Skocz do zawartości

Hyundai: Accent - opinie kierowców

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 11:44

macie jakies opinie na temattego modelu Accenta?jakies linki jesli tak to poprosze o mailika:}relele@wp.pl

#42 Guest_Vesoly - HFP Member

Guest_Vesoly - HFP Member
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 20:20

Super samochod. Przjechalem nim co prawda dopiero 17tys km od nowosci ale nadal jestem nim zachwycony. Spalanie w trasie spada do 6.5l, w miescie (stolica) od 8 w weekendy i wakacje do 10 w zimie w samych korkach. Czasami wydaje sie troche za miekki ale dzieki temu nie uszkodzimy kregoslupa na warszawskich wertepach :)

#43 Guest_P

Guest_P
  • Goście

Napisano 08 październik 2008 - 20:05

mam propozycje zakupienia takiego autka i chcialam sie dowiedziec ile mniej wiecej bedzie palilo?? oczywiscie benz...

#44 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 22 październik 2008 - 22:29

jestem z niego zadowolona ,chociaż ostatno zaczął sie psuć ,to znaczy raz pali dorze,a czasem nie chce wcale zapalić,mechanicy nie wiedzą co to może być,może ktoś miał podobny problem,piszcie będę wdzięczna

#45 Guest_Confucius

Guest_Confucius
  • Goście

Napisano 30 październik 2008 - 19:47

Samochod z fantastycznym silnikiem. Dobre osiagi i elastycznosc. na 5 biegu spokojnie od 60 km/h. nie ma prawa zeby zgasl przy ruszaniu. niestety silnik lubi olej, duuuuuzo oleju a to ze wzgledu na uszczelniacze zaworowe ktore trzeba wymieniac albo lac olej. Spalanie jesli ktos sie postara 6,2 - 6,5 w cyklu mieszanym. na trasie nawet ponizej 6l. niestety rdza bardzo lubi mojego hjundajka. wachacze uwielbiaja gnic i lamac sie w najbardziej nieodpowiednim miejscu a woiwczas tylko laweta. warto o nie zadbac wczesniej. bagaznik dosc pojemny. komfort przecietny. uklad kierwoniczy niestety jest slaba strona. malo precyzyjny i troche gumowy. Auto warte polecenia.

#46 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 listopad 2008 - 15:04

Mam pytanie. Kupilem niedawno takie autko i nie wiem jaki olej byl lany? Chce go wymienic ale nie bardzo wiem na jaki?

#47 Guest_kitachi

Guest_kitachi
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 10:20

WitamMam samochód od nowości. Nie było większych awarii. Mało pali, dobrze trzyma się drogi. Mam kilka uwag 2x do roku czyszczę i smaruję uchwyty klocków hamulcowych inaczej blokują się. 1x w roku czyszczę hamulce z tyłu, ręczny i główny. Słabe łożyska kół przednich, prawe wymiana po 50 tyś. lewe po 65 tyś. Przy aktualnym przebiegu 71 tys. to tyle. Ktoś chce wiedzieć coś więcej proszę pytać. Ps. padł mi przepływomierz powietrza po 60 tyś. na serwisie zaśpiewali 1200 + 100 wymiana (2x torx i wtyczka :D ) Kupiłem zamiennik mitron (170 zł) choć mogłem i Bosch (380 zł) wymieniłem sam. Klocki hamulcowe oryginał w zaprzyjaźnionym sklepie 100 zł na serwisie 280 + wymiana :). Po wymianie zdań i gdy powiedziałem, że wiem iż od starszego modelu są te same co do nowego (inny nr katalogowy) cena spadła do 170 zł.Wszystkie serwisy tak mają ?

#48 Guest_Romek

Guest_Romek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2009 - 01:01

Niedawno kupiłem hyudai tanio nie wiem co może być piąty bieg się zacina pomocy

#49 Guest_mały

Guest_mały
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 01:47

jest to nasze 1 auto zona prowadzi ja nie mam prawka a wielka szkoda. Z autka jesteśmy bardzo zadowoleni teraz gdy wymieniliśmy prawie wszystko przez 1.5 roku ok 8000 zł to dużo ale wszystko padało powoli.Kupiliśmy go od znajomego który sam mówił ze przez10 lat tylko lał paliwo nawet nie dbał o olej .Rdza bieże tylne progi ale nie ma tragedi.Wymieniłem m.in rozrząd 4 amory komplet sprężyn wachacze łączniki gumy przednią szybę na oryginalnej tragedia plecionke tłumika kompletne sprzęgło oczywiście wszystkie płyny i filtry nowe linki ręcznego cylinderki tył świece przewody akumulator napewno coś jeszcze ale nie chce mi się pisać.Auto ma przejechane 246000 a silniczek pięknie mruczy no i jak na niego ma niezłego buta niestety pali olej co 300km dolewam ok 250ml ale pierścieni już nie robię.Moja opinia jest taka kupiłem go za 1800zł bo znajomy powiedział mi uczciwie że nic przy nim nie robił w tej chwili gdy mam go zrobione na tip top tylko lejemy paliwko i olej i szerokiej drogi .Nie raz próbują nas wyprzedzadz bo nie będa jechali za takim trupem a tu zdziwko jak mu na 2 czy 3 depnąć.Oczywiście jechaliśmy nim już 170 teraz ograniczamy się do 140 bo jeżdzimy z dzieckiem.Aha jeszcze zdechł alternator ale tylko zbrojenie i termostat z czujnikiem temperatury auto wogle nie grzało ale to było dawno.Mamy zamiar kupić nowego accenta ale poczekamy na model 2.0T Narazie spisuje się świetnie teraz tylko może paść silnik w co bardzo wątpię. Pozdrawiam wszystkich włascicieli accentów jak coś to piszcie doradzę bo dużo o nim wiem

#50 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 29 marzec 2009 - 15:24

Urzytkuje od 2 lat.Full wypas z klima,nie zle osiagi jak na 1.3.Jak trzeba depnac to po prostu sie zbiera i jedzie.Jak na razie bezawaryjny.(standardowe serwisowe wymiany podzespolow ktore sie zuzywaja)Niestety noge mam ciezka i ze spalaniem jest roznie..Potrafi ukrasc i 9 na 100,ale tu gdzie jezdze bezyna jest po 85 centow wiec to bez znaczenia.Poza tym super autko jak za tak nie wielkie pieniazki.Polecam

#51 Guest_robsi

Guest_robsi
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2009 - 13:38

witam serdecznie wszystkich od nie dawna wożę sie takim autem jak na motor 1.3 to nieżle szarpie jak na początkowego właściciela chcał bym się lepiej poznać z nim i tu wielka prośba czy mógł by ktoś mi udostępnić książkę napraw z wielgachne dzięki

#52 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 10 październik 2009 - 12:51

mam go od roku z powazniejszych napraw to tylko wymiana alternatora silnik nie bierze oleju skrzynia jak skrzynia lotto dla kogos kto nie zna auta wsteczny.. wiemy jak jest. wymienilem rozrzad swiece olej i filtry i zalozylem lpg. jezdzi sie dobrze.jestem zadowolony malo pali miejsca jest dosyc i zbiera sie tez dobrze zlodzieje go nie lubia.a ma 5 dzwi abs 2x poduszki jeden minus brak klimy i elektrycznych szyb z tylu polecam jako 1 autki

#53 Guest_Agniecha

Guest_Agniecha
  • Goście

Napisano 09 listopad 2009 - 21:56

Jeżdżę tym autkiem od nowości i jestem naprawdę zadowolona ale od jakiegoś tygodnia strasznie ciężko chodzi skrzynia biegów i nie chodzi tu tylko o jedynkę czy wsteczny. Czy ktoś może mi podpowiedzieć od czego tak się dzieje i jak tego problemu się pozbyć? Z góry dziękuję za podpowiedź:)

#54 Guest_Piotrek

Guest_Piotrek
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 23:25

Witam wszystkich, czy ktos mial moze problem ze wspomaganiem kierownicy? Przy skrecie w lewo kierownica "charczy" co to moze byc?

#55 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 19:19

autko mam już 3 lata ,jest bardzo zrywne i ekonomiczne.Wadę ma taką,że przy dużej prędkości jest w nim głośno.Przejechałem nim około 40tyś.km.do silnika się jeszcze nie dotykałem jedynie wymieniłem gumy w zawieszeniu ale na nasze drogi to i tak mało.Bardzo polecam.

#56 Guest_nik500

Guest_nik500
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:19

Te auta są nie do zajechania, jak dostaniesz zadbaną wersję to masz ja na całe lata. Z takie śmieszne pieniądze ma się kawał dobrej bryki która wszystkich wk... denerwuje bo jeździ :P pozdrawiam właścicieli niemieckich marek ;p

#57 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:06

Jezdzi, a raczej toczy sie. Wersja ze wspomaganiem, poduszkami i el. lusterkami. Dobry na miasto. Nie zachęca do sportowej jazdy. Potrafi spalić poniżej 6 na trasie i z 8 w miescie. BEZAWARYJNY! Dwiescie tysiecy bez żadnego poważnego remontu. Pojazd do przemieszczania sie z pkt A do pkt B. "Bez duszy".

#58 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 21:14

witam mam prosbe moze mi ktos napisac ile powietrza ma byc w kolach ? sedecznie pozdrawiam

#59 Guest_sławek

Guest_sławek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 23:19

nie wiem czemu wam tak mało palą te autka moj dochodzi nawet do dyszki po miescie ale mam gaz sekwencje tez nie przekracza dziesieciu literków jestem bardzo zadowolony poza chałasem przy pow 110/godz odpływ wody szyby przedniej(rdza mi wyłazi na pionach drzwi pzrez to )problem z jedynka i wstecznym ale najbardziej mnie dobija stan instalacji elektrycznej musiałem prawie wszystko wymieniac a oprucz tego centralke alarmu i siłowniki poniewaz woda dostaje sie miedzy uszczelki a szyby (zew) i po wymianie na nowe jest tak samo a co do max pred to tyle co fabryka na gaz oczywiscie po płatnej rozpedzałem sie pare kilometrów i nie polecam tej jazdy jest tylko huk i nic pozatym jak ktos ma schemat instalacji elektrycznej to dzieki z gory sdrewa1983@o2.pl pozdrawiam jakm cos to klikajcie na poczte jestem z gdanska :)

#60 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 21:30

Siemka mam Hyundaia accent i nie wiem co sie dzieje z licznikiem obrotów. Sytuacja wyglada tak ze nie dziala a troche pochodzi i nieraz zacznie . CZy to moze byc wina czujnika ?? jezeli tak prosze powiedzcie mi gdzie j=on sie znajduje :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych