Skocz do zawartości

Jeep: Wrangler - opinie kierowców

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2002 - 09:56

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Jeep Wrangler.

#2 Guest_Szu-szu

Guest_Szu-szu
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2002 - 15:59

Mój drugi Wrangler poprzednio miałem resoraka YJ. W terenie sprężyną są extra, zdecydowanie lepsze zachowanie i możliwości. Na szosie bardziej podobał mi się YJ. Świetnie trzymał się na zakrętach chociaż był twardy jak deska. TJ bardziej się przechyla ale pewnie trzyma się drogi. O spalaniu nie wspominam niewiele się różni od 4.0l. Dla mnie najlepsza terenówka na świecie.

#3 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2002 - 02:27

Piękny był ten czarny Jeep Wrangler YJ, który "zagrał" w filmie "Młode wilki". Gdyby ktoś miał o nim jakieś informacje, zdjęcia,lub chociaż screeny z filmu to bardzo proszę o kontakt.

#4 Guest_rafal

Guest_rafal
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2004 - 18:39

juz od dawna marze o tym samochodzie ale na razie nie pozwalaja na to fundusze pozdrawiam wszystkich fanow jeepa

#5 Guest_andrew

Guest_andrew
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2011 - 00:59

mam go dwa tygodnie miałbyc offrąd ciężki teren ale jest taki piekny i ten lakier bez zarysowań i uszkodzeń że bedzie bulwarówka twarda głośna nieekonomiczna mała ale najbardziej kultowa i wspaniała

#6 Guest_speedd

Guest_speedd
  • Goście

Napisano 11 maj 2012 - 10:18

Świetne auto rekreacyjne, o wiele lepsze niż te miejskie SUVy. można nim jeździć na długie wycieczki jak i dojeżdżać wygodnie do pracy. pali około 12-13 litrów ropy, ale warto go tankować, bo daje dużo przyjemności i wygląda świetnie!

#7 Guest_Huzar

Guest_Huzar
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 09:51

Nie ma lepszego pojazdu w teren. On po prostu tym żyje. Napęd 4x4, reduktor, i nieśmiertelny tylny most DANA44. Auto świetnie radzi sobie w grząskim terenie, podjeżdża pod każdą górę. Jako leśnik powiem Wam, że Wrangler to prawdziwy twardziel i jest nieśmiertelny. 4-litrowy silnik to jedyny słuszny wybór, na inne nie patrzcie. I tak je zagazuje a ten jako jedyny dobrze spisuje się na gazie. Poza tym ma największą moc-193KM i nawet na asfalcie potrafi ładnie wystrzelić. Jedyne co go ogranicza to zawieszenie i wysokość- to auto to prawdziwa terenówka a nie żadane SUV. Ma mały bagażnik i tylko dwoje drzwi ale do rpacy jest idealny. To co u mnie się popsuło to wskaźniki i i jeden z mostów w końcu odmówił współpracy ale pracował w bardzo trudnych warunkach. Auto godne polecenia, uwaga na rdze podłogi!

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 17:23

jeep wrangler yj kocham go jest to najlepsze auto terenowe podjedzie pod każdą górkę  i przejedzie każde błoto 

#9 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 18:26

Po prostu ONE WORLD ONE LIFE ONE CAR -JEEP WRANGLER 4.0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych