Skocz do zawartości

Hyundai: Coupe - opinie kierowców

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Natalia kraków

Guest_Natalia kraków
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 20:21

Jestem bardzo zadowolona :Skórzane wnętrze(czarny skórzany sufit,wewnetrzna strona drzwi) fotele kubełkowe skorzane koloru popielatego,schowek na okulary,napoje,klimtyzacja ,dośc pojemny bagażnik .Mam go od niecałego roku i nie było awarii ,a jedyne wymiany to rozrząd i to co robi się po zakupieniu auta:) Przyciąga wzrok,jedyny minus to ten bardzo długi przod czasem ciężko się zaparkować.Po sprzedaniu tego pewnie będzie jakaś nowsza wersja HC.

#62 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 17 luty 2012 - 15:13

Kupię coupe z 2002 roku 1.6 lub 2.0Czy różnica w spalaniu będzie duża? jak myslicie

#63 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 11:11

mój komentarz: buahahaaaaaahhahahahhaahhahaahha

głupi jak buc buahahhhaha barani łbie. A teraz musisz już spadać bo spóźnisz się na PeKSa

#64 Guest_wiesio

Guest_wiesio
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2012 - 16:30

no wlasnie. jaka jest roznica w spalaniu 1.6 i 2.0? jest ktos kto jezdzil jednym i drugim hultajem?

#65 Guest_M@rio

Guest_M@rio
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 10:13

Bardzo fajne auto. nie jest raczej rasowym autem sportowym, ale ma kilka cech, które pozwalają kierowcy sobie to wyobrażać:) pozycja za kierownicą, ascetyczna deska rozdzielcza, wygląd hamulca ręcznego, sztywne zawieszenie no i rasowa sylwetka:) silnik jest jednak za słaby, nawet 2.0 nie dostarcza wystarczającej porcji mocy. 1.6 to dobry wybór bo oczywiście nie bedziemy zawalidrogami ale powinien miec jakies 170KM to wtedy pewnie miałby wszystkie cechy potrzebne by nazywać go sportowym. a tak to usportowion kompakt. ale za to bardzo trwały. właściwie nie ma jakis wybitnie słabych stron-u mnie popsuł się regulator napięcia, i czujnik położenia wału napędowego. oczywiście zawieszenie też się wybija na naszych drogach ale to dotyczy każdego auta.
to co przeszkadza to hałasująca tylna klapa. co więcej, jeśli ktos chce podróżować na tylnej kanpaie musi liczyć się z tym, że mocno opali go słońce bo dac jest bardzo krótki i nad głową pasażera świeci słońce. ale to tyle z mankamentów. auto godne polecenia, także dla kobiet:)byle był czerwony a o to nie trudno w Coupe.

#66 Guest_Kruger

Guest_Kruger
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 21:43

Piekne i szybkie coupe. Head turner. Wszystkie niemce grzecznie odpuszczaja przy 120mph.

#67 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 00:34

Przecudowny samochód, mam i jak go sprzedam to tylko z powodu przesiadki do nowszego modelu. Niezastąpiony, kochany, świetnie się spisuje, 215 km/h spokojnie. Polecam koneserom ;)

#68 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 listopad 2013 - 10:36

jak ci siądzie turbina wtedy zapłaczesz sorki zapłacisz

#69 Guest_waldek

Guest_waldek
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 20:37

Jak dla mnie bardzo fajne auto. Tutaj można przeczytać o nim więcej http://autocentrumli...d/hyundai-coupe Wygląd 10/10!

#70 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 22:28

1999 rok, spala 9-12 gazu w trasie 90-160 km/h, v-max 215km/h na gazie, odcięcie zapłonu na 4 biegu przy 180km/h przy 6800 obrotów smile.png,  bez awaryjny - przebieg 225 tysiecy, pali i jedzie, wszystko działa, łacznie z klimą, tanie częsci - kompletne sprzęgło 350 zł Polecam

#71 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 22:29

aha - motor 2.0 139KM

#72 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 23:55

1999 rok, spala 9-12 gazu w trasie 90-160 km/h, v-max 215km/h na gazie, odcięcie zapłonu na 4 biegu przy 180km/h przy 6800 obrotów smile.png,  bez awaryjny - przebieg 225 tysiecy, pali i jedzie, wszystko działa, łacznie z klimą, tanie częsci - kompletne sprzęgło 350 zł Polecam

Siema. Chcę kupić Hyundai 2.0 137KM 1998r. Niby ma problem ze wspomaganiem, sprzedający mówi, że pompka działa a powodem jest jakiś zawór czy coś. Do tego sprzęgło do wymiany. Auto jest zagazowane. Co powiecie na to? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych