Skocz do zawartości

Jeep: Cherokee - opinie kierowców

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 marzec 2002 - 09:57

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Jeep Cherokee.

#2 Guest_Albert

Guest_Albert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 20:21

Spoko wóz, jak ma jeszcze 4 litry to juz całkiem można sobie pojeździć, oczewiście na gaz,no własnie bo mam takiego na sprzedaż, hee

#3 Guest_Jeepek

Guest_Jeepek
  • Goście

Napisano 05 marzec 2003 - 15:23

jest kiepskaway bo ni ma ramy wiec w terenie troche kiepski. Explorer, Blazer itp lepsze nie mowiac o Land Cruisier czy Land Roverach, Uazach itp:) Na trasie Jeepek taki se... pali sk***iel duzo przez to 4x4 i automat. Acha autmoat trzebna dbac zeby nie zajechac - WYMIENIAC OLEJ I FILTR i przegladnac itp.!!! Wyposazenie extra full - klima, elektryczny fotel, szybki lusterka, pasy. alusy i takie tam duperele. Ale lepiej za te cene kupic cos innego jak sie chce w teren jezdzic a nie tylko dla szpana - no i jeepow jak psow a innych to mniej trocju

#4 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2004 - 20:23

czy ktos może posiada / posiadał jeepa z takim silnikiem ? moge okazyjnie kupić lecz nie wiem czy warto ... będę wdzięczny za wszelkie informacje

#5 Guest_du otto

Guest_du otto
  • Goście

Napisano 02 listopad 2007 - 20:57

super autko, na wypasie. Bardzo kopytny samochód oczywiście 4 litry. w terenie super!!nie da się go pomylić z żadną inną kiczowatą terenówką. Kultowe autko. Nie dla bidaków których nie stać pokrywać spalania na poziomie 15 litrów co przy mocy i osiągach jest dobrym wynikiem.

#6 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 00:54

Rewelacja. 6,8s do 100 Srednie spalanie nie wiecej niz 11 litrow. Predkosc Max 210-220km/h na oponach 225. Nie wiem jak to inni robia ze im pala wiecej niz 12litrow. Zrobilem 100tysiecy kilometrow i nic do wymiany. Jedyny mankament to rdza.Pozdrawiam

#7 Guest_Bolo

Guest_Bolo
  • Goście

Napisano 01 luty 2009 - 12:23

Fajna bryka h...jowy silnik.Z autem zero problemów no może trochę korozja, ale silnik to włoski VM tragedia, szczerze nie polecam. Ja się zdrowo naciąłem, wpiszcie w goole "silnik VM" to się dużo dowiecie :-(

#8 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2009 - 18:00

Mój ma 15 lat.Śladu rdzy na nim.Trochę poprzednik sp.... elektrykę ale dałem radę.Wspaniałe auto.Wnuki są zachwycone jazdą po lesie i nie tylko.Straszono mnie ceną cz.zamiennych.Na wszelki wypadek kupiłem za 2500 anglika.Stoi w szopie i za wyjątkiem opon nic nie wyjąłem.Polecam.Sam szukałem 1/2roku i jest OK.

#9 Guest_Wojtas

Guest_Wojtas
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 20:08

Silnik przy odpaleniu i przy przyspieszeniu dymi na czarno,nie odczuwam spadku mocy,chodzi równo.Wzrosło spalanie o jakieś 40% .Przebieg 250000,jakieś 100000 na gazie.Co to może być i jaki orientacyjny koszt naprawy?Z góry dzięki za pomoc.Pozdro

#10 Guest_RADOSŁAW

Guest_RADOSŁAW
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 01:49

MAŁY ,CIASNY ALE WŁASNY...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych