Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Ford: Aspire - opinie kierowców

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jt_redakcja

Guest_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 listopad 2001 - 09:10

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Ford Aspire.

#2 Guest_Pawel

Guest_Pawel
  • Goście

Napisano 16 listopad 2001 - 18:53

Fajne autko, tak naprawde to jest KIA na bazie Pride, ale w ladniejszej budzie. Czesci (filtry, paski i cala mechanika) pasuja od Pride.Moj egzemplarz 60 tys mil bez awarii, dalej nie wiem, bo sprzedalem. Dealer KIA powiedzial ze gdyby Pride taka byla to by im sie lepiej sprzedawala!

#3 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2003 - 11:16

Ja mam takie cudne autko :D. nie narzekam bo nie ma na co :P. pozdrawiam :)))

#4 Guest_Greg

Guest_Greg
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2003 - 14:51

Cudowne autko, jeżdże nim już 3 lata (75000 km) i jak narazie jedyną awarią jest przepływomierz,który został uszkodzony w wyniku nieustannej jeździe na gazie który to zainstalowałem rok temu. Dzięki instalacji gazowej byłem w ostatni weekend we Władku i podróż kosztowała mnie 140zł w obie strony. Niestety w niedługim czasie będę musiał sie pozbyć mojego bolidka gdyż zostanę szczęśliwym tatusiem. A bagażnik niestety nie wystarczy na wózki itp.

#5 Guest_e

Guest_e
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2003 - 16:01

Bardzo sobie chwale. Jezdze od 3 lat. 35tys mil gdzy zaczynalem. Teraz 90tys. Zadnej powaznej usterki. Nie pamietam, by opocz klockow hamulcowych sciagalo mnie do warsztatu. Polecam

#6 Guest_sivy

Guest_sivy
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2004 - 22:14

jest oki - tylko gdzie ja dostanę do niego PRZEPŁYWOMIERZ - padł a nowy ze stanów kosztuje 25% ceny tego samochodu (zamontowany jest na tunelu filtra powietrza)- pomóżcie!!!

#7 Guest_Kris

Guest_Kris
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2004 - 19:56

Heja:)Ja tesh mam "Espajerka":) Rocznik 1994Jeździła nim moja mama na początku, od kilku lat, ja nim powożę i narazie tylko łożyska, klocki i filterki wymieniałem.Z tą Kią dobrze wiedzieć, dzięki. Moje autko zarabia na siebie (obecnie 96.000 mil przebiegu:)), nieraz wiozło perkusję, piece gitarowe itd :)Czy ktoś wie, gdzie na Śląsku można dostać boczną szybę do Aspire"a w miarę tanio ????Pozdruffka dla "Espajerowiczów":)

#8 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2005 - 19:56

Autko przejąłem po dziadku. Jeździłem nim od początku ale dopiero od niedawna jest moje. Trochę mułowate ina pewno nie jest to autko "wyścigowe" ale ekonomiczne i wygodne. Do tego bezpieczne. Na pewno polecam. Zapraszam wszystkich na www.fordclubpolska.org gdzie na razie jestem jedynym Aspirowiczem a poszukujemy ich więcej :-)

#9 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 10 maj 2006 - 04:25

Wspanialy maly i bardzo wygodny samochod. Super silnik, klima.Niestety zona lekko stuknela przodem.Nie moge kupic maski.Sprzedaje na czesci.

#10 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2006 - 08:04

Kupiłem wczoraj z Żoną ! Ogólnie jest O.K. !!! jeżdzi się przyjemnie. Poszukuję maski , gdyż jest lekko podgnita !Więcej opini później !!!! Jak trochę nim pojeździmy !!!

#11 Guest_Małgosia

Guest_Małgosia
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2007 - 14:25

Mam zamiar kupić to autko r.94 automat siln.1,3.Prosze o opinię i jak z cześciami?Pozdrawiam galmal@mm.pl

#12 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2007 - 11:57

Ma to autko od 3 lat ! nic dodać nic ująć , bardzo wdzięczne .Z częściami mały problem ale są w miarę dostępne ,Mam problem z szybą boczną od kierowcy nie można dostać ! może ktoś pomoże ? Będe go sprzedawał bo żona chce większe autko w automacie ! Zainteresowanym odpisze !

#13 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2007 - 17:32

mam taki samochod i zaluje ze kupilem..

#14 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2008 - 12:59

Witam .... ja tam jestem zadowolony z tego auta .... jego wada jest taka ,że dużo poali :-/ , ale już jest na gazie i to mnie cieszy .... to autko można spokojnie zagazować.... nic się nie psuje .Ja już go mam od 3 lat i nic się jeszcze nie zepsuło... nawet żarówka .... nic... Polecam !!

#15 Guest_moniek

Guest_moniek
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2009 - 10:35

Szukam przedniego zderzaka

#16 Guest_Krasny

Guest_Krasny
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2009 - 12:40

szukam szyby od strony kierowcy do trzydrzwiowego aspire... jeżeli ktoś posiada jakieś informacje na ten temat albo sam jest posiadaczem takowej to Prosiłbym o kontakt na maila agaslugocka@wp.pl albo pod nr tel 693501960.

#17 Guest_max

Guest_max
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 20:00

ekonomiczne i dość szybkie auto

#18 Guest_MAX

Guest_MAX
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 14:30

JESTEM Z WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIEGO,JEST KTOŚ Z OKOLICY CO MA TO AUTKO?MOJE GG.16117986

#19 Guest_

Guest_
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:38

mam problem z pompą wodną i wymianą rozrządu,czy trzeba wyjmować silnik

#20 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 21:28

kolego wystarczy podnieść prawy przód zdjąć koło i osłone nadkola imasz dostęp do wymiany rozżądu hej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych