dodatek trzeba mieć znajomego mechanika i zaufanego elektryka. Teraz may Kappę fajnie wygląda ma lepszy (nowocześniejszy)silnik i nowocześnie wygląda ale brak jej klimatu Themy!

#14 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2003 - 18:27

Chlopaki co sie dzieje? Mam 2.0 16V z VIS"em i nie dawno zagazowalem. Na benzynce chodzi jak marzenie, a na gazie jeden cylinder(2) nie pracuje. Instalacja jest nowka i 100% sprawna. Moze to wina tego cholernego kolektora ssacego ze zmiennym dolotem? POMOCY !!!

#15 Guest_Jacek.

Guest_Jacek.
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2003 - 23:09

Silnik jest nie do zajechania,dynamiczny i jest czym pociągnąć. To moja dróga tchema2,5TD i tak pierwsza jak i obecna jest OK.Jedyne uwagi to zawieszenie powinno być cichsze. W polsce jest bardzo trudno kupić theme w dobrym stanie,a jak już ktoś ma taki wózek w dobrym stanie to go nie sprzeda, wiem to po sobie.

#16 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2004 - 22:14

Doskonały samochód.Chcę sprzedać, 100% sprawny.Ma zamontowany gaz.

#17 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 25 luty 2004 - 20:08

THEMA TO BARDZO DOBRY SAMOCHÓD,ALE MAM RÓWNIEŻ KAPPE 2.4TDS DO SPRZEDANIA.(tel.503943842)

#18 Guest_KONRAD

Guest_KONRAD
  • Goście

Napisano 02 marzec 2004 - 19:52

POSIADAM DUZO CZESCI DO LANCI THEMY 3.0 V6 505077050 SZCZECIN

#19 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2004 - 23:44

świetna bryka- mam już drugą z silnikiem 2.0 8v turbo. do tej drugiej dostałem sporo części- chętni odsprzedam conieco tel 505081260 szczecin

#20 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2004 - 12:12

Witam, a ja bym prosil o kontakt z kims kto ma theme 2.5 td, np z Panem Jarkiem ktory zamiescil tutaj Swoja opinie. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy