Skocz do zawartości

Hyundai: Accent - opinie kierowców

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2007 - 20:40

Mam przejechane 120 tyś km amory do wymiany i w sumie tylko to Czy jest ktoś w stanie posłać mi instrukcję obsługi do tego żółtka aha mam założony gaz o wiele tańsza jazda polecam. Pozdrawiam.

#22 Guest_Kazimierz

Guest_Kazimierz
  • Goście

Napisano 12 październik 2007 - 20:08

Kupiłem wczoraj, zrobiłem 800km i jestem ogólnie zadowolony. Trzeba uważać na koleiny i podłuzne uskoki gdyż strasznie buja. Poprzeczne nierówności niweluje bardzo dobrze.Potrzeban jest wprwa przy zmianie biegów (haczą). Przepaliła mi się żarówka z powodu braku jakiej kolwiek instrukcji nie potrafie jej wymienić. Jeżeli ktoś posiada proszę o udostepnienie (mogą być linki). Dziekuje

#23 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 18 październik 2007 - 23:56

Jezeli ktos chce kupic hyundaia accenta 1.5 sedan w pełnej opcji z orginalnym przebiegiem 80 tys km. Auto zostało kupione w salonie w warszawie i posiada fakutre zakupu oraz ksiazke serwisową . opony zimowe na felgach dodatkowo pelna dokumentacja wszystkie przeglady aso. Www.motortest.com.pl

#24 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 18 październik 2007 - 23:59

Pracuje w salonie hyundaia wiec jak beda jakies pytania to prosze pisac. Wysztkiego dobrego i szerokiej drogi.

#25 Guest_GRZESIEK

Guest_GRZESIEK
  • Goście

Napisano 21 październik 2007 - 23:27

super autko.szkoda że niema książki obsługi.mam go od paru tygodni i oprucz parujących szyb na tyle jest OK!!w deszczu przy otwartym oknie polecam owiewki na szybę....Bez oszczędzania na trasie spalił mi 5,8 l na 100 km.ubogie wyposażenie ale za 9 tysięcy i przebieg 79 tyś jest warty kasy!polecam bo mam już 2 hyundaia,z pony też nie mialem problemu.

#26 Guest_Patrick

Guest_Patrick
  • Goście

Napisano 24 listopad 2007 - 16:33

Z samochodu jestem b zadowolony, mam go od nowowści, zrobiłem nic 140tyś i z poważniejszych napraw tylko sprzęgło było wymieniane, auto ekonomiczne, jak dla mnie wygodne, polecam..

#27 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 04 luty 2008 - 15:18

Super autko. Zrobilem nim dopiero 5000km ale zadnych problemow.Spalanie spore bo moze wynosic nawet 10l w korkach. Typowo 9 litrow w stolicy i okolo 6.5l trasie.

#28 Guest_3kiler

Guest_3kiler
  • Goście

Napisano 17 luty 2008 - 21:52

mam go 2 lata,kupilem z przebiegiem 145tys i zrobilem nim 40tys. Bogate wyposazenie jak na takie autko łacznie z klima.Wymienilem z tyłu z lewej strony wach acz i 2 tulejki i oba tylnie amorki(kupilem juz z wybitymi).Ostatnio pasek i termostat.ceny czesci orginalnych (bo niewiem czy mozna kupic podrobki)w sklepie typowo do koreanskich aut sa wg.mnie porownywalne z troche lepsza podrobka VW-genow.silnik rewelacja jak na auto tej klasy i ceny-bezawaryjny,zawiasy przod maja 3 lata i nic nie sruka(a jezdze do pracy po strasznych dziurach),zuzycie paliwa max 7,5 min 5,8.Lekko korodyja ranty.Najwieksza wada to glosno powyzej 120km/h.AUTO GODNE POLECENIA tylko trzeba kupic z głowa ,ocena wg mnie 5 .W razie pytan prosze pisac

#29 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 20 luty 2008 - 07:32

mam pytanie czy skrzynia biegow z accenta 1.3 12v spasuje do accenta 1.5 12.v oba auta z 97 roku

#30 Guest_PIOTR

Guest_PIOTR
  • Goście

Napisano 22 luty 2008 - 22:21

MAM ACCENTA Z 2001 ROKU Z PELNYM WYPOSAZENIEM W WERSJI COMFORT KLIMA PODGRZEWANE LUSTERKA PELNA ELEKTRYKA ITD.KUPILEM BO BYL MLODY -JAK DLA MNIE.A CO DO WLASCIWOSCI JEZDNYCH TO JEST AUTKO DLA JEZDZOCYCH WOKOL KOMINA MAM WERSJE 102 KONNA I DO 100 SPALIL ROWNE 5 LITROW POWYZEJ PALI 7.PRZYJEMNY W SRODKU OSOBLIWY NA ZEWNATRZ ,CZYLI ZA TA CENE SADZE ZE WARTA.SZUKUJE SIE DO SPRZEDAZY.MOGE ODSPRZEDAC MAM PELNA WERSJE 5 DRZWI SREBRNY CENA 11800ZL JESLI INTERESUJE TO PROSZE PISAC

#31 Guest_mieczysław

Guest_mieczysław
  • Goście

Napisano 09 marzec 2008 - 21:41

mam accenta automat bardzo faine auto ale zaczoł mi się psuć automat nieprzełańcza biegów raz przełąńa raz nie ,olej zmieniony i dalej zle ,prosze o porade ,dzięki

#32 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 14 marzec 2008 - 16:29

Jeżdże tym autem rok czasu a wymieniłem przy nim tylko opony i olej te auto jest nie do zdarcia

#33 Guest_Sulko

Guest_Sulko
  • Goście

Napisano 22 marzec 2008 - 13:22

witam... jestem zainteresowany kupnem autka wlasnie tego:) i w zwiazku z tym mam pytanie... bardzo prosze o szczerosc... czy roczniki 96 albo 97 rdzewieja a jesli tak to w jakich miejscach?? jest to dla mnie bardzo wazne

#34 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2008 - 14:13

Posiadam go od niedawna.Kupiłem go za 4500 zł.2x air bag, wspomaganie,abs.Zobaczymy jak sie bedzie sprawował.Acha i na liczniku troche ma bo 180 tyś.Kupiłem go bo mam już hyundaia, ale pony i jest ok.tak więc HYUNDAI...i już.

#35 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2008 - 14:27

No i zapomniałem dodać że był sprowadzony z Danii.

#36 Guest_agadin

Guest_agadin
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 20:05

auto mam od niedawna-jest po prostu super -fajnie sie prowadzi,super sie zbiera-wspomaganie jest ok.male koszta utrzymania-silniki nie do zajechania.polecamposzukuje ksiązki w wersji elektronicznej instrukcji hyundai accent 1996 po polsku,moj adres :agadin@wp.plz gory wielkie dzieki.ewentualnie skad moge ja sciągnać!!!??

#37 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 01:07

Autko kupilem od znajomego w bardzo dobrym stanie jedyne co to wymienilem termostat ma juz przejechane 113 tys no i łacznik elastyczny kolo tlumika wymienilem byl przepalony a tak auto super silnik nie do zdarcia jedynie nadkola z tylu troszke rdza sie pokryly tez mam problemy z wstecznym czasami niechce wejsc ale to standart bo wiekszosc posiadaczy pisze o tym no i szyby nieszczesne boczne z przedniej szyby potrafi wleciec wody troszke przy otwartym oknie ale tak jestem zadowolny z mojego hyundaia drugie moje autko poprzednie to fiat126p róznica jest napewno:) pozdrawiam

#38 Guest_Jakub

Guest_Jakub
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 14:54

Mam pytanie. Czy koś ma do sprzedania Hyundaia Accenta z 2000-2001. Czekam na propozycje z Warszawy i okolic.nik500@wp.pl

#39 Guest_robka

Guest_robka
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 20:50

przy dodawaniu gazu cos go szarpie moze wiecie co to moze byc

#40 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 11:23

kupię książkę techniczna w wersji elektronicznej lub papierowej. do tego super auta. ;D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych