Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kia: Soul - opinie kierowców

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 12:54

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Kii Soul.

#2 Guest_Oloo

Guest_Oloo
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:30

Od roku jestem użytkownikiem Kia Soul ,o urodzie tego auta nie ma co mówić ponieważ jest to kwestia gustu, poza tym nie mam na razie żadnych zastrzeżeń do ekspoatacji samochodu ,po zakupie spalanie było większe niż zakładano ale po przejechaniu 10 tyś kilometrów spadło do rozsądnych granic jak na takie pudełkowate nadwozie (trasa do 8/100 km ,miasto 9/100 km ).Przyznaje także rację tym co twierdzą że koła na obręczach 18" nadają się na równe drogi ,najubardziej optymalne to 16" alu ,dobrze wyglądają i nie jedzie się po nierównościach jak taczką. Ogólnie fajna gablota jak dla mnie .

#3 Guest_zuzanna

Guest_zuzanna
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 22:47

Lista usterek które mi się zdarzyły już w tym samochodzie: 1 rok - posypał się przegub 3 rok - szlag trafił wszystkie świece żarowe 4 rok - rozwalone sprzęgło (zaznaczam - tarcza sprzęgła nie jest spalona, powodem uszkodzenia była wada fabryczna, dawało to objawy ale zostało zignorowane na przeglądzie) 4 rok - rozsypały się rolki prowadzące pasek klinowy Tarcze zużyły mi się szybciej niż klocki - to chyba pierwszy przypadek w historii Gwarancja to fikcja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy