Skocz do zawartości

Hyundai: ix20 - opinie kierowców

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 13:14

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Hyundaia ix20.

#2 Guest_Dornik

Guest_Dornik
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 22:22

Każdy widzi to co chce widzieć.
Ix20 może być ciekawą propozycją jeśli porównamy go z autami konkurencji np. z corsą. Jednak to co inżynierowie zrobili z przednim zawieszeniem zakrawa
na kpinę z klienta. Stuki i sztywność konstrukcji przypomina jazdę Fiatem 126 p. Na fora dowiaduję się, że co najmniej 80 % właścicieli narzeka na tą
niedoróbkę. Serwisy udają, że coś tam robią a tak naprawdę same nie wiedzą jak tą wadę fabryczną usunąć. Drwią z klienta.
Drugim poważnym mankamentem jest ponadnormatywne zużycie paliwa. Jeżdżę wyjątkowo delikatnie,(silnik 1,4) a prędkości to do 100 km/h. W CPNie totalne
rozczarowanie trasa daje zużycie 7 l. Miasto 8,5 l. w zimie 10l. a przy krótkich odcinkach to i ponad 10l. Przejechałem tym autem około 10 tys km.
myślałem, że po kilku tysiącach coś się zmieni ze zużyciem paliwa (przynajmniej tak piszą niektórzy na fora), ale w moim przypadku nic takiego się nie
dzieje.
Lakier jest wyjątkowo delikatny ale ponoć to taka uroda tzw. lakierów ekologicznych.
Ogólnie jeśli masz kupować jakieś punto , corsę czy fiestę (ten sam przedział cenowy) to polecam ci zdecydowanie ix20. Siedząc wewnątrz będziesz miał
wrażenie, że podróżujesz samochodem wyższej klasy. Różne dodatki i tzw. bajery plus wysoka pozycja za kierownicą będzie stwarzać (być może złudne)
poczucie bezpieczeństwa na drodze.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 19:33

może się w końcu nauczycie, że KIA, Hyundai i Samsung robią widowiskowe szmelce, które jesli zostana faktycznie porównane z Europejska czy japonska konkurencja to po prostu klękną.

dajce spokoj z koreancami. jeszcze 10 lat

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 08:33

mam to auto od ponad roku i jest całkiem niezłe zero mankamentów typu trzaski niedoróbki czy coś skrzypi lub stuka ,ale jak ktoś chce się przyczepić no to jego sprawa . A co do spalania to powiem jedno , jeżdżę różnie według potrzeb ale powyżej 8L to mi nie wyszło.kupiłem ix20 jako rozsądny wybór,zobaczymy co będzie za 5-8 lat

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych