Skocz do zawartości

Ford: Aerostar - opinie kierowców

128 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2001 - 09:15

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Ford Aerostar.

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2001 - 20:43

Wspaniały samochód. Miałam przyjemność jeździć dwoma w swoim życiu (1991 rok, 3 i 4 tys. poj.) i bardzo dobrze to wspominam. Bardzo bezpieczny (można skosić słup wysokiego napięcia i wyjść bez szwanku). Solidny i wygodny (szczególnie wersja 3000). Szkoda, że części są takie drogie.

#3 Guest_Marcin- Włocławek

Guest_Marcin- Włocławek
  • Goście

Napisano 05 maj 2003 - 01:01

Jeżdżę nim już 2 lata do wymiany szykuja się amortyzatory, klocki,jak tylko go kupiłem na jeżdżąc na gazie od początku zapalała się "Chik engine", ale teraz wiem, że na gazie wariuje sonda lambda.Poza tym czasami mruga kontrolka poduszki powietrznej i brakuje sygnału- nie mogę dojść co jest może ktoś miał podobny przypadek.Szykuję sie do wymiany amortyzatorów, chciałbym kupić jak najtańsze, a za razem chciałbym troche pojezdzić.Zastanawiam sie nad Monroami SENSATRACK- ogólnie rewelacja w innych samochodach, ale czy sprawdza się przy AEROSTARZE.Przy okazji szukam instrukcji obsługi i eksploatacji tego auta może być kserówka lub skan wysłany na mój imeil.Podsumowanie:miałem kilkanaście aut, ale to jest niepowtarzalne ma to coś w sobie.Wiadomo części troche droższe, ale jak na tym serwisie bedziemy dzielic sie uwagami i mozliwościami zamiany i dopasowania części od innych aut oczywiście bez uszczerbku dla Aerostara to nie będą straszne części i posiadanie takiego auta.

#4 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2003 - 01:58

Noszę się z zamiarem kupna takiego modelu forda z przeróbką na gaz i prosiłbym posiadaczy Aerostar"a o informacje na temat tego samochodu,czy warto inwestować w niego czy jednak poszukać czegoś europejskiego?Z góry serdeczne dzięki.

#5 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2003 - 17:17

Ford Aerostar jest najwygodniejszym samochodem na świecie

#6 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2003 - 19:29

Kupie Aerostara rozbitego na czesci

#7 Guest_Marcin 602-571-719

Guest_Marcin 602-571-719
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2003 - 23:22

Kupię Forda aerostara

#8 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2004 - 17:17

na silnik wcale nie narzekam .narazie bezawaryjny.zawieszenie siada.szukam pompy wspomagania i amortyzatorow.takze kanapy 2 osobowej.mam zamiar wymienic silnik z 3l na 4l.prosze o pomoc.pozdrawiam robert z piotrkowa tr.

#9 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2004 - 17:31

Kupię pompę wspomagania do model 3.0. Ogólnie jestem zadowolony z auta

#10 Guest_jarek

Guest_jarek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2004 - 11:58

Jestem naprawde zadowolony z tego auta. Pojemne, wielkie, bezpieczne. doskonale na wakacyjne wypady. Mam w nim troche wad: wycieki oleju z silnika i skrzyni biegow. na razie dolewam- zima pewnie wezme sie do roboty. Pomimo slabego stanu technicznego jestem pewny tego auta. Po demontazu tylnej kanapy do srodka mozna wziasc rowery, lodke skladana i milion innych bambetli. Spalanie na trasie ok. 13/100 w miescie dochodzi do 20litrow, gazu oczywiscie. Na benzynie nie sprawdzalem. Polecam kazdemu chcacemu kupic rodzinny samochod. W tej cenie kupicie co najwyzej jakies kombi. Czesci w miare dostepne, w cenach porownywalnych do aut osobowych. Naprawde jestem zadowolony.

#11 Guest_artur paprocki - płock

Guest_artur paprocki - płock
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2004 - 18:15

jestem szczęśliwym posiadaczem aerostara od 3 tygodni szukałem tego auta od pół roku aby stan był adekwatny do ceny i wreszcie... mój model to 3.0 v6 z gazem z 91r zrobiłem nim od kupna 2.5 tyś kilometrów (wakacje) to auto to bomba cud motoryzacji i dotego klima a za szybą +30 a na liczniku 150 spalanie ok 17 litrów ale to gaz i dotego taki komfort polecam każdemu nie wachaj się aerostar jest za***isty!!!

#12 Guest_lvc

Guest_lvc
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2004 - 19:23

Autto jest naprawde super , cpolecam kazdemu !!!jesli ktos zna jakis kontakt gdzie mozna nabyć uzywane cześci bede bardzo wdzięczny

#13 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 02 listopad 2004 - 13:47

Kupię części używane:belka,zderzak+atrapa,drążek stabilzacyny,lusterko prawe,szyba przednia i prawa drzwi,wentylator,chłodnice(klima,woda),miska olejowa0(61) 887 1254 PILNE !!!

#14 Guest_Stanisław Pazgan

Guest_Stanisław Pazgan
  • Goście

Napisano 11 listopad 2004 - 09:16

poszukuję pompy sprzęgła do trego modelu ze skrzynią manualną oraz pompy paliwa tej przy ramie a nie w baku proszę o kontakt 014/6792700 lub 0880612009

#15 Guest_Stanisław Pazgan

Guest_Stanisław Pazgan
  • Goście

Napisano 11 listopad 2004 - 09:21

pilnie kupię pompę sprzęgła i pompę paliwa tą przy ramie proszę o oferty lub telefon w tej sprawie 014/6792700 lub 0880612009

#16 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 14 listopad 2004 - 16:41

pilnie szukam pompy sprzęgła i pompy paliwa tej przy ramie a nie w baku kontakt tel. 14/6792700

#17 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 03 październik 2005 - 23:04

to fajne auto do jazdy deserowej dla duzej rodziny 7 osobowy na gaz sprzedam bo mam drugi i goraco polecam 501941909 a i mam duzo czesci do takich

#18 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 19 październik 2005 - 00:12

sprzedam w całości lub na części-pilne!!!

#19 Guest_DAMIAN

Guest_DAMIAN
  • Goście

Napisano 11 listopad 2005 - 13:18

SPRZEDAM W CAŁOSCI LUB NA CZĘSCI. JEST SPRAWNY I NA CHODZIE. JEST SPROWADZONY Z POZA UNI I NIEMAM KASY ZEBY GO OCLIC. SPRZEDAJE GO Z BÓLEM SERCA BO JEST SUPER AUTKIEM

#20 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 11 listopad 2005 - 21:43

Potrzebuje informacji na temat układu hamulcowego i mam pytanie czy po zaciągnięciu hamulca recznego w waszych aerostarach zapala sie lampka (kontrolka hamulca)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy